Kaip išsirinkti tinkamą oras-oras šilumos siurblį? Ekspertų patarimai ir rekomendacijos

Pasauliui ieškant ekologiškesnių šildymo sprendimų, oro šilumos siurbliai tapo nauja namų šildymo technologija. Kokia yra apčiuopiama šių aukštųjų technologijų prietaisų nauda? Kaip jie veikia? Ar jie tikrai gali pakeisti patikimą jūsų katilą?

 

Kaip veikia šilumos siurblys oras-oras?

Šilumos siurbliai oras-oras veikia „siurbdami“ šilumą iš lauko į orą jūsų namams. Šildymo režimu tai reiškia „įtraukti“ šilumą iš išorės ir „įmesti“ į vidų. Procesas yra grįžtamasis ir gali būti naudojamas jūsų namų šilumą „išmesti“ į išorę. Taip aušinant erdvę. Tai atliekama naudojant procesą, panašų, kaip šaldytuvas palaiko vėsą viduje. Pagrindiniai komponentai yra šaltnešiai ir kompresoriai.

Šildant erdvę, šilumos energiją lauko bloke sugeria vėsus skystas šaltnešis, paversdamas jį šaltomis dujomis. Tada kompresorius spaudžia šaltas dujas, todėl jos įkaista. Karštos dujos aušinamos vidiniame bloke, įtraukiant orą iš patalpos į įrenginį, kuris šildo orą. Taip dujinis šaltnešis kondensuojamas atgal į šiltą skystį ir visas procesas prasideda iš naujo. Šis šiltas oras pučiamas į atitinkamą erdvę ir ją šildo. Procesas gali būti ir atvirkštinis, vėdinant patalpų orą.

Šilumos siurblio montavimas ir dydžio nustatymas

Siekiant užtikrinti, kad šilumos siurblio sistema pasiektų maksimalų efektyvumą, nepaprastai svarbu, kad šilumos siurblys būtų tinkamo dydžio. Jei sumontuotas per mažas šilumos siurblys, jis negalės patenkinti nekilnojamojo turto šildymo poreikių.  Jei sumontuotas per didelis šilumos siurblys, sistema gali būti ne tokia efektyvi. Štai kodėl pirmas dalykas, kurį atlieka montuotojas, turėtų būti kruopštus jūsų namo efektyvumo įvertinimas. Atlikus patalpų šilumos nuostolių apskaičiavimą pagal plotą, jūsų namo šildymo poreikis gali būti patvirtintas atsižvelgiant į namo dydį, jo konstrukciją, namo tipą, šiluminę varžą.

Kartu būtų nustatyta, ar ką nors būtų galima atnaujinti ir pagerinti turto efektyvumą. Patvirtinus jūsų šildymo poreikį, galima pasirinkti tinkamą šilumos siurblio modelį su atitinkama galia.

Šiame planavimo etape montuotojas taip pat gali aptarti su jumis tinkamą šilumos siurblio vietą. Aplink šilumos siurblius turi būti pakankamai laisvos erdvės, kad būtų užtikrintas netrukdomas oro srautas. Taip pat svarbu atsižvelgti, ar netoliese yra langų, ir šilumos siurblio artumą prie sklypo ribų.

pr2024/77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydytojai rekomenduoja hidrolizuotą kolageną. Kas tai?

Apie kolageno papildus ir jų naudą girdėjo daugelis. Tačiau ne visiems pažįstamas hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje gausu aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų. Kuo ypatingas šis papildas ir ką žinoti apie jo vartojimą? Atsakome! Kokybiškas maisto papildas Hidrolizuotas kolagenas, paprastai išgaunamas iš galvijų, yra populiarus miltelių formos papildas, kuris nuo kitų kolageno papildų skiriasi savo forma, bet ne veiksmingumu. Šios rūšies kolagenas suskaidomas į mažesnius peptidus, kad būtų lengviau įsisavinamas, todėl jis labai efektyviai veikia odos sveikatą,

Geriausios antklodės visiems metų laikams. Kaip išsirinkti?

Antklodės yra svarbi miego dalis, daranti įtaką ne tik komfortiškam miegui, bet ir bendrai gyvenimo gerovei. Pasirinkus tinkamą antklodę, ypač vilnonę, galima pagerinti miego kokybę ir savijautą visais metų laikais. Vilnonės antklodės yra ypač vertinamos dėl jų natūralių savybių, kurios suteikia šilumą, reguliuoja drėgmės lygį ir leidžia odai kvėpuoti. Vilna yra gamtos duota medžiaga, turinti  puikias izoliacines savybes. Tai reiškia, kad vilnonė antklodė gali suteikti šilumos, kai reikia, tačiau tuo pat metu gali būti naudojama visais metų laikais, reguliuojant kūno

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkant rankinę vyrui?

Laikai, kai vyrai buvo santūrūs dėl aksesuarų, seniai praėjo. Vis labiau populiarėja tokie vyriški aksesuarai kaip elegantiškas laikrodis, sąsagos, krepšys ar rankinė. Tinkamai priderinti prie stiliaus ir progos suteikia vyriško charakterio ir elegancijos.   Vyriška odinė rankinė per petį yra praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis papildyti bet kurio vyro garderobą. Renkantis tokią rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Atkreipkite dėmesį į odos kokybę. Aukštos kokybės oda yra patvari, atspari dėvėjimuisi ir

Šilutės ligoninėje atnaujinta įranga akių ligų diagnostikai

Konsultacinės poliklinikos akių ligų kabinetas pasipildė šiuolaikišku, išskirtines diagnostines galimybes turinčiu optiniu koherentiniu tomografu. Akių vidines struktūras (visus tinklainės sluoksnius) leidžiantis pamatyti prietaisas gerokai pagerina ankstyvąją akių ligų diagnostiką ir gydymą. Neskausmingas prietaisas Nuo šiol pacientams, sergantiems glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija, diabetine retinopatija ir kitomis akių ligomis, nereikės vykti į kitus miestus, norint patikslinti diagnozę ir atlikti tyrimą. Šis neinvazinis, šviesos metodu pagrįstas tyrimas neturi jokių skausmingų pojūčių, yra saugus, patogus ir atliekamas per trumpą laiką (nuo 5 iki 10

Taip pat skaitykite