Kaip šiuolaikiškai papuošti savo nagus?

  • Tvarkingas manikiūras yra privaloma, o išskirtinis suteikia žavesio jūsų stiliui. Šiuolaikinis mados pasaulis „klykia“ išskirtinumu, todėl nagai turėtų būti pasirinkti ir kuo įdomesni. Klasikiniai raudoni arba įprastas prancūziškas manikiūras jau yra atgyvena, todėl verta pamąstyti ir apie kitokius variantus. 

3D dekoracijos ir minimalus dizainas

Šie metai yra laikas fantazijai, todėl ją galite išreikšti savo norimu manikiūru. Nors ir 3D dekoracijos nėra patogus variantas, pasirinkus „patogias“ detales galima su tokio tipo manikiūru atlikti ir kasdieninius darbus. Šiuo atveju svarbu atrasti balansą tarp nagų ilgio ir 3D dekoracijų. Tokio tipo dekoracijų būna įvairiausių – ir labai mažų, ir labai didelių, todėl galėsite atrasti labiausiai patinkančias. Taip pat ir su spalva – prie 3D dekoro dera įvairios spalvos, svarbu, kad jos derėtų tarpusavyje, o ne užgožtų. Tokio tipo manikiūrui ypatingos prabangos suteikia tamsiai mėlyna spalva. 

Mėgstančios minimalizmą gali rinktis iš švelnesnių spalvų ir dekoro elementų. Šį variantą gali papildyti folija nagams, kuri prideda šiek tiek ryškumo jūsų manikiūrui, plonos ir blizgios juostelės, nagų aksesuarai ir pan. Vertos dėmesio geometrinės figūros, kurios sukuria išskirtinį vaizdą – puse nago būna su nagų apdaila, o kita – tuščia. Žinoma, jūs galite pačios susidėlioti savo dizainą – palikti arba papuošti tik trečdalį nago ar dalyti patį nagą įstrižai. 

Kas gali tikti Kalėdoms ar Naujiesiems metams? 

Kalėdos ir Naujieji metai yra šventės, kurių metu norisi pasipuošti ir net parodyti kažką kitokio nei yra įprastą. Savo nagams puošti naudokite spaustukus, kurie jūsų nagams suteikia vis kitokio rašto. Spaustukus galite rinktis tokius, kurie jums labiausiai atspindi Kalėdas arba Naujuosius. Renkantis spalvą, rekomenduojama orientuotis į bordo ir sidabrinę. Tiesa, jūs galite rinktis spalvą ir pagal jūsų tos dienos įvaizdį, pavyzdžiui, juoda ir auksinė, žalia ir auksinė, mėlyna ir sidabrinė ir t. t.  

Piešinių išdėstymas irgi gali būti skirtingas, tai priklauso vien nuo jūsų fantazijos!

Kokios klaidos dažnai daromos?

Dažnai mėgome bevardį pirštą kaip nors išskirti iš kitų nagų, norėdamos pagyvinti bendrą vaizdą. Tačiau šis variantas jau tapo atgyvena, todėl šio manikiūro rinktis nereikėtų. Geriau rinkitės skirtingą techniką, spalvas, pavyzdžiui, vienos rankos pirštai nulakuoti vienu raštu, o kitos – pasirinkta kažkokia spalva. 

Nors katės lakavimas yra itin populiarus, vertėtų nuo jo susilaikyti. Jis sendina ir sukuria vulgarų įvaizdį. Šį lakavimo būdą jau pakeitė perlamutriniai atspalviai, kurie dienos šviesoje nagui suteikia tarsi šlapią efektą. Na, o prieš saulę atrodo lyg nagas padengtas mažyčiais blizgučiais. 

Drugeliai, gėlytės ir tie ornamentai, kurie turi ryškų juodą kontūrą, šiandien išties nemadingi ir verčiantys gręžiotis į tai, kas buvo praeityje. Vietoj šio lakavimo, siūloma rinktis plunksnos, potėpius ir tarsi išsiliejusios akvarelės piešinius. 

Geriau neapkrauti nagų ir rinktis lengvesnį variantą. Blizgučiai ant nagų galimi, tačiau jų nereikia apkrauti viso nago. Juk tai yra ne tik nago apkrovimas, bet daugybė blizgučių kabinasi už rūbų, plaukų bei kitų daiktų. Jeigu norisi blizgumo, nagus galite papuošti folijos gabaliukais, kurie šiais metais itin trendina ir muša populiarumo viršūnę.

Nebijokite kurti, fantazuoti, išsiskirti iš minios ir priimti tai, kas yra nauja!

pr2021/116

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Daugiausia bičių laikoma Aukštaitijoje

Įvairiose pasaulio šalyse skambinama pavojaus varpais dėl masiškai nykstančių bičių, tačiau, panašu, kad Lietuvai tai negresia. Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad mūsų šalyje kasmet auga ne tik bičių šeimų skaičius, bet ir surenkamo medaus kiekis. Skaičiuojama, kad pernai, 2021-aisiais, darbštuolės bitelės prinešė 7 894 tonas medaus. 2020-aisiais šis skaičius siekė 6 033 tonas. Surenkamo medaus kiekis, palyginti su 2011 m., išaugo 4,4 karto –prikopinėta 1 797 tonos medaus. Bičių šeimų skaičius taip pat augo. Šių metų pradžioje visoje Lietuvoje buvo

Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas. Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos

Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus. Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų. Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Taip pat skaitykite