Kaip pasirinkti patvarų išmanųjį telefoną?

Išmaniojo telefono patvarumas apibūdina įrenginio atsparumą mechaniniams pažeidimams, skysčiams ir dulkėms. Bet kokios techninės savybės praranda aktualumą ir svarbą, jei įrenginys nėra patvarus ir gali nustoti funkcionuoti nuo naudojimo metu patirtų trikdžių. Pagal naudojimo režimą ir galimas grėsmes, galima pasirinkti skirtingo patvarumo lygio telefonus arba naudoti priedus, kurie reikšmingai padidina atsparumą nuo išorinių veiksnių. Kai kurie gamintojai specializuojasi tvirtesnių, nei įprasta, įrenginių gamyboje ir šią savybę naudoja kaip prekės išskirtinumą.

Atsižvelkite į IP atsparumo indeksą. Atsparumas skysčiams ar kitam poveikiui gali būti vertinamas skirtingai. Jei vienam naudotojui pakanka apsaugos nuo vandens purslų, kitam gali nepakakti apsaugos, kuri veikia iki 10 metrų po vandeniu. Tam, kad atsparumas būtų reglamentuotas ir nekiltų nesusipratimų pavojaus, išmaniųjų telefonų atsparumui nusakyti naudojamas IP žymėjimas.

Svarbus žymėjimas IP

Greičiausiai esate matę įrenginio specifikacijoje parašytą IP68, IP67 ar kitą IP žymėjimą. Šis raidžių ir skaičių darinys yra lengvai šifruojamas ir nebūtina atsiminti, ką reiškia kiekviena kombinacija. Šalia IP (Ingress Protection) esantis pirmasis skaičius apibūdina atsparumą smulkioms kietų medžiagų dalelėms. Galimos reikšmės nuo 0 iki 6. Jei apsaugos nėra visiškai, ši savybė bus įvertinta 0. Išmanusis įrenginys, kuris yra visiškai atsparus bet kokio dydžio dulkėms ir kitoms dalelėms, turi 6 atsparumo klasę. Antrasis skaičius šalia IP indekso žymi įrenginio atsparumą skysčiams. Čia naudojama skalė nuo 0 iki 8. Įrenginys, turintis aukščiausią įvertinimą, gali būti patalpintas į vandenį, giliau nei 1 metro gylyje ir tai nedaro įtakos įrenginio veikimui.

Įrenginio atsparumas mechaniniams veiksniams nėra atskirai žymimas. Daugelis liečiamųjų ekranų yra gaminami iš standartizuotų medžiagų. Ekrano padengimai žymimi pavadinimais ir pagal juos galima papildomai sužinoti, kokį atsparumą deklaruoja gamintojas.

Natūralu, kad netaisyklingos formos ekranas su nuožulniais šonais yra mažiau patvarus, negu taisyklingos formos. Telefono korpuso patvarumą derėtų vertinti pagal gamybai naudotas medžiagas ir bendrą tvirtumo pojūtį, telefoną laikant rankoje.

Telefono patvarumas priklauso nuo naudojamų priedų. Gamintojai stengiasi sukurti kuo patrauklesnius modelius, kad laimėtų konkurencinėje kovoje. Dėl to telefonai gaminami kuo plonesni. Dėklas gali būti naudojamas pakeisti telefono išvaizdą ar padidinti patvarumą. Abi šios dėklų savybės yra suderinamos tarpusavyje.

Internetinėje parduotuvėje tavotel.lt galite rasti stilingų telefonų aksesuarų, kurie padidins jau turimo išmaniojo telefono patvarumą.

Pr2022/030

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite