Kaip šiuolaikiškai papuošti savo nagus?

  • Tvarkingas manikiūras yra privaloma, o išskirtinis suteikia žavesio jūsų stiliui. Šiuolaikinis mados pasaulis „klykia“ išskirtinumu, todėl nagai turėtų būti pasirinkti ir kuo įdomesni. Klasikiniai raudoni arba įprastas prancūziškas manikiūras jau yra atgyvena, todėl verta pamąstyti ir apie kitokius variantus. 

3D dekoracijos ir minimalus dizainas

Šie metai yra laikas fantazijai, todėl ją galite išreikšti savo norimu manikiūru. Nors ir 3D dekoracijos nėra patogus variantas, pasirinkus „patogias“ detales galima su tokio tipo manikiūru atlikti ir kasdieninius darbus. Šiuo atveju svarbu atrasti balansą tarp nagų ilgio ir 3D dekoracijų. Tokio tipo dekoracijų būna įvairiausių – ir labai mažų, ir labai didelių, todėl galėsite atrasti labiausiai patinkančias. Taip pat ir su spalva – prie 3D dekoro dera įvairios spalvos, svarbu, kad jos derėtų tarpusavyje, o ne užgožtų. Tokio tipo manikiūrui ypatingos prabangos suteikia tamsiai mėlyna spalva. 

Mėgstančios minimalizmą gali rinktis iš švelnesnių spalvų ir dekoro elementų. Šį variantą gali papildyti folija nagams, kuri prideda šiek tiek ryškumo jūsų manikiūrui, plonos ir blizgios juostelės, nagų aksesuarai ir pan. Vertos dėmesio geometrinės figūros, kurios sukuria išskirtinį vaizdą – puse nago būna su nagų apdaila, o kita – tuščia. Žinoma, jūs galite pačios susidėlioti savo dizainą – palikti arba papuošti tik trečdalį nago ar dalyti patį nagą įstrižai. 

Kas gali tikti Kalėdoms ar Naujiesiems metams? 

Kalėdos ir Naujieji metai yra šventės, kurių metu norisi pasipuošti ir net parodyti kažką kitokio nei yra įprastą. Savo nagams puošti naudokite spaustukus, kurie jūsų nagams suteikia vis kitokio rašto. Spaustukus galite rinktis tokius, kurie jums labiausiai atspindi Kalėdas arba Naujuosius. Renkantis spalvą, rekomenduojama orientuotis į bordo ir sidabrinę. Tiesa, jūs galite rinktis spalvą ir pagal jūsų tos dienos įvaizdį, pavyzdžiui, juoda ir auksinė, žalia ir auksinė, mėlyna ir sidabrinė ir t. t.  

Piešinių išdėstymas irgi gali būti skirtingas, tai priklauso vien nuo jūsų fantazijos!

Kokios klaidos dažnai daromos?

Dažnai mėgome bevardį pirštą kaip nors išskirti iš kitų nagų, norėdamos pagyvinti bendrą vaizdą. Tačiau šis variantas jau tapo atgyvena, todėl šio manikiūro rinktis nereikėtų. Geriau rinkitės skirtingą techniką, spalvas, pavyzdžiui, vienos rankos pirštai nulakuoti vienu raštu, o kitos – pasirinkta kažkokia spalva. 

Nors katės lakavimas yra itin populiarus, vertėtų nuo jo susilaikyti. Jis sendina ir sukuria vulgarų įvaizdį. Šį lakavimo būdą jau pakeitė perlamutriniai atspalviai, kurie dienos šviesoje nagui suteikia tarsi šlapią efektą. Na, o prieš saulę atrodo lyg nagas padengtas mažyčiais blizgučiais. 

Drugeliai, gėlytės ir tie ornamentai, kurie turi ryškų juodą kontūrą, šiandien išties nemadingi ir verčiantys gręžiotis į tai, kas buvo praeityje. Vietoj šio lakavimo, siūloma rinktis plunksnos, potėpius ir tarsi išsiliejusios akvarelės piešinius. 

Geriau neapkrauti nagų ir rinktis lengvesnį variantą. Blizgučiai ant nagų galimi, tačiau jų nereikia apkrauti viso nago. Juk tai yra ne tik nago apkrovimas, bet daugybė blizgučių kabinasi už rūbų, plaukų bei kitų daiktų. Jeigu norisi blizgumo, nagus galite papuošti folijos gabaliukais, kurie šiais metais itin trendina ir muša populiarumo viršūnę.

Nebijokite kurti, fantazuoti, išsiskirti iš minios ir priimti tai, kas yra nauja!

pr2021/116

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite