Karnavale netrūko išmonės ir geros nuotaikos

Nors jau praėjo šventinis laikotarpis, smagu prisiminti gražias akimirkas iš Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykusio kalėdinio karnavalo.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

Karnavalui mokiniai ruošėsi pagal pateiktas temas: 5-8 klasių pasirodymų tema buvo „Senos geros lietuviškos dainos“, o vyresniųjų – „Filmai ir filmukai“. Mokiniai išties pasistengė, nustebindami vieni kitus ir žiūrovus tiek apranga, tiek vaidinimais, parodijuodami įvairiausius personažus, situacijas.
Visus pasveikindamas 5-8 klasių karnavalą pradėjo Kalėdų Senelis, kuris atvyko su savo palydovais Snieguole ir Nykštuku. Pastarieji toliau ir vedė renginį – tai Jonas Stasytis (7a) ir Kornelija Judžentytė (gimnazijos 2b klasė). Pirmiausia vaidino 5-8 klasių atstovai. Pasirodymuose stengtasi pavaizduoti trumpus vaidinimus iš kuo įvairesnių senų lietuviškų dainų. Kiekviena klasė pasirodė skirtingai, visi vaidintojai nenusileido vieni kitiems išradingumu. Beje, sulaukta ir džiugios staigmenos – tėvų komiteto pasirodymo.
Vyresnieji gimnazijos 1-4 klasių mokiniai parodijavo įvairių žanrų filmus. Renginį vedė Edvinas Andrijauskas (4b) ir Žilvinas Liukaitis (4b). Pirmieji pasirodė 4ab klasės moksleiviai, paruošę pasirodymą pagal siaubo filmą „Išvarymas“, 3a klasės mokiniai parodijavo garsų lietuvių kūrybos serialą „Moterys meluoja geriau“. Po šio pasirodymo karnavalą tęsė 1b klasė, suvaidinusi sceną ir iš siaubo filmo „Klyksmas“. 3b klasė parodijavo visiems gerai žinomą filmą „Vienas namuose“ pagal pirmąją ir antrąją dalis, o 1a klasės atstovai visiems priminė garsiąją komediją „Kaukė“. 2b klasė parodijavo „TV3 Žinias“, 2c klasė suvaidino sceną iš siaubo filmo „Pagieža“. Ištrauka iš animacinio filmo „Ledynmetis“ pasirodymus užbaigė 2a klasė.
Už puikius pasirodymus visos klasės buvo pavaišintos saldainiais. Po karnavalo mokiniai galėjo pasidžiaugti ir išsilieti trankioje diskotekoje.

Laimonas ŽVIRBLIS ir
Evelina STIRBYTĖ
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinių tarybos nariai

Hits: 166

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite