Kas slypi po žodžiu MEZOTERAPIJA?

Kai pradedame kopti į trečiąjį savo gyvenimo dešimtmetį, pajuntame, jog tolstame nuo gyvenimo stotelės, kuri vadinasi Jaunystė. Tada pradeda ant veido rangytis raukšlių vagelės, o ir pati oda ima prarasti švytėjimą. Tuomet ir ateina laikas stoti į kovą su senėjimu.

Kokios priemonės padeda atjauninti veido odą?

Tam tinka įvairios odos jauninimo priemonės – Meta terapija arba PRP procedūros, biorevitalizacija, fotorejuvenizacija. O viena populiariausių – tai mezoterapijos procedūra, kurios metu yra koreguojama odos būklė arba, prireikus, gydomos ir įvairios jos ligos, kurios kelia ne tik fiziologines, bet ir estetines problemas.

Mezoterapijos procedūra yra dviejų rūšių – neinvazinė ir invazinė.

Kuo skiriasi neinvazinė mezoterapija nuo invazinės?

Neinvazinės mezoterapijos metu vietoj adatų yra naudojami specialūs preparatai, kurie į vidinius odos sluoksnius sustumiami, į pagalbą pasitelkus jonoforezę, ultragarsą arba elektroporaciją. Šios rūšies procedūros metu nepažeidžiamas odos paviršius, todėl po jos nelieka jokių pėdsakų.

Tuo tarpu invazinės mezoterapijos metu visi aktyvieji preparatai į odos sluoksnius įšvirkščiami naudojant labai plonas ir ilgas adatas. Visos reikalingos medžiagos į odą patenka pro joje esančius mikro kanalėlius, todėl injekcijos metu nesuardomas odos epidermis.

Kada reikėtų taikyti mezoterapijos procedūrą?

Mezoterapijos procedūrą galima taikyti ir kombinuotai, kartu su kitomis gydomosiomis procedūromis, galima ir atskirai. Ji padeda šalinti tokius estetinius odos pakitimus, kaip riebalų sankaupos atitinkamose kūno vietose arba strijos, kurios atsiranda moterims po gimdymo, tinka ir kovojant su celiulitu.

Ši procedūra yra naudinga ir gydant odos sausumą, šalinant raukšles, „maišelius“ po akimis, naikinant randelius, užsilikusius po spuogų gydymo. Ji padeda ir nuo plaukų slinkimo, odos hiperpigmentacijos.

Ar mezoterapijos procedūrai turi reikšmę žmogaus amžius?

Kaip mano odos gydytojai, mezoterapijos procedūros taikymui nėra nustatyta kokia nors konkreti amžiaus riba, nes pagrinde viskas priklauso nuo pačios odos būklės ir ją kamuojančios problemos, kurią reikėtų spręsti. O šiaip manoma jog mezoterapijai taikyti palankiausias amžius – 25 metai.

Po šios procedūros akivaizdžiai pagerėja odos išvaizda, ji tiesiog švyti, o veido spalva pasidaro tolygi, be smulkių raukšlelių. Mezoterapijos procedūrą, skirtą veidui atjauninti, puikiai atlieka klinika, kurios internetinis adresas yra toks: https://vskinbeauty.lt/paslaugos/injekcijos-ir-veido-formavimas/mezoterapija-veidui/.

pr2024/38

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite