Kaip išsirinkti paspirtuką?

Paspirtukas buvo populiari transporto priemonė visais laikais, ypač tarp vaikų. Dabar paspirtukų yra visokių dydžių, greičių, elektrinių, šviečiančiais ratais, tinkamų tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiems.

Paspirtukas tampa vis populiaresne transporto priemone visos šeimos laisvalaikio praleidimui, bei patogesniam susisiekimui. Šiais laikais, kai paspirtukų pasiūla yra tokia didelė, labai lengva pasimesti, todėl norime pateikti jums keletą patarimų, kuriais vadovaujantis išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį paspirtuką.
Jeigu paspirtukas yra renkamas vaikui iki 12 metų, rekomenduojama rinktis paprastą savaeigį paspirtuką.

Vaikams iki 2 metų geriausiai tinka paspirtukai su 3 ratukais ir papildoma sėdyne. Ši padeda vaikui mokytis laikyti pusiausvyrą ir tarnauja kaip pasispiriama mašinėlė.

Vaikams iki 5 metų rekomenduojama, kad paspirtukas būtų taip pat 3 ratukų, taip jūsų vaikas važiuos saugiau, bus mažesnė tikimybė nukristi. Pravartu paspirtuką rinktis su reguliuojama rankena, kad galėtumėte naudotis paspirtuku ilgiau.

Renkantis paspirtuką vaikams nuo 5 metų svarbiausia atkreipti dėmesį į rankenos aukštį. Jis turėtų būti ties juosmeniu. Tuomet labai svarbu, jog ant paspirtuko pagrindo tilptų abi kojos. Primename, jog kuo paspirtukas gali išlaikyti didesnį svorį, tuo jis bus stabilesnis ir tvirtesnis, taip pat kuo paspirtuko ratai bus didesni, tuo bus patogiau važiuoti, ypač didesnius atstumus.

Jau galite išsirinkti paspirtuką, kuris turi šviečiančius ratus, groja melodijas, turi krepšelį ir spindinčias rankenas.

Dabar tapo labai populiaru paspirtuku važinėti ir suaugusiems. Tiesa, šie paspirtukai dažniausiai būna elektriniai. Norėtume jus supažindinti su keletu aspektų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis paspirtuką.

Vienas iš pagrindinių dalykų į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį tai elektrinio paspirtuko galingumas ir greitis. Šiais laikais yra sukurta labai galingų paspirtukų, kurie gali išvystyti net iki 100 km/val. greitį. Tiesa, tokių paspirtukų kaina taip pat nėra labai maža. Vis dėlto patogiai važiuoti ir tikslui pasiekti jums tikrai pakaks paspirtuko, kuris išvysto 15 km/val. greitį.

Antras labai svarbus dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį yra baterijos dydis ir krovimo trukmė. Pagalvokite kokiais atstumais planuojate važinėti su paspirtuku. Taip pat pagalvokite apie tai, ar turėsite galimybę krauti paspirtuką, pavyzdžiui, visą dieną, kol būsite darbe, o gal jūsų atstumai nedideli ir krauti nereikės po kiekvieno važiavimo.

Dar vienas svarbus aspektas, apie kurį turite pamąstyti, kokioje vietoje gyvenate ir kokiais kokiose vietovėse planuojate keliauti. Jeigu jūs visuomet keliaujate lygiomis vietovėmis galite nesukti galvos, tačiau jei jūsų gyvenamoji vieta pakankamai kalnuota ir nelygi, pasidomėkite, į kokią maksimalaus aukščio įkalnę paspirtukui pavyks įvažiuoti.
Tikimės, kad vadovaudamiesi šiais patarimais jums pavyks išsirinkti geriausią ir visus jūsų lūkesčius atitinkantį paspirtuką.

Ši transporto priemonė tai puikus būdas smagiai praleisti laisvalaikį su šeima ar draugais. 

pr2021/41

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Mokausi ne klasėje…

Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje praūžė praktinių studijų savaitės. Pradinukai tapo gamtininkais-tyrinėtojais ir iššmirinėjo artimas ir tolimas pievas sekiodami įvairiausių rūšių vabalėlius, tyrinėdami juos stebinančią augmeniją. 5 ir 8 klasių mokiniai, dirbę savarankiškai nuotoliniu būdu, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis ir pristatė savo veiklų rezultatus  konferencijoje „Mokausi pats!“. Šeštokams  priskirta menų programa „M. K.  Čiurlionis – paslaptys kasdienybėje “. Jiems teko pasinerti į šio menininko kūrybą – paieškoti savyje dailininko ir muzikanto gyslelės. Septintokai  tobulino gimtosios ir užsienio kalbų įgūdžius programoje

Šiukšles rūšiuoja trys iš keturių, daugkartinius maišelius naudoja pusė gyventojų

Vos keli procentai šalies gyventojų numoja ranka į ekologiją ir nesiima jokių veiksmų aplinkai saugoti. tai rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Jos duomenimis, trys iš keturių Lietuvos gyventojų rūšiuoja šiukšles, pusė naudoja daugkartinius maišelius, dar tiek pat perka tik tiek maisto, kiek jo suvartoja.   Dauguma (75 proc.) apklaustųjų asmeniškai prisideda prie tvarios aplinkos saugojimo rūšiuodami šiukšles, 48 proc. – pirkiniams naudodami savo daugkartinį maišelį, tiek pat – pirkdami maisto tik tiek, kiek suvartoja. 37 proc.

Taip pat skaitykite