Kas yra veido šveitiklis? Kaip jis veikia? Kodėl jis yra svarbus kasdienėje grožio rutinoje?

Šiuo metu pasaulyje vis didesnį populiarumą įgyja veido šveitiklis, kuris yra nepakeičiama priemonė grožiui ir sveikai odai užtikrinti.  

Veido šveitiklis – tai kosmetinė priemonė, kuri yra skirta švelniai nušveisti odą. Jis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir perteklinį riebalų sluoksnį. Veido šveitiklis yra sukurtas odai giliai išvalyti.

Veido šveitiklio veikimo principas priklauso nuo jo tipo. Mechaniniai veido šveitikliai dažniausiai naudojami su švelniais šepetėliais, kurie pašalina negyvus odos sluoksnius.

Kiti šveitikliai yra cheminiai ir yra naudojami su rūgštimi ar fermentais. Visi jie skirti negyvoms odos ląstelėms šalinti. Abu šie metodai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu pasirinkti šveitiklį, atitinkantį jūsų odos tipą.

Veido šveitikliai gali būti naudingi gydant spuogus, pigmentines dėmes, ir kitas odos problemas. Jie pašalina odos paviršiuje esančius nešvarumus, todėl lengviau prasiskverbia gydomosios priemonės.

Naudojant veido šveitiklį reguliariai, galima žymiai pagerinti odos būklę. Ji tampa lygesnė ir švaresnė. Veido šveitikliai skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Tai svarbu norintiems ilgiau išlikti jauniems. Taip pat atgaivina veido spalvą. Pašalinus negyvas odos ląsteles, kremas ar serumas geriau prasiskverbia į odą ir efektyviau veikia.

Naudodamiesi veido šveitikliu, turėtumėte laikytis šių patarimų:

  • Atsižvelkite į savo odos tipą ir problemą, kurią norite spręsti, ir pasirinkite sau tinkamą veido šveitiklį.
  • Veido šveitiklį naudokite reguliariai, bet ne per dažnai. Dažnas naudojimas gali sudirginti odą, todėl įprastai pakanka naudoti 1-2 kartus per savaitę.
  • Švelniai trinkite odą, vengdami pernelyg stiprių judesių.
  • Kai oda bus nušveista, naudokite drėkinamąjį kremą. Odos drėkinimas po šveitiklio naudojimo yra svarbus, kad išlaikytumėte odos drėgmę.
  • Ir belieka tik apsaugoti odą nuo saulės. Jūsų oda gali būti jautresnė po šveitiklio naudojimo, todėl svarbu naudoti apsaugą nuo UV.

Veido šveitiklis gali būti puiki priemonė, kuri padės išlaikyti odą sveiką, švarią ir jaunatvišką. Įsigyti sau tinkamų produktų galite čia. Tai svarbus žingsnis jūsų kasdienėje grožio rutinoje, siekiant turėti švytinčią ir sveiką odą.

pr2023/166

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite