Kaip išsirinkti kokybiškus sodo įrankius?

Norint sukurti gražų ir tvarkingą sodą, reikia labai daug priežiūros, dėmesio ir rūpesčio. Reikalingos ne tik specifinės žinios ir patirtis, bet ir darbo įrankiai, be kurių – ne iš vietos. Be jų negalėtumėte praktiškai įgyvendinti nei vieno sumanymo. Būtent dėl to svarbu apsirūpinti visais sodo darbams būtiniausiais įrankiais.

Kaip tą padaryti, kokius įrankius rinktis ir kokias galimybės jums atvers profesionalių sodo reikmenų tiekėjų asortimentas, sužinosite toliau šiame straipsnyje.

Visi sodo darbams būtiniausi reikmenys

Pradėkime nuo to, kokie įrankiai bus reikalingi konkretiems darbams – laistymui, sėjimui, tręšimui, pjovimui bei kitokiai priežiūrai. Turbūt sunku būtų įsivaizduoti darbus sode be  kokybiškų ir tvirtų kastuvų, žirklių, sekatorių, grėblių, kirvių, šakių, o taip pat be kokybiškos laistymo įrangos ir trąšų. Šiais darbo įrankiais turėtų apsirūpinti kiekvienas darbus sode atliekantis sodininkas, pagal individualius poreikius. Ne mažiau svarbios ir apsauginės agroplėvelės, kurios leis įgyvendinti daugelį individualios sodininkystės poreikių.

Specializuotų sodo reikmenų tiekėjų asortimente rasite tiek pradedantiesiems sodininkams, arba sodininkystės mėgėjams, tiek pažengusiems sodo profesionalams skirtų darbo įrankių. Pasiūla labai gausi, suskirstyta pagal skirtingus poreikius, nevienodomis kainomis.

Papildomos puošmenos sodui

Kuomet įrankiai jiems pasirinkti, visi būtiniausi darbai atlikti,  belieka pasirūpinti papildomu gražios erdvės sode kūrimu. Tam yra skirtos įvairios dekoracijos, kraštovaizdžio elementai, įvairiaspalvės skiedros ir kitos medžiagos, tvirtos tvorelės, daug kitų gražių daiktų pagal specifinius poreikius. Pristatoma kone viskas, ko gali reikėti gražiai, harmoningai sodo aplinkai kurti.

Apgalvokite, ko jums reikės, kokie jūsų sodininkystės poreikiai, sudarykite darbinius planus ir pagal juos išsirinkite jiems įgyvendinti reikalingus įrankius.

Metas išsirinkti iš plataus sodo reikmenų asortimento geromis kainomis!

Internetinėse prekių lentynose pristatomi įvairūs sodininkams skirti reikmenys, pradedant tvirtais, aukštos kokybės grėbliais ir kastuvais, baigiant kūrybinėmis sodo dekoracijomis.

Daugiau apie sodo įrankius bei jų asortimentą rasite: https://sodasirnamas.lt/ 

pr2023/194

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite