Karnavale netrūko išmonės ir geros nuotaikos

Nors jau praėjo šventinis laikotarpis, smagu prisiminti gražias akimirkas iš Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykusio kalėdinio karnavalo.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

5-8 klasių renginio vedėjai ir Kalėdų Senelis.

Karnavalui mokiniai ruošėsi pagal pateiktas temas: 5-8 klasių pasirodymų tema buvo „Senos geros lietuviškos dainos“, o vyresniųjų – „Filmai ir filmukai“. Mokiniai išties pasistengė, nustebindami vieni kitus ir žiūrovus tiek apranga, tiek vaidinimais, parodijuodami įvairiausius personažus, situacijas.
Visus pasveikindamas 5-8 klasių karnavalą pradėjo Kalėdų Senelis, kuris atvyko su savo palydovais Snieguole ir Nykštuku. Pastarieji toliau ir vedė renginį – tai Jonas Stasytis (7a) ir Kornelija Judžentytė (gimnazijos 2b klasė). Pirmiausia vaidino 5-8 klasių atstovai. Pasirodymuose stengtasi pavaizduoti trumpus vaidinimus iš kuo įvairesnių senų lietuviškų dainų. Kiekviena klasė pasirodė skirtingai, visi vaidintojai nenusileido vieni kitiems išradingumu. Beje, sulaukta ir džiugios staigmenos – tėvų komiteto pasirodymo.
Vyresnieji gimnazijos 1-4 klasių mokiniai parodijavo įvairių žanrų filmus. Renginį vedė Edvinas Andrijauskas (4b) ir Žilvinas Liukaitis (4b). Pirmieji pasirodė 4ab klasės moksleiviai, paruošę pasirodymą pagal siaubo filmą „Išvarymas“, 3a klasės mokiniai parodijavo garsų lietuvių kūrybos serialą „Moterys meluoja geriau“. Po šio pasirodymo karnavalą tęsė 1b klasė, suvaidinusi sceną ir iš siaubo filmo „Klyksmas“. 3b klasė parodijavo visiems gerai žinomą filmą „Vienas namuose“ pagal pirmąją ir antrąją dalis, o 1a klasės atstovai visiems priminė garsiąją komediją „Kaukė“. 2b klasė parodijavo „TV3 Žinias“, 2c klasė suvaidino sceną iš siaubo filmo „Pagieža“. Ištrauka iš animacinio filmo „Ledynmetis“ pasirodymus užbaigė 2a klasė.
Už puikius pasirodymus visos klasės buvo pavaišintos saldainiais. Po karnavalo mokiniai galėjo pasidžiaugti ir išsilieti trankioje diskotekoje.

Laimonas ŽVIRBLIS ir
Evelina STIRBYTĖ
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinių tarybos nariai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite