Kaip pasirinkti tinkamas padangas internetu

Padangų pirkimas internetu yra patogus ir ekonomiškas būdas pakeisti senas ar susidėvėjusias padangas. Tačiau yra tiek daug skirtingų padangų tipų, kad gali būti sunku suprasti, kurios padangos jums tinka.

Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamas padangas internetu.

Padangų tipai ir jų savybės

Pirmasis žingsnis renkantis tinkamas padangas internetu – suprasti skirtingus padangų tipus ir jų savybes. Yra dvi pagrindinės kategorijos – vasarinės ir žieminės, taip pat universalios padangos, kurios skirtos naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.

Vasarinės padangos užtikrina geresnį sukibimą su šlapia kelio danga, o žieminės labiau tinka apledėjusiam keliui. Visų sezonų padangos (universalios) – tai kompromisas tarp eksploatacinių savybių abejomis sąlygomis. Renkantis naujas padangas taip pat svarbu atsižvelgti į kitas savybes, pavyzdžiui, atsparumą dilimui, triukšmo mažinimą ir degalų naudojimo efektyvumą.

Apsilankykite Rataibatai.lt – kokybiškoje padangų parduotuvėje internetu.

Kokybės ženklai

Pirkdami naujas padangas internetu, ieškokite kokybės ženklų, kurie rodo, kad padanga atitinka tam tikrus saugumo ir eksploatacinių savybių standartus. Pardavėjo puslapyje turi būti pateikiama informacija apie pasipriešinimą riedėjimui, sukibimą su šlapia danga ir išorinio triukšmo lygį. Pagal tai galėsite geriau išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias padangas, neaukodami saugumo ar komforto.

Rataibatai – kokybiškų padangų parduotuvė internetu. Be to, daugelis prekių ženklų turi savo unikalius kokybės ženklus, kurie nurodo tolesnes eksploatacines savybes, pavyzdžiui, geresnes degalų sąnaudas arba geresnes valdymo savybes.

Dydžių ir ratų tipų suderinamumas

Prieš perkant naujas padangas svarbu įsitikinti, kad jų dydis ir ratų tipas tinka jūsų automobiliui. Daugumai automobilių reikia keturių vienodų ratų, tačiau kai kuriems automobiliams, atsižvelgiant į jų konstrukciją ar paskirtį, gali reikėti skirtingų dydžių ar ratų tipų. Prieš pirkdami naujas padangas internetu būtinai pasidomėkite savo automobilio visus reikiamus parametrus.

Kainos aspektas

Nors gali būti viliojanti galimybė rinktis pigiausią variantą, taip pat svarbu atsižvelgti į bendrą padangų kokybę ir į tai, ar jos atitiks jūsų poreikius. Pigesnės padangos gali neturėti tokių pat eksploatacinių savybių kaip brangesnės. Kaip minėta anksčiau, važiavimas gali nebūti komfortiškas, gali padidėti degalų sąnaudos ir kt. Būtinai perskaitykite atsiliepimus ir palyginkite specifikacijas prieš pirkdami.

Nepatariame rinktis dėvėtų padangų. Naudotos padangos gali atrodyti pigesnės, tačiau jos nėra saugios ir greičiausiai jas teks keisti anksčiau nei naujas. O ką jau kalbėti apie tai, jog jos buvo netinkamai laikomos bei eksploatuojamos, o galbūt ir taisytos.

pr2023/70

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas.   Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro-

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Įsivyravus sausrai, miškuose didėja gaisrų pavojus

Nusistovėję sausi orai kelia didelį gaisrų pavojų miškuose.  Birželio 5 d. šalies ugniagesiams teko kelis kartus talkinti Valstybinių miškų urėdijos priešgaisrinėms pajėgoms, gesinant miškuose įsiplieskusius gaisrus. Birželio 5  d. vidudienį, Varėnos rajone, Marcinkonių seniūnijoje, Daržinėlių kaime esančiame miške šėlo ugnis – degė medžiai ir miško paklotė. Gaisras nusiaubė 1,4 ha plotą. Tą pačią dieną, vidurdienį, ugniagesiai skubėjo gesinti ir Kretingos rajone, Rūdaičių kaime esančio Joskaudų miško. Atvykus ugniagesiams, jau degė miško paklotė ir jaunuolynas. Beje, atliekant gesinimo darbus buvo rasti

Taip pat skaitykite