Kaip slaugyti ligonį?

slaugaJeigu jums reikia slaugyti žmogų namuose – labai svarbu įsigyti tinkamą įrangą bei įvairių daiktų ir smulkmenų, skirtų šiam tikslui. Viskas dėl to, kad slaugymas būtų kuo paprastesnis ir tuo pačiu padėtų žmogui ne tik leisti dienas, tačiau ir gyventi kokybiškai.

Slaugumo įrangą siūlo UAB „MediPlius“. Pasiūla plati bei įvairi, tad esame tikri, jog kiekvieno poreikiai bus tenkinami. Žinoma, be įrangos, svarbu ir tinkama žmogaus priežiūra.

Įranga pagal asmens fizines savybes

Pirmiausia reikia rasti įrangą, kuri padeda kur kas paprasčiau pasirūpinti žmogaus priežiūra. Šiuo metu slaugos įrangos yra labai daug, tad visada geriausia tartis su specialistais, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir padės rasti tai, kas geriausiai tinka konkrečiam žmogui pagal jo kūno fizines savybes.

Atitikimas yra labai svarbu, kadangi jis padeda slaugomam žmogui geriau jaustis. O tikslas ir yra kiek įmanoma pagerinti jo gyvenimo kokybę.

Kuo daugiau judėjimo

Siūlome taip pat padėti žmogui kuo daugiau judėti – kiek tik yra įmanoma. Kalbame ne apie vaikščiojimą, tačiau bent jau rankų ir kojų judinimą. Vėlgi, galima rasti įrangą, kuri padės pratimus atlikti kur kas paprasčiau. Tačiau judėjimas yra labai svarbus.

Bendravimo svarba

Slaugomam žmogui labai dažnai trūksta draugijos, kadangi jis pats niekur negali išeiti. Artimieji turėtų su juo kuo daugiau bendrauti ir pasakoti dalykus, kurie vyksta lauke. Tai pagerins jo psichinę būklę, o kartu su ja dažniausiai pagerėja ir fizinė. Bendravimas labai svarbu visiems žmonėms, o ypač tiems, kurie visą laiką guli.

Sveikas maistas

Bet kuriam žmogui svarbu sveikai maitintis, tačiau tam, kuris daug serga – ypatingai. Tuomet jis ne tik sparčiau sveiks, tačiau ir geriau jausis. Taip bus lengviau išvengti ir svorio prieaugio. Tai labai svarbu, kai žmogus yra prikaustytas prie lovos. Lengvesniu žmogumi yra kur kas paprasčiau rūpintis.

Bet koks žmogus nusipelno, kad juo būtų kuo labiau rūpinamasi. Tai yra geros gyvenimo kokybės garantas, kurią kiekvienam garantuoja tinkama slauga.

pr2022/051

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Brangs mokestis lankantiems Šilutės sporto mokyklą

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis Savivaldybei  pateikė prašymą leisti Šilutės sporto mokyklai nevykdyti krepšinio ugdymo programų ir sumažinti 10 grupių. Mokinių krepšinio grupes formuotų viešoji įstaiga „Šilutės sportas“. Prašoma steigti dvi papildomas bokso grupes, mat pagal pasirašytą trišalę sutartį atvyksta dirbti jaunas specialistas. Nuo rugsėjo 1 d. Šilutės sporto mokykloje butų formuojama 21 mokinių grupė. Krepšinis VšĮ „Šilutės sportas“ turi vyrų krepšinio komandą. Tad perkėlus šiai įstaigai mokinių krepšinio grupes būtų sukurta krepšinio ugdymo piramidė, kuri ateityje galėtų duoti

Taip pat skaitykite