Kaip pasirinkti terasines lentas?

Terasinių lentų pasiūla rinkoje šiuo metu yra gana didelė. Auga poreikis jomis dengti terasas. Labai ilgai karaliavusios paprastos lentos arba plytelės tapo atgyvena. Kodėl? pirmiausia dėl to, kad jos ne taip ilgai tarnauja ir dažniausiai savo kokybe bei funkcionalumu nepatenkina žmonių poreikių. O norisi tokių lentų, kurios ne tik vizualiai gražiai atrodo, tačiau ir yra atsparios aplinkos poveikiui.

Kompozicinė lenta terasai gali būti labai įvairi. Dėl to jas renkantis siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir padės Jums rasti tai, ko reikia.

Žemiau pateikiame gaires, kurios, tikimės, kad bent jau kiek pagreitins Jums paieškas.

Spalvinės gamos pasiūla

Daugelis žmonių pirmiausia renkasi lentas pagal išvaizdą. Norisi tokių, kurios gražiai atrodo, kurios dera visumoje. Šiuo metu terasinių lentų spalvinė gama yra labai plati ir tai tikrai džiugina, kadangi kiekvieno poreikiai bus tenkinami. Nuo raudonų iki žalsvų, rudų – kiekvienas gali rasti tokias, kurios jam labiausiai tinka ir patinka. Svarbiausia, kokie yra Jūsų poreikiai. Taip pat reikia žiūrėti, kad lentos derėtų prie kitų terasos komponentų, pavyzdžiui, karkaso arba baldų. Tuomet rezultatas bus skoningas, traukiantis akis.

Lentų matmenys

Renkantis reikia žiūrėti, kokie yra lentų matmenys. Vėlgi, yra daug opcijų. Nuo didesnių iki mažesnių. Ką keičia dydis? Žinoma, pirmiausia vizualinius aspektus. Taip pat ir montavimo greitį. Visgi, specialiai terasai sukurtos lentos dažniausiai yra montuojamos greitai, tad net ir tokiu atveju, jeigu jos yra mažų matmenų, montavimas nebus sunkus ir netruks labai ilgai.

Daugiau dėmesio gamintojui

Taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojui. Kuo daugiau apie jį bus žinoma – tuo tikresnis galite būti, kad radote tokią kokybę, kuri ne tik jums našiai tarnaus, tačiau ir kaina bus racionali. Remiantis kitų žmonių nuomonėmis apie kitus gamintojus galite sau kiek pagreitinti paieškas.

Sertifikuota kokybė

Jeigu norite būti tikras, kad lentos yra geros kokybės, reikia būtinai pirkti tokias, kurios yra sertifikuotos. Kai kurie rinkoje siūlo pigiau, tačiau dažniausiai nesertifikuotas lentas. Taip, kaina bus mažesnė, tačiau kokybė toli gražu neprimena terasinių lentų. Tuomet ir ne tokia didelė investicija vis tiek neatsiperka. Verta kartą sumokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad Jūsų terasa bus išklota visam gyvenimui.

Storumo aspektai

Taip pat varijuoja ir lentos storumas. Kuo storesnė – tuo patvaresnė, tačiau taip pat ir kaina bus didesnė. Kiekvienas renkasi tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tačiau ir plonos lentos gali būti geros kokybės, tik reikia žiūrėti, kad jos būtų sertifikuotos.

Daugeliui žmonių patinka, kad kompozicinės lentos yra labai paprastai montuojamos. Dėl to nereikia samdyti specialistų  šiems darbams atlikti. Tereikia kelių įrankių ir tuo pačiu laikytis instrukcijos, kurioje dažniausiai žingsnis po žingsnio yra nurodoma, kaip reikia dėti lentas viena greta kitos, kad galiausiai terasos grindys ne tik puikiai atrodytų, tačiau ir tarnautų labai daug metų.

pr2022/205

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite