Kaip išsirinkti paspirtuką?

Paspirtukas buvo populiari transporto priemonė visais laikais, ypač tarp vaikų. Dabar paspirtukų yra visokių dydžių, greičių, elektrinių, šviečiančiais ratais, tinkamų tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiems.

Paspirtukas tampa vis populiaresne transporto priemone visos šeimos laisvalaikio praleidimui, bei patogesniam susisiekimui. Šiais laikais, kai paspirtukų pasiūla yra tokia didelė, labai lengva pasimesti, todėl norime pateikti jums keletą patarimų, kuriais vadovaujantis išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį paspirtuką.
Jeigu paspirtukas yra renkamas vaikui iki 12 metų, rekomenduojama rinktis paprastą savaeigį paspirtuką.

Vaikams iki 2 metų geriausiai tinka paspirtukai su 3 ratukais ir papildoma sėdyne. Ši padeda vaikui mokytis laikyti pusiausvyrą ir tarnauja kaip pasispiriama mašinėlė.

Vaikams iki 5 metų rekomenduojama, kad paspirtukas būtų taip pat 3 ratukų, taip jūsų vaikas važiuos saugiau, bus mažesnė tikimybė nukristi. Pravartu paspirtuką rinktis su reguliuojama rankena, kad galėtumėte naudotis paspirtuku ilgiau.

Renkantis paspirtuką vaikams nuo 5 metų svarbiausia atkreipti dėmesį į rankenos aukštį. Jis turėtų būti ties juosmeniu. Tuomet labai svarbu, jog ant paspirtuko pagrindo tilptų abi kojos. Primename, jog kuo paspirtukas gali išlaikyti didesnį svorį, tuo jis bus stabilesnis ir tvirtesnis, taip pat kuo paspirtuko ratai bus didesni, tuo bus patogiau važiuoti, ypač didesnius atstumus.

Jau galite išsirinkti paspirtuką, kuris turi šviečiančius ratus, groja melodijas, turi krepšelį ir spindinčias rankenas.

Dabar tapo labai populiaru paspirtuku važinėti ir suaugusiems. Tiesa, šie paspirtukai dažniausiai būna elektriniai. Norėtume jus supažindinti su keletu aspektų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis paspirtuką.

Vienas iš pagrindinių dalykų į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį tai elektrinio paspirtuko galingumas ir greitis. Šiais laikais yra sukurta labai galingų paspirtukų, kurie gali išvystyti net iki 100 km/val. greitį. Tiesa, tokių paspirtukų kaina taip pat nėra labai maža. Vis dėlto patogiai važiuoti ir tikslui pasiekti jums tikrai pakaks paspirtuko, kuris išvysto 15 km/val. greitį.

Antras labai svarbus dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį yra baterijos dydis ir krovimo trukmė. Pagalvokite kokiais atstumais planuojate važinėti su paspirtuku. Taip pat pagalvokite apie tai, ar turėsite galimybę krauti paspirtuką, pavyzdžiui, visą dieną, kol būsite darbe, o gal jūsų atstumai nedideli ir krauti nereikės po kiekvieno važiavimo.

Dar vienas svarbus aspektas, apie kurį turite pamąstyti, kokioje vietoje gyvenate ir kokiais kokiose vietovėse planuojate keliauti. Jeigu jūs visuomet keliaujate lygiomis vietovėmis galite nesukti galvos, tačiau jei jūsų gyvenamoji vieta pakankamai kalnuota ir nelygi, pasidomėkite, į kokią maksimalaus aukščio įkalnę paspirtukui pavyks įvažiuoti.
Tikimės, kad vadovaudamiesi šiais patarimais jums pavyks išsirinkti geriausią ir visus jūsų lūkesčius atitinkantį paspirtuką.

Ši transporto priemonė tai puikus būdas smagiai praleisti laisvalaikį su šeima ar draugais. 

pr2021/41

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite