Kaip slaugyti ligonį?

slaugaJeigu jums reikia slaugyti žmogų namuose – labai svarbu įsigyti tinkamą įrangą bei įvairių daiktų ir smulkmenų, skirtų šiam tikslui. Viskas dėl to, kad slaugymas būtų kuo paprastesnis ir tuo pačiu padėtų žmogui ne tik leisti dienas, tačiau ir gyventi kokybiškai.

Slaugumo įrangą siūlo UAB „MediPlius“. Pasiūla plati bei įvairi, tad esame tikri, jog kiekvieno poreikiai bus tenkinami. Žinoma, be įrangos, svarbu ir tinkama žmogaus priežiūra.

Įranga pagal asmens fizines savybes

Pirmiausia reikia rasti įrangą, kuri padeda kur kas paprasčiau pasirūpinti žmogaus priežiūra. Šiuo metu slaugos įrangos yra labai daug, tad visada geriausia tartis su specialistais, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir padės rasti tai, kas geriausiai tinka konkrečiam žmogui pagal jo kūno fizines savybes.

Atitikimas yra labai svarbu, kadangi jis padeda slaugomam žmogui geriau jaustis. O tikslas ir yra kiek įmanoma pagerinti jo gyvenimo kokybę.

Kuo daugiau judėjimo

Siūlome taip pat padėti žmogui kuo daugiau judėti – kiek tik yra įmanoma. Kalbame ne apie vaikščiojimą, tačiau bent jau rankų ir kojų judinimą. Vėlgi, galima rasti įrangą, kuri padės pratimus atlikti kur kas paprasčiau. Tačiau judėjimas yra labai svarbus.

Bendravimo svarba

Slaugomam žmogui labai dažnai trūksta draugijos, kadangi jis pats niekur negali išeiti. Artimieji turėtų su juo kuo daugiau bendrauti ir pasakoti dalykus, kurie vyksta lauke. Tai pagerins jo psichinę būklę, o kartu su ja dažniausiai pagerėja ir fizinė. Bendravimas labai svarbu visiems žmonėms, o ypač tiems, kurie visą laiką guli.

Sveikas maistas

Bet kuriam žmogui svarbu sveikai maitintis, tačiau tam, kuris daug serga – ypatingai. Tuomet jis ne tik sparčiau sveiks, tačiau ir geriau jausis. Taip bus lengviau išvengti ir svorio prieaugio. Tai labai svarbu, kai žmogus yra prikaustytas prie lovos. Lengvesniu žmogumi yra kur kas paprasčiau rūpintis.

Bet koks žmogus nusipelno, kad juo būtų kuo labiau rūpinamasi. Tai yra geros gyvenimo kokybės garantas, kurią kiekvienam garantuoja tinkama slauga.

pr2022/051

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite