Kaip pasisamdyti patikimą namų meistrą?

Ko gero, daugelis esame susidūrę su situacija, kai namuose atsirado darbų, kuriems atlikti nepakanka kompetencijos, įrankių ar tiesiog noro. Tokiais atvejais tenka ieškoti namų meistro, kuris galėtų padėti atlikti šiuos darbus.

Santechnikos prietaisų montavimas ir remontas, elektros instaliacijos tvarkymas, kamino valymas ir panašios paslaugos dažniausiai reikalauja tam tikros srities specialistų rankų, nes bandymai atlikti juos savarankiškai gali baigtis nesėkme ir papildomomis išlaidomis arba dar blogiau – traumomis.

Tiesa, pasamdyti gerą meistrą ne visada būna lengva užduotis. Ypač kai kalba eina apie darbus, su kuriais susiduriame pirmą kartą ir neturime nei patirties nei reikiamų kontaktų, kuriais galėtume kreiptis. Dažnu atveju kreipiamės į draugus ir pažįstamus, klausdami jų rekomendacijų ar patarimų. Tai gali duoti rezultatą, tačiau išlieka rizikos, jei rekomenduojamas asmuo netinkamai suteiks paslaugą.

Paieška internete, skelbimuose ir socialiniuose portaluose taip pat yra gana rizikinga užduotis, ypač kai atliekami darbai ateityje gali sukelti didesnių bėdų. Pavyzdžiui elektros instaliacijos tvarkymas. Nepažįstamas meistras, surastas per skelbimus nebūtinai turės tinkamą kvalifikaciją ir, ko gero, nesuteiks reikiamų garantijų atliekamiems darbams. Dažnai tokie meistrai patraukia dėmesį geromis kainomis, tačiau ne visada turėtume vadovautis šiuo kriterijumi. Blogai atlika paslauga, pavyzdžiui, įvairūs elektros darbai, kaina, kurią teks sumokėti vėliau taisant klaidas gali būti gerokai didesnė.

Kreipimasis į profesionalias įmones, kurios specializuojasi dirbti tam tikrus darbus dažnai reiškia nemažas išlaidas, nes teks mokėti tiek už atvykimą, tiek už atliktus darbus ir kartais net ir sunaudotas medžiagas. Taip, tokiu atveju paslaugos, ko gero, bus atliktos gana gerai, tačiau ar visi esame pasiruošę net už paprastą darbą sumokėti keliasdešimt eurų?

Vienas patikimiausių būdų, kuris leidžia greitai ir lengvai rasti reikiamą specialistą, ar net kelis, juos pasamdyti ir turėti garantijas, kad net patirti nuostoliai bus atlyginti, yra specializuoti paslaugų portalai, jungiantys įvairių sričių meistrus. Jose pakanka pasirinkti norimą sritį, pavyzdžiui, elektros darbai, jų atlikti atvyks patikrintas meistras, su reikiama kvalifikacija ir žiniomis.

pr2022/013 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite