Kas laukia artėjančioje Šilutės miesto šventėje?

Šiemet gegužės 28 d. Šilutė minės 505-ąją vardo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose sukaktį. Miesto šventė bus jau 25-oji iš eilės. Šiai datai skirtoje spaudos konferencijoje papasakota, ką pamatysime šiųmetėje miesto ant Šyšos šventėje.

Spaudos konferencijos dalyviai pasakojo apie tai, ką pamatysime šių metų miesto šventėje.

Spaudos konferencijos dalyviai pasakojo apie tai, ką pamatysime šių metų miesto šventėje.

Prieššventinė spaudos konferencija prasidėjo sveikinimu. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė pasveikino konkursą laimėjusią ir viešosios F. Bajoraičio bibliotekos direktore tapusią Laimą Dumšienę.

Žodžio paprašiusi AB „Šilutės baldai“ direktorė Asta Dijokienė pasakojo apie vieną iš šių metų šventės akcentų –AB „Šilutės baldai“ tvoros palei Klaipėdos gatvę tapybą. Pasak direktorės, mintis papuošti tvorą piešiniais kilo minint įmonės 125 metų jubiliejų ir sulaukė miesto bendruomenės bei valdžios atstovų pritarimo.
Šilutės meno mokykla ir jos mokytojas Andrius Sirtautas nemažai prisidėjo, kad būtų sukurti piešinių eskizai. Per miesto šventę 12 val. bus pradėta piešti. Savo indėlį puošiant tvorą galės įnešti visi pageidaujantieji, kartu tai bus proga pasidžiaugti sutvarkytais šaligatviais ir nauju apšvietimu šioje Klaipėdos gatvės dalyje.
Kultūros skyriaus vedėja V. Griškevičienė sakė, kad ši miesto šventė minima prisimenant, kad Šilutė formavosi 4 gyvenviečių pagrindu. Miesto teritorija bus padalyta į 4 istorines gyvenvietes – Verdainės, Žibų, Cintjoniškių ir Šilokarčemos. Kiekviena istorinė gyvenvietė skirsis specifika, nes vienur karaliaus sportininkai, kitur bibliotekininkai, muziejininkai ir kultūros darbuotojai. Tikimasi, kad kiekvienas ras savo skonį atitinkantį užsiėmimą. Verdainės gyvenvietėje daromas gatvių tinklo žemėlapis su jų istorijos įdomybėmis. Šiemet minint Bendruomenių metus ypač raginama aktyviau reikštis bendruomenes.
Buvusiame Žibų kaime įsikurs bibliotekininkai. Čia bus galima atsigerti arbatos, vyks lauko šaškių turnyras „Baltieji, jūsų ėjimas“. Cintjoniškių gatvę ir Pirmosios gimnazijos stadioną užims Sporto mokyklos atstovai. Vyks įvairios sporto varžybos, bus savotiška įžanga į Sporto mokyklos 50 gimtadienio paminėjimą, kuris vyks spalio 7 d.
Šilokarčemos teritorijoje vyks miesto istorijos orientacinės varžybos. Rengiami 7 skirtingi maršrutai, tikimasi kad dalyvauti jose užsiregistruos 7 komandos. Šventės pabaigoje laukiama fejerverkų, kuriuos miestui dovanos AB „Šilutės baldai“ ir UAB „Germanika“. Paminėta tik maža dalis per šventę vyksiančių pramogų ir renginių. Šventės organizatoriai tikisi, kad sau įdomų užsiėmimą ras visi – ir jaunas, ir senas, ir didelis, ir mažas.
Didelį susidomėjimą mūsų miesto šventė kelia verslininkams. Jau užsiregistravo 55 prekiautojai maistu ir 96 tautodailininkai. Jų sulaukta iš Ignalinos, Kaišiadorių, Visagino, Panevėžio, Šiaulių, Kauno. Apie verslininkus ir aplinkinių rajonų kita kalba – dauguma jų yra nuolatiniai Šilutės miesto šventės dalyviai.
Iki šventės pradžios likus 2 savaitėms, norinčiųjų prekiauti gali tik gausėti. Pasak mero V. Laurinaičio, laukiama gausaus būrio svečių. Jau žinoma, kad atvyks delegacijos iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos. Pirmą kartą šventėje viešės Ukrainos atstovai.
Anot mero. Šventės biudžetas mažai skirsis nuo ankstesnių metų šventės biudžetų. Rajono savivaldybė skyrė 15 tūkst. eurų, dar 4 tūkstančius eurų pridėjo rėmėjai.

Vaidotas VILKAS

Spaudos konferencijos pradžioje Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis pasveikino Šilutės viešosios F. Bajoraičio bibliotekos direktore tapusią ilgametę jos darbuotoją Laimą Dumšienę.

Spaudos konferencijos pradžioje Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis pasveikino Šilutės viešosios F. Bajoraičio bibliotekos direktore tapusią ilgametę jos darbuotoją Laimą Dumšienę.

Vienas komentaras

  • lojalus durpininkas

    o kaip su KLASMANN DEiLMANN imone nejaugi geriausius pelnus gaunanti imone neprisides prie miesto sventes rengimo? Susirinkimu metu imoneje vadovai giriasi kam ir kiek skyre pinigeliu ar bus kaip darbininku atzvilgiu padejos kad reikia taupyti nes dar krize nepraejo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

5 patarimai, kaip sumažinti dantų jautrumą

Pajutus dantų jautrumą, nevalia į jį numoti ranka. Dažnai padidėjęs jautrumas praneša apie emalio pažeidimus. Tad ilgiau ignoruojant šį nemalonų jausmą, gali kilti rimtesnių komplikacijų. Įprasta, kad rimtesni natūralių audinių pažeidimai gydomi ilgiau ir sudėtingiau. Norint to išvengti, šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip sumažinti dantų jautrumą ir galbūt užkirsti kelią su juo susijusioms problemoms. 1. Reguliariai lankykitės pas odontologą Kartais nemalonus jausmas kyla dėl pažeisto danties. Vizito metu profesionalus gydytojas odontologas gali aptikti pažeidimą ir šį išgydyti. Ėduonis ar kanaluose

Taip pat skaitykite