Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukisGartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve.

Kaip išvengti didelio triukšmo?

Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo būdų, kaip galima išvengti didelio gartraukio triukšmo.

  • Prieš perkant gartraukį, pasikonsultuokite su specialistu ir išsakykite jam savo poreikius, bei pageidautinas gartraukio savybes. Specialistas jums padės pasirinkti kuo labiau modernesnį ir efektyvesnį gartraukį, kuris skleis kuo mažiau pašalinio triukšmo.
  • Jeigu jūsų turimas gartraukis skleidžia didelį garsą, pabandykite pakeisti filtrus, arba juos išvalyti. Gartraukio veikimo metu, ištraukiami ne tik kvapai, garai, bet į jį taip pat patenka riebalų dalelių, kurios teršia įrenginį. Pakeitus filtrą, arba jį išvalius, gali pagerėti gartraukio veikimas bei sumažėti skleidžiamas triukšmas.
  • Labai svarbu gartraukį reguliariai valyti, tinkamai prižiūrėti. Išvalyti reikia ne tik filtrus, bet ir groteles, jose dažnai būna įvairių riebalų likučių. Į gartraukį taip pat gali patekti trupinių, šiukšlių, dulkių bei kitų nešvarumų, kurie kenkia įrenginio darbui ir gali turėti įtakos veikimo garsumui.
  • Gartraukio triukšmas didėja su pasirinktu gartraukio greičio bei galingumo lygiu. Jeigu pasirinksite vidutinį ar mažesnį veikimo greitį, tuomet skleidžiamas garsas nebus toks didelis.
  • Jeigu jūsų turimas gartraukis yra itin triukšmingas ir aukščiau išvardinti būdai nepadeda sumažinti jo skleidžiamo triukšmo, galbūt metas jį pakeisti kitu? Jeigu gartraukis nebėra toks funkcionalus ir efektyvus, koks buvo anksčiau, pasvarstykite apie galimybę įsigyti funkcionalesnį, ekonomiškesnį ir mažesnį garsą skleidžiantį gartraukį.

Norint, jog jūsų pasirinktas gartraukis veiktų kuo tyliau ir kokybiškiau, rinkitės šį įrenginį atidžiai bei atsakingai. Nepamirškite pasikonsultuoti su šuo srities specialistais, kurie jums apdės priimti tinkamiausią sprendimą. Daugiau informacijos apie gartraukio pasirinkimą taip pat galite rasti internete.

pr2023/181

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Narkotikų pardavėjas ir pirkėjai sulaukė teismo nuosprendžio

Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos. Bylos duomenimis, D. A. savo bute laikė kiek daugiau nei 20 g. narkotinės medžiagos – kokaino, kuri buvo supakuota į folijos lankstinukus. 0,650 g. kokaino, supakuoto į du folijos lankstinukus, jis pardavė už 160 eurų L. B. ir T. V. Pastarieji buvo sulaikyti prekybos centro aikštelėje policijos pareigūnų, kurie automobilio

Taip pat skaitykite