Kelionė iš Pagrynių į Šilutę gali trukti ir pusvalandį

Šnekučių teletaipas pasakoja, kad vienas Pagrynių naujakurys gyręsis giminei, jog apsigyveno prabangiame Šilutės priemiestyje… Gal jis ir nepersūdė. Kelionė iš Pagrynių į Šilutę įprastai automobiliu trunkanti 5 min., šį rytą kai kam truko gerą pusvalandį. Beveik kaip kokiam Paryžiuje!..

7.45 val. išėjęs K. Griniaus gatve į kelią Šilutės link pamaniau, kad sankryžoje ties Stadiono gatve įvyko kokia nors avarija, užblokavusi kelią į Šilutę. Į abi puses, kiek akys užmato Šilutės gavę tęsėsi automobilių kamštis. O gal kokius pabėgusius recidyvistus gaudo?.. Į realybę grąžino anapus gatvės ramiai stovėję 2 policininkai.

Vadinasi, vyksta policijos „priemonė“. Kaimynas, gyvenantis prie šios judrios gatvės paaiškino: „Girtumą tikrina! Tokia eilė mašinų stovi jau nuo pusės aštuntos…“ Ta eilė tuo metu driekėsi nuo pat buvusios žemės ūkio mokyklos iki pat tilto per Šyšą.

Ar jums patiko stovėti toje eilėje?

Gryno oro įkvėpti sumaniusiam pėstute Šilutėn pėdinusiam nuolankiam jūsų korespondentui šį rytą iki pat Šyšos tilto ir dar šiek tiek toliau teko traukti į plaučius automobilių išmetamas dujas.

Spąstus neblaiviems pagryniškiams policija, kaip įprasta, buvo paspendusi Tulpių, Stadiono ir Žalgirio gatvių sankryžoje. Beveik 8.00 val. tikrintojai, matyt, patys išsigando nesibaigiančio mašinų srauto ir betikrino vieną kitą vairuotoją pasirinktinai.

Ir nėra ko pykti – tokia ta policijos „blaivumo kontrolės priemonė“…

Jeigu nenorite pavėluoti į darbą, pas gydytoją ar į pamokas, iš Pagrynių Šilutės linkui, pakilkite septintą rytą. Tada bus nebaisios jokios „priemonės“.

Iš Tauragės apskr. VPK pranešimo:

  • Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 2023 m. lapkričio 1-4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.
  • Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius automobilių vairuotojus (Šilutė – 2, Tauragė – 1, Šilalė – 1) bei užfiksavo 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.
  • Pareigūnai užfiksavo ir 8 neblaivius dviratininkus (Tauragė – 3, Šilutė – 2, Šilalė – 2, Pagėgių savivaldybė – 1).

Petras Skutulas

 

2 komentarai

  • vairuotojas

    Jokių problemų, iš Pagrynių, Griniaus gatve link Rusnės kelio ir pro ligoninę, per geltoną tiltą, į miestą – lygiai 3 min. ir jokių mentų.

  • Petras

    Griniaus gatvė link Rusnės baigiasi kur yra asfaltas toliau duobės automobilio laužymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Narkotikų pardavėjas ir pirkėjai sulaukė teismo nuosprendžio

Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos. Bylos duomenimis, D. A. savo bute laikė kiek daugiau nei 20 g. narkotinės medžiagos – kokaino, kuri buvo supakuota į folijos lankstinukus. 0,650 g. kokaino, supakuoto į du folijos lankstinukus, jis pardavė už 160 eurų L. B. ir T. V. Pastarieji buvo sulaikyti prekybos centro aikštelėje policijos pareigūnų, kurie automobilio

Lapkritį Šilutės rajone – 20 naujagimių ir 47 mirtys

Šilutės rajono savivaldybė paskelbė, kad lapkritį sulaukta 20 naujagimių, mirė 47 asmenys, susituokė 8 poros, iširo 9 šeimos. Lapkritį, kaip ir šių metų vasarį bei spalį, naujagimių yra po 20. Į šį skaičių įtraukiami ir užsienyje gyvenančių šeimų naujagimiai, jeigu šios šeimos yra registruotos Šilutės rajone. Balandį buvo 21 naujagimis, kitais mėnesiai po daugiau. Lapkritį sulaukta 12-os berniukų ir 8 mergaičių. 10 naujagimių sulaukė Šilutės miesto gyventojai, tiek pat – kaimiškosios seniūnijos. 5 naujagimiai įtraukti į apskaitą, jie gimė užsienyje.

Taip pat skaitykite