Kaip suorganizuoti šventę artimiesiems lauke?

Vasaros metu itin dažnu įvykiu tampa išvykos su artimaisiais į gamtą prie ežero ar miške įrengtą poilsiavietę. Tai tradicinis ir malonus būdas pakvietus sau artimus žmones praleisti laiką turiningai.  

Vis dėlto, kartais tradicines išvykas norima pakeisti neįprastais, išskirtinėje aplinkoje organizuojamais susibūrimais. Pasitaiko atvejų, kai į gimtadienį ar kitas svarbias šeimas kviečiamų asmenų sąrašas susidaro išties ilgas, o vieta visiems žmonėms susiburti – ribota. Šventės gali būti tikras malonumas jose dalyvaujantiems, tačiau vargas jas organizuojantiems.

Jei norima išnaudoti gerą orą ir šventę surengti lauke, galima išsinuomoti šventei skirtus atributus – sulankstomas kėdes, stalus, palapines ar net sceną. Šis variantas puikiai tiks asmeninėms šventėms, kuriose dalyvauja daugiau asmenų. Tokiu būdu bus išvengiama papildomų rūpesčių ieškant patrauklios, norimai datai neišnuomotos sodybos. Svarbiausia – radus patrauklią vietą gamtoje ar net erdviame kieme pasirūpinti būtina įranga. Visą šventėms lauke skirtą įrangą galima rasti apsilankius šiame https://renginiopartneris.lt/parduotuve/ puslapyje. Internetu renginio įranga yra ne tik nuomojama, bet ir parduodama.

Įvertinus visas galimybes ir organizuojamo renginio pobūdį verta nuspręsti, ar reikiamą įrangą tikrai apsimoka įsigyti. Jei renginys yra ne vienkartinis, jį žadama rengti bent kelis kartus – tuomet reikiamų atributų įsigyjamas gali būti dėmesio vertas variantas. Visgi, jei organizuojamas renginys yra vienkartis, ekonomiška ir patogi alternatyva yra šventinės įrangos nuoma. Tai puikus būdas sutaupyti. Juk įsigytos įrangos ateityje gali tiesiog neprireikti, todėl ji tik užims papildomą vietą ir sukels rūpesčių mėginant ją parduoti.

Kokios šventinės įrangos gali prireikti?

Internetu galima rasti platų lauko renginiams skirtų reikmenų asortimentą.

Prekybininkai siūlo ne tik sulankstomus stalus, kėdes ar suolus, bet ir šių baldų komplektus, kuriuos įsigijus bus išvengta papildomų išlaidų. Lengvai sulankstomi ir išlankstomi baldai pritaikyti patogiam naudojimui bei kompaktiškam jų transportavimui. Nuo lietaus ar vėjo puikiai apsaugos sulankstomos palapinės ar lauko skėčiai. Lauko palapinių siūloma įvairių spalvų, o joms dekoruoti galima įsigyti ir lempučių. Lempučių girliandos parduodamos įvairių spalvų ir modelių, todėl net jei šventė vyks lauke, pasirinkus tinkamas dekoracijas bus sukurtas modernus įvaizdis. Visą šią reikiamą įrangą galima įsigyti ar išsinuomoti už prieinamą kainą, o pristatomi gaminiai – itin kokybiški. Kartais net ir tie patys artimųjų veidai matomi kitoje aplinkoje gali sukurti išskirtinę atmosferą, todėl laikas, skirtas šventės organizavimui pasiteisins su kaupu.

pr2022/040

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite