Kaip išrinkti tinkamo dydžio sužadėtuvių žiedą?

Jei jums įdomu, kaip sužinoti savo partnerės sužadėtuvių žiedo dydį jai nežinant, paskaitykite keletą patarimų, kurie jums padės apsispręsti. Siekdami padėti visiems būsimiems jaunavedžiams, parinkome pačius paprasčiausius juvelyrų siūlomus patarimus. 

Norėdami gauti apytikslį dydį, naudokite vieną iš kitų jos žiedų. Tai turbūt lengviausias ir seniausias triukas.  Jei jūsų partnerė yra kur nors išvykusi arba žinote, kad ji visiškai nepastebės, jog trūksta vieno iš žiedų, galite išimti žiedą iš juvelyrinių dirbinių dėžutės ir… Nuneškite jį juvelyrui, jis ir išmatuos žiedo dydį.

Dar svarbu žinoti, ant kurios rankos ir kurio piršto ji mūvi žiedą. Kodėl? Vyraujanti žmogaus ranka gali būti didesnė už mažiau dominuojančią ranką, o kiekvieno piršto žiedai bus skirtingo dydžio. Jei pateiksite šią informaciją juvelyrui, jis sugebės apytiksliai nustatyti dydį pagal įprastas proporcijas.

Norėdami užfiksuoti koks žiedo dydis, naudokite rašiklį ir popierių (arba pirštą). Galite perkelti žiedo vidaus matmenį ant popieriaus lapo, tai pravers juvelyrui gaminat žiedą.

Tiksliausias būdas, kurį juvelyrai nurodo, yra paimti partnerio žiedą, užsimauti jį ant kurio nors piršto ir rašikliu pažymėti tą piršto vietą.

Juvelyras iš turimų žiedų dydžių lengvai suras geriausią atitikmenį pagal jūsų piršto liniją.

Svarbu, kad žiedo įteikimo metu jis bent jau slystų ant piršto. Geriau žiedas tebus truputį per didelis, nei šiek tiek per mažas. Juk daug lengviau pamažinti žiedą negu padidinti.

Pr2022/026

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite