Kaip suorganizuoti šventę artimiesiems lauke?

Vasaros metu itin dažnu įvykiu tampa išvykos su artimaisiais į gamtą prie ežero ar miške įrengtą poilsiavietę. Tai tradicinis ir malonus būdas pakvietus sau artimus žmones praleisti laiką turiningai.  

Vis dėlto, kartais tradicines išvykas norima pakeisti neįprastais, išskirtinėje aplinkoje organizuojamais susibūrimais. Pasitaiko atvejų, kai į gimtadienį ar kitas svarbias šeimas kviečiamų asmenų sąrašas susidaro išties ilgas, o vieta visiems žmonėms susiburti – ribota. Šventės gali būti tikras malonumas jose dalyvaujantiems, tačiau vargas jas organizuojantiems.

Jei norima išnaudoti gerą orą ir šventę surengti lauke, galima išsinuomoti šventei skirtus atributus – sulankstomas kėdes, stalus, palapines ar net sceną. Šis variantas puikiai tiks asmeninėms šventėms, kuriose dalyvauja daugiau asmenų. Tokiu būdu bus išvengiama papildomų rūpesčių ieškant patrauklios, norimai datai neišnuomotos sodybos. Svarbiausia – radus patrauklią vietą gamtoje ar net erdviame kieme pasirūpinti būtina įranga. Visą šventėms lauke skirtą įrangą galima rasti apsilankius šiame https://renginiopartneris.lt/parduotuve/ puslapyje. Internetu renginio įranga yra ne tik nuomojama, bet ir parduodama.

Įvertinus visas galimybes ir organizuojamo renginio pobūdį verta nuspręsti, ar reikiamą įrangą tikrai apsimoka įsigyti. Jei renginys yra ne vienkartinis, jį žadama rengti bent kelis kartus – tuomet reikiamų atributų įsigyjamas gali būti dėmesio vertas variantas. Visgi, jei organizuojamas renginys yra vienkartis, ekonomiška ir patogi alternatyva yra šventinės įrangos nuoma. Tai puikus būdas sutaupyti. Juk įsigytos įrangos ateityje gali tiesiog neprireikti, todėl ji tik užims papildomą vietą ir sukels rūpesčių mėginant ją parduoti.

Kokios šventinės įrangos gali prireikti?

Internetu galima rasti platų lauko renginiams skirtų reikmenų asortimentą.

Prekybininkai siūlo ne tik sulankstomus stalus, kėdes ar suolus, bet ir šių baldų komplektus, kuriuos įsigijus bus išvengta papildomų išlaidų. Lengvai sulankstomi ir išlankstomi baldai pritaikyti patogiam naudojimui bei kompaktiškam jų transportavimui. Nuo lietaus ar vėjo puikiai apsaugos sulankstomos palapinės ar lauko skėčiai. Lauko palapinių siūloma įvairių spalvų, o joms dekoruoti galima įsigyti ir lempučių. Lempučių girliandos parduodamos įvairių spalvų ir modelių, todėl net jei šventė vyks lauke, pasirinkus tinkamas dekoracijas bus sukurtas modernus įvaizdis. Visą šią reikiamą įrangą galima įsigyti ar išsinuomoti už prieinamą kainą, o pristatomi gaminiai – itin kokybiški. Kartais net ir tie patys artimųjų veidai matomi kitoje aplinkoje gali sukurti išskirtinę atmosferą, todėl laikas, skirtas šventės organizavimui pasiteisins su kaupu.

pr2022/040

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite