Kaip išsirinkti kvepalus ir pirkti internetu?

Turbūt moterys mėgsta kvepalus ir naudoja juos labiau nei vyrai, kadangi kvapas suteikia seksualumo ir subtilumo kiekvienai damai. Kvepalai padeda pabrėžti moteriškumą, grožį, eleganciją, padeda atskleisti jūsų asmenybę ar charakterio bruožus, suteikia išskirtinumo ir leidžia pajusti jus iš tolo.

Svarbiausia pasirinkti tinkamus kvepalus, kurie kvepia gerai r tinka jums, neerzina ir ne per stipriai kvepia. Juk kvapas yra vienas stipriausių mūsų jausmų, kuris užburia ir leidžia įsimylėti. Kvepalų rinka yra labai didelė, todėl net ir prabangiausios asmenybės turi platų kvepalų asortimentą. Parfumerija yra labai išvystyta, todėl dėl didelio skirtingų kvapų asortimento dažnai kyla klausimas: „Kokie kvepalai moterims tinkamiausi?“

Pasirinkite tinkamiausią kvapą ir palepinkite save

Kvepalai yra tarsi skirtingas ir užburiantis meno kūrinys ant žmogaus kūno. Jie susideda iš skirtingų kvapų, vadinamų aromatais, o aromatas ir lemia kvepalų kvapą. Pavyzdžiui, gali atrodyti, kad tam tikri kvepalai turi rožių, gardenijų, pelargonijų ar kitų gėlių aromatą.Kiti kvepalai gali būti vaisiškesni, su citrusų ar obuolių kvapais. Egzotiški ar rytietiški kvapai yra aštraus skonio, pavyzdžiui, anyžių ar cinamono.

Muskuso, pušies, odos aromatas dažniau pasitaiko vyriškuose kvepaluose, tačiau tai nėra taisyklė. Šiuo metu ribos tarp vyriškų ir moteriškų kvepalų nyksta, todėl vyriški ir moteriški kvepalai unisex labai populiarūs. Prieš pirkdami kvepalus turėtumėte išsiaiškinti, kpkie kvapai jums labiausiai patinka.Tai galima padaryti uostant įvairių rūšių kvepalus ir domintis, kokios bazinės natos juos sudaro. 

Kvapo intensyvumas priklauso nuo koncentracijos, pagal tai ir turėtumėte rinktis kvapus

Kvepalai yra esencijos, alkoholio ir vandens mišinys, kuris gali užburti ir pakerėti savo kvapu tikrai ne vieną asmenį. Kvepalų ekstrakto kiekis jūsų pasirinktuose kvepaluose rodomas koncentracija, nuo kurios ir priklauso visa pagrindinė esmė.

Kuo didesnė koncentracija, tuo stipresnis kvapas ir ilgesnė jo išsilaikymo trukmė, toks kvapas elegantiškesnis ir brangesnis. Savaime suprantama, kuo didesnė kvepalų koncentracija, tuo didesnė kaina, nes juose yra grynesni kvepalai, daugiau kvepia.

Kvepalų koncentracija skirstoma į keturias kategorijas. Didžiausios koncentracijos kvepalai vadinami tiesiog kvepalais.  Jie yra patys brangiausi. Užtenka vieno lašo ant riešo, ir jų kvapas išsilaikys visą dieną. Kvepalų (eau de parfum, EDP) koncentracija kiek mažesnė. Kvapnus vandens kvapas išsilaikys 6–8 valandas. Tualetinis vanduo (EDT) yra mažesnės koncentracijos. Todėl jis ir pigesnis, ir lengvai prieinamas įvairiose parduotuvėse. Jo kvapas gali išsilaikyti iki 4 valandų, todėl norint pajusti kvapą, jį reikia nuolat gaivinti ir atnaujinti.

Ar galima kvepalus išsirinkti internetu?

Žmonės dažnai nenori rizikuoti pirkti kvepalų internetu, nes vyrauja nuomonė, kad galima suklysti ir pasirinkti netinkamai. Tai tik iš dalies teisinga. Jei kvepalus perkate pirmą kartą, tikrai verta užsukti į kvepalų parduotuvę ir prieš užsisakant internetu pasidomėti, kokio tipo kvepalai labiausiai patinka būtent jums, ten padės ir konsultantai.

Tačiau jei kvepalus perkate ne pirmą kartą, nereikėtų bijoti jų įsigyti internetu. Juk kvapai aprašyti ir juos lengva atpažinti. Internetinėse parduotuvėse ir įprastose kvepalų parduotuvėse parduodami žinomų prekių ženklų kvepalai kvepia vienodai, tačiau internetinėse parduotuvėse jie dažniausiai būna pigesni. Jei žinote, kokie kvepalai jums patinka, galite pasirinkti kitus panašius kvepalus internete. 

pr2021/165

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite