Kaip išsinuomoti atostogoms automobilį Palangos oro uoste?

Palanga – mūsų kurortinis miestas, turintis oro uostą. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau turistų ar šalies svečių renkasi skrydį į būtent šį oro uostą. Mat iš jo per kelias akimirkas atsidursi Lietuvos kurorte.  Na, o jei atvykus neturi su kuo nukeliauti į suplanuotas aplankyti vietas, pasitarnauti gali automobiliu nuoma. Ši paslauga teikiama ir Palangos oro uoste.

Išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste labai paprasta, tereikia vadovautis keliomis taisyklėmis:

  • Būtinai turėkite su savimi asmens dokumentą, vairuotojo pažymėjimą, bei kreditinę kortelę.
  • Automobilį rezervuokite savo skrydžio dienai, dar keletą savaičių prieš kelionę, kad galėtumėte saugiai jaustis, jog atskridus Jūsų pasirinktas ir rezervuotas automobilis jūsų lauks.
  • Perskaitykite nuomos taisykles, kuriomis vadovaujantis naudositės automobiliu ir netikėtai įvykus eismo įvykiui žinosite, ką daryti.
  • Pasirinkite automobilį pagal savo poreikius, nes tik taip jausitės patogiai ir maloniai keliaudami su nuomojama transporto priemone.
  • Visada palyginkite nuomos kainas. Tik taip sutaupysite ir gerai jausitės nepermokėję už nuomojamą automobilį.

Tai, tik kelios pagrindinės taisyklės kurių dėką, galite drąsiai jaustis renkantis nuomojamą automobilį. Susipažinę su visomis nuomos sąlygomis pamatysite, kad tai padaryti tikrai labai paprasta ir lengva. Svarbiausia, kad rezervacija ir automobilio atšaukimas Jums nieko nekainuos. Taip būsite apsaugoti nuo pinigų praradimo, atšaukus skrydį ar nutikus kitai nenumatytai situacijai, kai automobilio Jums tiesiog nebeprireiks.

Pajuskite malonumą keliaudami. Svarbiausia jauskitės laisvi, kai atskridus į oro uostą Jums nereikės ieškotis transporto, kaip nukeliauti iki Jūsų vizito tikslo. Automobilio nuoma jau senai populiari visame pasaulyje. Pamažu ji tampa populiari ir Lietuvoje, nes tai labai praktiška ir reikalinga paslauga, be kurios užsienio piliečiai nė neįsivaizduoja kelionės.

Su išsinuomotu automobiliu galėsite važinėtis po Lietuvą ir patirti neišdildomų įspūdžių kelionių metu. Automobiliai – nauji ir komfortiški, todėl Jums bus patogu vairuoti vykstant į savo pasirinktą kelionės tikslą.

pr2023/167

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje atidaryta garsoteka. Kas tai?

Ilgai puoselėta bibliotekos kolektyvo mintis bibliotekoje įkurti kampelį, kur būtų galima ne tik skaityti, bet ir klausytis knygų, poezijos, kraštiečių kūrybos ar atsiminimų, jau materializuota. Rugsėjo 26-os popietę į Vydūno viešosios bibliotekos naujai įkurtos garsotekos atidarymą rinkosi bičiuliai ir svečiai. Planuojama, jog ši erdvė suteiks galimybę skaityti tiems, kurie to daryti negali dėl regėjimo ar kitų problemų, ar tiesiog norintiems atsipūsti nuo kasdienybės. Ši erdvė taipogi galės tapti patogia darbo vieta lankytojams: studentams, mokiniams ar dirbantiesiems. Garsoteka bus nuolat plečiama,

Fizinis aktyvumas, smegenų lavinimas ir miegas – svarbiausi būdai, padedantys gerinti atmintį

Atmintis – gyvybiškai svarbi žmogaus gyvenimui. Dauguma situacijų, kai ką nors pamirštame, eikvoja mūsų laiką ir kelia įtampą. Didėjant informacijos srautams, greitėjant gyvenimo ritmui, nemažai žmonių skundžiasi suprastėjusia atmintimi. Dėl to nukenčia gyvenimo kokybė. Specialistų teigimu, atmintį, kaip ir kūną, reikia nuolat lavinti. Geriausiai tai atliekame kokybiškai išsimiegodami, būdami fiziškai aktyvūs, subalansuotai maitindamiesi ir kontroliuodami stresą. Pasak Šeškinės poliklinikos medicinos psichologės Monikos Zarembaitės, atmintis žmogui yra labai svarbi. Be jos ne tik nieko neišmoktume, bet ir neprisimintume pernykščių vasaros atostogų

Tyrimas: ketvirtadalis į pensiją išėjusių lietuvių planuoja dirbti toliau

25 proc. arba lygiai ketvirtadalis lietuvių, pasiekę pensinį amžių, ketina ir toliau dirbti bent dalį darbo dienos, rodo Baltijos šalių gyventojų apklausos duomenys. Beveik pusė jų – 12 proc. – planuoja likti dirbti pilnu etatu. Psichologų teigimu, pasilikti darbe sulaukus pensijos gyventojus skatina kompleksinės priežastys, tarp kurių finansinis saugumas – nėra vienintelė. „Citadele“ banko užsakymu „Norstat“ atliktos reprezentatyvios gyventojų apklausos duomenys rodo, kad Lietuvoje, sulaukę pensinio amžiaus pilnu etatu planuoja dirbti 12 proc., o dalį etato – 13 proc. gyventojų.

Apmokės gydymo įstaigoms viršsutartines paslaugas

Siekiant gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą pacientams, numatoma gydymo įstaigoms apmokėti visas šiais metais virš sutarties suteiktas ambulatorines, dienos stacionaro bei dienos chirurgijos  ir slaugos paslaugas. Tam bus skirtos reikiamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšos. Tikimasi, jog šis sprendimas paskatins gydymo įstaigas priimti daugiau naujų pacientų, trumpės paslaugų laukimo eilės. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad vykdomas pažadas, duotas gydymo įstaigoms, didesne apimtimi apmokėti už suteiktas sveikatos paslaugas, taip sprendžiant eilių problemą. „Po pandemijos sveikatos apsaugos sistema susidūrė su

Taip pat skaitykite