Karnavale netrūko išmonės ir geros nuotaikos

Nors jau praėjo šventinis laikotarpis, smagu prisiminti gražias akimirkas iš Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykusio kalėdinio karnavalo.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

Karnavalui mokiniai ruošėsi pagal pateiktas temas: 5-8 klasių pasirodymų tema buvo „Senos geros lietuviškos dainos“, o vyresniųjų – „Filmai ir filmukai“. Mokiniai išties pasistengė, nustebindami vieni kitus ir žiūrovus tiek apranga, tiek vaidinimais, parodijuodami įvairiausius personažus, situacijas.
Visus pasveikindamas 5-8 klasių karnavalą pradėjo Kalėdų Senelis, kuris atvyko su savo palydovais Snieguole ir Nykštuku. Pastarieji toliau ir vedė renginį – tai Jonas Stasytis (7a) ir Kornelija Judžentytė (gimnazijos 2b klasė). Pirmiausia vaidino 5-8 klasių atstovai. Pasirodymuose stengtasi pavaizduoti trumpus vaidinimus iš kuo įvairesnių senų lietuviškų dainų. Kiekviena klasė pasirodė skirtingai, visi vaidintojai nenusileido vieni kitiems išradingumu. Beje, sulaukta ir džiugios staigmenos – tėvų komiteto pasirodymo.
Vyresnieji gimnazijos 1-4 klasių mokiniai parodijavo įvairių žanrų filmus. Renginį vedė Edvinas Andrijauskas (4b) ir Žilvinas Liukaitis (4b). Pirmieji pasirodė 4ab klasės moksleiviai, paruošę pasirodymą pagal siaubo filmą „Išvarymas“, 3a klasės mokiniai parodijavo garsų lietuvių kūrybos serialą „Moterys meluoja geriau“. Po šio pasirodymo karnavalą tęsė 1b klasė, suvaidinusi sceną ir iš siaubo filmo „Klyksmas“. 3b klasė parodijavo visiems gerai žinomą filmą „Vienas namuose“ pagal pirmąją ir antrąją dalis, o 1a klasės atstovai visiems priminė garsiąją komediją „Kaukė“. 2b klasė parodijavo „TV3 Žinias“, 2c klasė suvaidino sceną iš siaubo filmo „Pagieža“. Ištrauka iš animacinio filmo „Ledynmetis“ pasirodymus užbaigė 2a klasė.
Už puikius pasirodymus visos klasės buvo pavaišintos saldainiais. Po karnavalo mokiniai galėjo pasidžiaugti ir išsilieti trankioje diskotekoje.

Laimonas ŽVIRBLIS ir
Evelina STIRBYTĖ
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinių tarybos nariai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite