Kaip išsirinkti vandens šildytuvą?

Vandens šildytuvai gali būti ganėtinai skirtingi. Tad nenuostabu, jog daliai žmonių sunku pasirinkti tinkamą variantą. Įprastai rekomenduojama atsižvelgti į boilerio galingumą, talpą, tvirtinimo ypatumus, vandens įkaitimo trukmę. Žinoma, jų egzistuoja ir gerokai daugiau.

Taigi, trumpai aptarkime, kaip išsirinkti tinkamą vandens šildytuvą. 

Kas yra vandens šildytuvas?

Vandens šildytuvas – tai prietaisas, naudojamas vandeniui šildyti. Esminė jo paskirtis yra tiekti karštą vandenį maudymuisi, drabužiams skalbti, indams plauti ir įvairiems kitiems buities darbams. Vandens šildytuvai skirstomi į skirtingus tipus, priklausomai nuo jų galingumo bei naudojimo ypatumų – elektrinius, momentinius ir kombinuotus. Kiekvienas variantas turi ir privalumų, ir trūkumų.

Renkantis svarbu atsižvelgti į nemažai skirtingų aspektų bei įvertinti savo galimybes.

Kaip išsirinkti vandens šildytuvą?

Renkantis tinkamą vandens šildytuvą rekomenduojama atsižvelgti į šiuos aspektus:

  • Galingumą
  • Talpą
  • Vandens įkaitimo trukmę
  • Tvirtinimo ypatumus

Vandens šildytuvo galingumas yra nurodomas vatais (W). Įprastai pagrindiniams poreikiams patenkinti užtenka 1500–2000 W boilerio. Tiesa, jų esama ir gerokai galingesnių – net iki 7000 W. Kita vertus, šildytuvo talpa yra ne ką mažiau svarbus aspektas. Nedidelei šeimai gali pakakti maždaug 100 litrų boilerio. Šį skaičių galima koreguoti, atsižvelgiant į savo poreikius. Vandens įkaitimo trukmė – dar vienas svarbus aspektas renkantis. Trukmė gali svyruoti nuo pusvalandžio iki 3–4 val. Taigi, pravartu į tai atsižvelgti.

Svarbu paminėti, jog kai kurie šildytuvai yra tvirtinami vertikaliai, o kiti horizontaliai. Kiekvienam žmogui gali būti reikalingi skirtingi variantai, atsižvelgiant į konkrečios patalpos sąlygas.

Jeigu patiems pasirinkti sunku, pasidomėkite, galbūt vandens šildytuvų, boilerių parduotuvė galės pasiūlyti konsultantus, kurie padės apsispręsti.

Papildomos funkcijos

Kai kurie vandens šildytuvai pasižymi įvairiomis papildomomis funkcijomis. Tai gali būti temperatūros kontrolė, integruotas ekranas, apsauga nuo užšalimo ar perkaitimo, WiFi ryšys ir panašiai. Žinoma, įprastai papildomos funkcijos didina galutinę boilerio kainą. Taigi, renkantis tinkamą variantą svarbu įvertinti savo poreikius bei galimybes. Galbūt kai kurie dalykai jums nėra reikalingi.

pr2024/34

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite