Kaip išsirinkti kokybiškus sodo įrankius?

Norint sukurti gražų ir tvarkingą sodą, reikia labai daug priežiūros, dėmesio ir rūpesčio. Reikalingos ne tik specifinės žinios ir patirtis, bet ir darbo įrankiai, be kurių – ne iš vietos. Be jų negalėtumėte praktiškai įgyvendinti nei vieno sumanymo. Būtent dėl to svarbu apsirūpinti visais sodo darbams būtiniausiais įrankiais.

Kaip tą padaryti, kokius įrankius rinktis ir kokias galimybės jums atvers profesionalių sodo reikmenų tiekėjų asortimentas, sužinosite toliau šiame straipsnyje.

Visi sodo darbams būtiniausi reikmenys

Pradėkime nuo to, kokie įrankiai bus reikalingi konkretiems darbams – laistymui, sėjimui, tręšimui, pjovimui bei kitokiai priežiūrai. Turbūt sunku būtų įsivaizduoti darbus sode be  kokybiškų ir tvirtų kastuvų, žirklių, sekatorių, grėblių, kirvių, šakių, o taip pat be kokybiškos laistymo įrangos ir trąšų. Šiais darbo įrankiais turėtų apsirūpinti kiekvienas darbus sode atliekantis sodininkas, pagal individualius poreikius. Ne mažiau svarbios ir apsauginės agroplėvelės, kurios leis įgyvendinti daugelį individualios sodininkystės poreikių.

Specializuotų sodo reikmenų tiekėjų asortimente rasite tiek pradedantiesiems sodininkams, arba sodininkystės mėgėjams, tiek pažengusiems sodo profesionalams skirtų darbo įrankių. Pasiūla labai gausi, suskirstyta pagal skirtingus poreikius, nevienodomis kainomis.

Papildomos puošmenos sodui

Kuomet įrankiai jiems pasirinkti, visi būtiniausi darbai atlikti,  belieka pasirūpinti papildomu gražios erdvės sode kūrimu. Tam yra skirtos įvairios dekoracijos, kraštovaizdžio elementai, įvairiaspalvės skiedros ir kitos medžiagos, tvirtos tvorelės, daug kitų gražių daiktų pagal specifinius poreikius. Pristatoma kone viskas, ko gali reikėti gražiai, harmoningai sodo aplinkai kurti.

Apgalvokite, ko jums reikės, kokie jūsų sodininkystės poreikiai, sudarykite darbinius planus ir pagal juos išsirinkite jiems įgyvendinti reikalingus įrankius.

Metas išsirinkti iš plataus sodo reikmenų asortimento geromis kainomis!

Internetinėse prekių lentynose pristatomi įvairūs sodininkams skirti reikmenys, pradedant tvirtais, aukštos kokybės grėbliais ir kastuvais, baigiant kūrybinėmis sodo dekoracijomis.

Daugiau apie sodo įrankius bei jų asortimentą rasite: https://sodasirnamas.lt/ 

pr2023/194

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05)

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05) Pamario bibliotekininkų bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Žiemiškai baltą gruodžio 5-osios rytą Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotoja Gerdrūta Leškytė. Daugelis šilutiškių ją prisimena kaip Giedrę iš bibliotekos. Gerdrūta Leškytė gimė 1942 kovo 4 d. Upynoje, Šilalės rajone. 1959 m. baigė Upynos vidurinę mokyklą. Taip pačiais metais pradėjo dirbti Lietuvos TSR valstybinėje respublikinėje bibliotekoje (dabar – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka). 1965–1968 m. dirbo Šilalės rajono Upynos vidurinės

Atsakė, kiek elektros sunaudoja kalėdinės girliandos: suma gali siekti ir eurą, ir kelis šimtus

Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ir nuo jų parametrų, ir nuo naudojimo laiko. „Elektrinės girliandos turi labai daug parametrų, kurie gali lemti tokių papuošimų elektros sunaudojimą: girliandos ilgis, lempučių kiekis joje, lempučių tipas ir galingumas. Labiausiai elektros sunaudojimas priklauso nuo girliandos lempučių kiekio, tipo ir galingumo, tad į tai

Popietė „Advento vainikas kitaip“

​Švėkšnoje veikiantis „Diemedžio“ ugdymo centras interneto svetainėje pasidalijo šia gera žinia. ​Adventas – laukimo ir susikaupimo, gerų darbų metas. Norisi draugauti, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti. Advento simbolis – vainikas, kuris reiškia šviesos troškimą. Gruodžio 2 dieną, ,,Diemedžio” ugdymo centre vyko edukacinė popietė „Advento vainikas kitaip“, kurią organizavo auklėtoja Vilma Uselienė. Popietė prasidėjo B. Fererro istorija apie 4 advento vainiko žvakes, kurios simbolizuoja taiką, tikėjimą, meilę ir viltį. Ši istorija privertė susimąstyti apie tai, kaip svarbu išsaugoti viltį, nes kol

Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje – „Laiškas Gediminui“

Šių metų spalio-lapkričio mėnesiais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje buvo įgyvendinamas mokyklinis projektas „Laiškas Gediminui“. 2023-ieji metai yra paskelbti Gedimino laiškų metais, todėl vienas iš projekto tikslų ir buvo paminėti šį istorinį įvykį. Mokiniai, dalyvaudami šiame svarbiame projekte, pagilino savo istorines žinias apie Lietuvos kunigaikštį Gediminą, suprato jo rašytų laiškų svarbą, sužinojo, kas padėjo kunigaikščiui jo sumanymą išpildyti ir su kokiais instrumentais buvo rašomi laiškai. Pirmoje projekto dalyje mokiniai buvo supažindinti su daugybe knygų, esančių bibliotekoje, apie garsųjį Gediminą. Antroje

Taip pat skaitykite