Kaip užmegzti ryšį su patinkančiu žmogumi?

Kaip užmegzti ryšį su vaikinu, kuris man patinka? Ką turėčiau daryti? kaip užmegzti ryšį

Skaitytojos pateiktą situaciją gvildena santykių ekspertai, kurie padės užmegzti ryšį su patinkančiu žmogumi. Paprastai draugais tampama ne per dieną ar dvi, tačiau kartais gyvenime pasitaiko situacijų, kai užmegzti ryšį su kitu žmogumi tiesiog būtina itin greitai.

„Daugumai užkalbinti nepažįstamą žmogų nėra paprasta“,– teigia žmonių elgseną studijuojantis mokslininkas.

Iššūkių kyla tada, kai mums svarbu, ko iš tikrųjų norime

Vienas iš būdų išvengti iššūkių – gyventi „patogų“ gyvenimą, dirbant nemėgstamą darbą, gyventi su šalia esančiais vyrais „tik dėl kvapo“, leisti laiką įprastose vietose, bendrauti su paprastais žmonėmis ir pan. Tai niekada neišeis iš komforto zonos. Žinoma, lengva bendrauti ir flirtuoti su žmonėmis, kuriems nerūpi. Natūralu, kad jums rūpimo žmogaus situacija staiga pasikeičia.

Tikiesi, kad tau patinkantis žmogus tau nerūpės, neturės jokių emocijų ir taps vienu iš tūkstančio kaip visi? 

Jūs sutinkate žmogų, kuriam jaučiate potraukį. Kaip pradėti bendrauti?

Raskite bendrų pomėgių. Žmonės dažniausiai domisi panašiais į save. Daug lengviau bendrauti su žmonėmis, kurie lankė tą pačią mokyklą, universitetą ar domisi ta pačia veikla. Bendras tikslas leidžia žmonėms greičiau užmegzti ryšį.

Bendra patirtis. Britų Kolumbijos universiteto atliktas tyrimas parodė, kad jaudinantys potyriai skatina sieti malonius jausmus su žmonėmis, su kuriais tuo metu buvote. Tai reiškia, kad jei pakviesite naujus žmones pažiūrėti gerą komedijos filmą, galėsite smagiai praleisti laiką.

Teisinga pasimatymo pabaiga. Jei tobulas pasimatymas baigiasi blogai, žmonės jį prisimins tik neigiamai. Todėl reikia ne tik pasirūpinti, kad pats pasimatymas būtų teigiamas, bet kad susitikimas tinkamai baigtųsi. Negaiškite laiko bandydami susipažinti su netinkamais žmonėmis. Prieš užkalbindami, pradėkite nuo lakmuso testo, kuris padės geriau įvertinti žmogaus asmenybę.

Daugiau skaitinių apie pažintis rasite manoerotika.lt ir kamtoreikia.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Nuo liepos įsigalios draudimas tiekti rinkai plastikinius butelius su nepritvirtintais dangteliais

Aplinkos ministerija primena, kad nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, bus draudžiama pateikti rinkai 3 litrų ir mažesnius plastikinius butelius ir kombinuotą gėrimų tarą su nepritvirtintais iš plastiko pagamintais kamšteliais bei dangteliais. Mažinant aplinkos taršą šis draudimas numatytas Europos Sąjungos 2019 metais priimtoje Vienkartinio plastiko mažinimo direktyvoje ir perkeltas į Atliekų tvarkymo įstatymą. Prieš priimant šią direktyvą Europos Komisijos užsakymu atlikta studija parodė, kad kamšteliai ir dangteliai patenka tarp dešimties dažniausiai ES šalių paplūdimiuose,

Kartu su Australijos ekspertais bus vertinamas Kuršių nerijos pažeidžiamumas klimato kaitai

Kultūros ministerija paskutinėmis vasaros dienomis Kuršių nerijoje organizuoja praktines dirbtuves, kuriose, vadovaujant Australijos ekspertams, bus vertinamas šios UNESCO pasaulio paveldo vertybės pažeidžiamumas klimato kaitai. Kuršių nerija, kaip ir daugelis pasaulio paveldo vertybių, patiria klimato kaitos, taip pat su tuo susijusį didėjančio turizmo, infrastruktūros plėtros, besikeičiančios žemės naudojimo praktikos poveikį. Manoma, kad šios tendencijos tęsis, intensyvėjant klimato kaitai spartės ir dar labiau paveiks ekosistemas, bendruomenes, įpročius, vertybes. Praktinėse dirbtuvėse ekspertai pateiks klimato rizikos vertinimą, kuris suteiktų informacijos ir leistų Kuršių nerijos

Taip pat skaitykite