Kaip išsirinkti kvepalus ir pirkti internetu?

Turbūt moterys mėgsta kvepalus ir naudoja juos labiau nei vyrai, kadangi kvapas suteikia seksualumo ir subtilumo kiekvienai damai. Kvepalai padeda pabrėžti moteriškumą, grožį, eleganciją, padeda atskleisti jūsų asmenybę ar charakterio bruožus, suteikia išskirtinumo ir leidžia pajusti jus iš tolo.

Svarbiausia pasirinkti tinkamus kvepalus, kurie kvepia gerai r tinka jums, neerzina ir ne per stipriai kvepia. Juk kvapas yra vienas stipriausių mūsų jausmų, kuris užburia ir leidžia įsimylėti. Kvepalų rinka yra labai didelė, todėl net ir prabangiausios asmenybės turi platų kvepalų asortimentą. Parfumerija yra labai išvystyta, todėl dėl didelio skirtingų kvapų asortimento dažnai kyla klausimas: „Kokie kvepalai moterims tinkamiausi?“

Pasirinkite tinkamiausią kvapą ir palepinkite save

Kvepalai yra tarsi skirtingas ir užburiantis meno kūrinys ant žmogaus kūno. Jie susideda iš skirtingų kvapų, vadinamų aromatais, o aromatas ir lemia kvepalų kvapą. Pavyzdžiui, gali atrodyti, kad tam tikri kvepalai turi rožių, gardenijų, pelargonijų ar kitų gėlių aromatą.Kiti kvepalai gali būti vaisiškesni, su citrusų ar obuolių kvapais. Egzotiški ar rytietiški kvapai yra aštraus skonio, pavyzdžiui, anyžių ar cinamono.

Muskuso, pušies, odos aromatas dažniau pasitaiko vyriškuose kvepaluose, tačiau tai nėra taisyklė. Šiuo metu ribos tarp vyriškų ir moteriškų kvepalų nyksta, todėl vyriški ir moteriški kvepalai unisex labai populiarūs. Prieš pirkdami kvepalus turėtumėte išsiaiškinti, kpkie kvapai jums labiausiai patinka.Tai galima padaryti uostant įvairių rūšių kvepalus ir domintis, kokios bazinės natos juos sudaro. 

Kvapo intensyvumas priklauso nuo koncentracijos, pagal tai ir turėtumėte rinktis kvapus

Kvepalai yra esencijos, alkoholio ir vandens mišinys, kuris gali užburti ir pakerėti savo kvapu tikrai ne vieną asmenį. Kvepalų ekstrakto kiekis jūsų pasirinktuose kvepaluose rodomas koncentracija, nuo kurios ir priklauso visa pagrindinė esmė.

Kuo didesnė koncentracija, tuo stipresnis kvapas ir ilgesnė jo išsilaikymo trukmė, toks kvapas elegantiškesnis ir brangesnis. Savaime suprantama, kuo didesnė kvepalų koncentracija, tuo didesnė kaina, nes juose yra grynesni kvepalai, daugiau kvepia.

Kvepalų koncentracija skirstoma į keturias kategorijas. Didžiausios koncentracijos kvepalai vadinami tiesiog kvepalais.  Jie yra patys brangiausi. Užtenka vieno lašo ant riešo, ir jų kvapas išsilaikys visą dieną. Kvepalų (eau de parfum, EDP) koncentracija kiek mažesnė. Kvapnus vandens kvapas išsilaikys 6–8 valandas. Tualetinis vanduo (EDT) yra mažesnės koncentracijos. Todėl jis ir pigesnis, ir lengvai prieinamas įvairiose parduotuvėse. Jo kvapas gali išsilaikyti iki 4 valandų, todėl norint pajusti kvapą, jį reikia nuolat gaivinti ir atnaujinti.

Ar galima kvepalus išsirinkti internetu?

Žmonės dažnai nenori rizikuoti pirkti kvepalų internetu, nes vyrauja nuomonė, kad galima suklysti ir pasirinkti netinkamai. Tai tik iš dalies teisinga. Jei kvepalus perkate pirmą kartą, tikrai verta užsukti į kvepalų parduotuvę ir prieš užsisakant internetu pasidomėti, kokio tipo kvepalai labiausiai patinka būtent jums, ten padės ir konsultantai.

Tačiau jei kvepalus perkate ne pirmą kartą, nereikėtų bijoti jų įsigyti internetu. Juk kvapai aprašyti ir juos lengva atpažinti. Internetinėse parduotuvėse ir įprastose kvepalų parduotuvėse parduodami žinomų prekių ženklų kvepalai kvepia vienodai, tačiau internetinėse parduotuvėse jie dažniausiai būna pigesni. Jei žinote, kokie kvepalai jums patinka, galite pasirinkti kitus panašius kvepalus internete. 

pr2021/165

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite