Kaip buitinė technika galėti padėti sutaupyti?

 

Ar dar kam kyla abejonių, kad buitinė gali  palengvinti mūsų buitį? Žinoma, ne! Juk kiekvienas buitinės technikos gaminys atlieka tam tikrą funkciją (arba net kelias) ir dėlto galima džiaugtis patogesniu gyvenimu, grietai bei kokybiškai atliktais tam tikrais darbais. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad tinkamai parinkta buitinė technika gali taupyti ir jūsų pinigus. Netikite? Pats metas susipažinti su  pavyzdžiais.

Kai kalbama apie tai, kam namuose reikalingas garų rinktuvas, dažniausia  įvardijama labai paprasta priežastis – tam, kad būtų surinkti kvapai bei garai, ir jie nepasklistų po visus namus, erzindami kitus namiškius.

Tai bene svarbiausias argumentas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad vis dėlto, garų rinktuvų svarba yra dar didesnė ir būtent šis įrenginys gali jums padėti sutaupyti nemažai pinigų. Verta apstebėti, kad būtent garai nusėsta ir įsigeria į baldus, kilimus, sienas, lubas – visus jūsų namuose esančius elementus. Taigi, ilgainiui (ypač, jeigu patalpos nėra tinkamai vėdinamos), gali atsirasti pelėsis. Na, o tai yra ypač rimta grėsmė jūsų namams – jei iš pat pradžių nebus imtasi priemonių pelėsiui naikinti, vėliau teks daryti remontą ir atnaujinti įvarius namų elementus. Taigi, nesunku pastebėti, kad tam reikės ir ne tiek jau mažai išlaidų. Galima tik pridurti, kad, jei jūsų namuose bus kokybiškas garų rinktuvas, tai gerokai bus sumažinta ir pelėsio atsiradimo, o kartu ir remonto, ir papildomų išlaidų tikimybė. Tad, jei jūsų namuose vis dar nėra šio, jūsų pinigus galinčio taupyti prietaiso, pats metas užsukti į pigu.lt.

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną, kad ji taip pat taupytų jūsų pinigus? Tai – dar vienas klausimas, į kurį ypač svarbu žinoti atsakymą. Galima pridurti, kad šiandien ekonomiškų skalbimo mašinų yra ypač daug, todėl tik nuo jūsų pačių ir priklausys, ar mėnesio išlaidos bus dar mažesnės.

Pats laikas pakalbėti ir apie dar vieną, itin opią problemą, su kuria susiduria visas pasaulis, taip pat ir mūsų šalies žmonės. Tai – maisto produktų išmetimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad dauguma namų ūkių per metus išmeta maisto už itin solidžią pinigų sumą. Savaime suprantama, tai negali būti vertinama niekaip kitaip, kaip didelė žala tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai. Tad pats metas paklausti savęs, ar įmanoma su tuo kovoti? T

ikrai taip! Ir vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti, tai – įsigyti tokį šaldytuvą, kuris suderintas su išmaniuoju telefonu, pateiktų jums informaciją apie besibaigiantį produktų galiojimo laiką. Taigi, gaudami šią informaciją, galėsite į ją reaguoti laiku bei spėti panaudoti produktus ir taip išvengti jų išmetimo,  o kartu – ir taupyti savo pinigus. Belieka tik užsukti čia ir sužinoti apie geriausius sprendimus jūsų namams.

Taigi, matome, kad buitinė technika iš tiesų gali padėti sutaupyti labai daug pinigų, pačiais įvairiausiais būdais, tokiais, apie kuriuos, daugelis net nesusimąsto. Pavyzdžiui, jei savo namų virtuvėje įrengsite gartraukį, tai  gerokai sumažinsite pelėsio atsiradimo tikimybę, o kartu ir remonto bei papildomų išlaidų. Jei įsigysite ekonomišką skalbimo mašiną, tai mėnesio išlaidos taip pat nors šiek tiek sumažės. Na, o tuo atveju, jei pasirinksite tokį šaldytuvą, kurį bus galima suderinti su išmaniuoju telefonu, nebeteks išmesti maisto poduktų.

Hits: 45

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Renginių, skirtų emocinei sveikatai, ciklas

MO muziejus drauge su kitų kultūros įstaigų atstovais ne kartą akcentavo meno ir kultūros svarbą. Muziejų ir galerijų lankymas gerina žmonių emocinę sveikatą, mažina stresą bei suteikia laimės. Tą patvirtina Pasaulio sveikatos organizacijos atlikti tyrimai. „Apie muziejų ir vizualiųjų menų teigiamą poveikį visuomenei ne kartą kalbėjome, kai muziejus buvo uždarytas karantino metu. Įsitikinome, kad nepaisant mokslinių įrodymų, galbūt tuo nėra pasitikima, nesistengiama sistemiškiau išnaudoti. Todėl norime tęsti šią temą ir analizuoti, kaip geriau išnaudoti muziejus – vietas, kuriose auga gerovės

Baudos už žolės deginimą

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, daugiausia  gaisrų atvirosiose teritorijose kyla balandžio mėnesį. Praėjusių metų  balandį  ugniagesiams juos teko gesinti 815 kartų. Šiais metais žolė Lietuvoje jau liepsnojo  360  kartų. Daugiausia tokių gaisrų šiemet kilo Vilniaus (179), Kauno (43) ir Šiaulių (26)  apskrityse.  Šiemet išdegė per 100 ha, praėjusiais metais per tą patį laiką ugnis nusiaubė 575 ha (kilo 918 gaisrų).    Dabar šalyje  vyksta akcija „Nedegink žolės“, jos metu gyventojams platinama informacija apie daromą žalą deginant sausą žolę ir už

Atvelykiui – apie žibučių miškelį Pagryniuose

Pagryniuose, Šilutės priemiestyje,  reto grožio vieta: 7 arų ploto privatus miškelis išvien mėlynuoja žibuoklių žiedais. Kiek jų čia žydi, sunku ir suskaičiuoti. Vešlūs krūmeliai kelia po dešimtis žiedų. Šį pavasarį mėlynasis miškelis ypač gražus. Dabar – pats žibučių žydėjimas. O padėkos už šį sukurtą grožį nusipelno Žaliosios gatvės sodybos šeimininkai – garsūs Pamario krašto bitininkai Onutė ir Pranas Petrošiai. Sukurti tokį žibuoklyną – ne vienerių metų darbas. Onutė Petrošienė pasakojo, kad pirmosios žibutės čia buvo pasodintos gal prieš 10 metų.

Dovana F. Bajoraičio viešajai bibliotekai – stalo žaidimas „Kelionė koklių motyvais“

Rudenį trys klaipėdiečiai – meno projektų koordinatorė Žana Jegorova, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotoja dr. Raimonda Nabažaitė, ir tapytojas Rodionas Petrovas (Rodion Petroff) sukūrė pažintinį stalo žaidimą „Kelionė koklių motyvais“, kuris yra glaudžiai susijęs su Klaipėdoskrašto  istorija. Jame vaizduojami kokliai priklauso Mažosios Lietuvos istorijos muziejui. Šis žaidimas kviečia prisiliesti prie krosnių istorijos (tai artima ir Šilutės kraštui). Žaidėjai žaisdami artimiau prisilies prie archeologijos ir jos ypatumų, daugiau sužinos apie Europos istoriją, mieste vyravusią prekybą, garsių menininkų kūrybą,

Taip pat skaitykite