Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

darbas užsienyjeNamų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų.

Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“ finansiškai.

Įdarbinimo agentūrų bijoti nereikia

Visuomenėje apie įvairius reiškinius sklandantys mitai neretai prasilenkia su realybe: žmonės tiesiog turi bjaurų įprotį kalbėti apie tai, su kuo patys nėra susidūrę. Įdarbinimo agentūros – vienas tokių pavyzdžių. Girdint kalbas apie pastarąsias, susidaro įspūdis, jog geriau būti bedarbiu, nei ieškant darbo kreiptis pagalbos į pastarąsias. Iš tiesų, kaip ir visose srityse, pasitaiko ne pagal taisykles „žaidžiančių“ agentūrų ar tarpininkų, tačiau, jei būsite budrūs ir rinksitės ilgametę patirtį turinčias įmones, džiaugsitės sėkminga darbo užsienyje patirtimi.

Personalo atrankos ir įdarbinimo paslaugas daugiau nei 18 metų teikianti tarptautinė agentūra „HEADEX Group“ siūlo ne tik darbo vietą, parinktą atsižvelgiant į išsilavinimą, patirtį, gebėjimus bei, žinoma, norus, bet ir papildomas paslaugas, be kurių gyvenimas svečioje šalyje būtų sunkiai įsivaizduojamas. Visų pirma – mūsų jau minėta kelionės išlaidų kompensacija. Jums nereikės sukti galvos, iš gauti reikiamą pinigų sumą kelionės bilietui: šią (arba dalį jos) jums padengs „HEADEX Group“. Naudinga pagalba, ar ne?

Ir tai – dar tikrai ne viskas. Prieš išvykstant į užsienį, natūralu, dera pasirūpinti ir gyvenamąja vieta. Jei dar nesate turėję tokios, savarankiškos būsto užsienyje paieškos patirties, galbūt net neįsivaizduojate, kaip tai sudėtinga. Nemaloniai nustebinti gali ne tik aukštos nuomos kainos: vietiniai gyventojai dažnai nėra suinteresuoti išnuomoti savo būsto užsieniečiams. Ir šiuo atveju jums nereikės sukti galvos, kaip šią problemą išspręsti: viskuo pasirūpins „HEADEX Group“

Įdarbinimo agentūros atstovai suras jums būstą, tinkamą komfortiškam gyvenimui bei, kas ne mažiau svarbu, esantį strategiškai patogioje vietoje. Tikriausiai galimybė sugaišti kelias valandas keliaujant iš vieno miesto galo į kitą nevilioja, ar ne? Ir, ne mažiau svarbu – nuomos išlaidų padengimas. Visiškai suprantama, jog dalis žmonių, prieš kibdami į darbus užsienyje, susiduria su finansiniais nepritekliais.

Taigi, tinkamai pasirinkta personalo atrankose agentūra į užsienio darbo rinką padės jums žengti tvirčiau ir užtikrinčiau!

pr2021/124

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Metų knygos rinkimuose – ir šilutiškio Dovydo Pancerovo romanas

Jau penktus metus 15min.lt organizuoja metų knygų rinkimus. Iš Šilutės kilusį Dovydą Pancerovą kartu su bendraminte Birute Davidonyte šiuose rinkimuose ir pernai lydėjo sėkmė, o šiemet lietuvių autorių grožinių knygų grupėje tarp 15 romanų pristatytas pirmasis D. Pancerovo romanas „Medžiojant tėvą“. Rinkimuose dalyvauja tiek skaitytojai, tiek komisija, kurią sudaro literatūros ekspertai. Iki gruodžio 7 dienos skaitytojai gali balsuoti ir išrinkti, jų nuomone, vertingiausias per metus išleistas knygas. Pristatytos keturios atrinktų knygų grupės: lietuvių autorių grožinės, negrožinės, grožinės verstinės ir negrožinės

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Pirmadienis Šilutės krašte apniukęs, snyguriuoja, medžiai boluoja šlapiu sniegu. Nešąla, todėl tokia žiema labiau panaši į rudenį. Tiesa, juk dar nesibaigė lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, todėl neskubėkime tikėtis tikros žiemos. Tačiau sinoptikai jau skelbia, kad į Lietuvą ateina žiema ir bus šalčių. Pirmadienį Lietuvoje daug kur smarkiai, o Aukštaitijoje vietomis labai smarkiai snigs. Rytinėje šalies pusėje kai kur bus šlapio sniego apdraba. Tokį reiškinį jau teko matyti: šlapias sniegas krinta ir limpa, taip ant šakų, elektros laidų auga šlapio sniego

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Taip pat skaitykite