Kaip buitinė technika galėti padėti sutaupyti?

 

Ar dar kam kyla abejonių, kad buitinė gali  palengvinti mūsų buitį? Žinoma, ne! Juk kiekvienas buitinės technikos gaminys atlieka tam tikrą funkciją (arba net kelias) ir dėlto galima džiaugtis patogesniu gyvenimu, grietai bei kokybiškai atliktais tam tikrais darbais. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad tinkamai parinkta buitinė technika gali taupyti ir jūsų pinigus. Netikite? Pats metas susipažinti su  pavyzdžiais.

Kai kalbama apie tai, kam namuose reikalingas garų rinktuvas, dažniausia  įvardijama labai paprasta priežastis – tam, kad būtų surinkti kvapai bei garai, ir jie nepasklistų po visus namus, erzindami kitus namiškius.

Tai bene svarbiausias argumentas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad vis dėlto, garų rinktuvų svarba yra dar didesnė ir būtent šis įrenginys gali jums padėti sutaupyti nemažai pinigų. Verta apstebėti, kad būtent garai nusėsta ir įsigeria į baldus, kilimus, sienas, lubas – visus jūsų namuose esančius elementus. Taigi, ilgainiui (ypač, jeigu patalpos nėra tinkamai vėdinamos), gali atsirasti pelėsis. Na, o tai yra ypač rimta grėsmė jūsų namams – jei iš pat pradžių nebus imtasi priemonių pelėsiui naikinti, vėliau teks daryti remontą ir atnaujinti įvarius namų elementus. Taigi, nesunku pastebėti, kad tam reikės ir ne tiek jau mažai išlaidų. Galima tik pridurti, kad, jei jūsų namuose bus kokybiškas garų rinktuvas, tai gerokai bus sumažinta ir pelėsio atsiradimo, o kartu ir remonto, ir papildomų išlaidų tikimybė. Tad, jei jūsų namuose vis dar nėra šio, jūsų pinigus galinčio taupyti prietaiso, pats metas užsukti į pigu.lt.

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną, kad ji taip pat taupytų jūsų pinigus? Tai – dar vienas klausimas, į kurį ypač svarbu žinoti atsakymą. Galima pridurti, kad šiandien ekonomiškų skalbimo mašinų yra ypač daug, todėl tik nuo jūsų pačių ir priklausys, ar mėnesio išlaidos bus dar mažesnės.

Pats laikas pakalbėti ir apie dar vieną, itin opią problemą, su kuria susiduria visas pasaulis, taip pat ir mūsų šalies žmonės. Tai – maisto produktų išmetimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad dauguma namų ūkių per metus išmeta maisto už itin solidžią pinigų sumą. Savaime suprantama, tai negali būti vertinama niekaip kitaip, kaip didelė žala tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai. Tad pats metas paklausti savęs, ar įmanoma su tuo kovoti? T

ikrai taip! Ir vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti, tai – įsigyti tokį šaldytuvą, kuris suderintas su išmaniuoju telefonu, pateiktų jums informaciją apie besibaigiantį produktų galiojimo laiką. Taigi, gaudami šią informaciją, galėsite į ją reaguoti laiku bei spėti panaudoti produktus ir taip išvengti jų išmetimo,  o kartu – ir taupyti savo pinigus. Belieka tik užsukti čia ir sužinoti apie geriausius sprendimus jūsų namams.

Taigi, matome, kad buitinė technika iš tiesų gali padėti sutaupyti labai daug pinigų, pačiais įvairiausiais būdais, tokiais, apie kuriuos, daugelis net nesusimąsto. Pavyzdžiui, jei savo namų virtuvėje įrengsite gartraukį, tai  gerokai sumažinsite pelėsio atsiradimo tikimybę, o kartu ir remonto bei papildomų išlaidų. Jei įsigysite ekonomišką skalbimo mašiną, tai mėnesio išlaidos taip pat nors šiek tiek sumažės. Na, o tuo atveju, jei pasirinksite tokį šaldytuvą, kurį bus galima suderinti su išmaniuoju telefonu, nebeteks išmesti maisto poduktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Taip pat skaitykite