Kada būtini geodeziniai matavimai?

geodeziniaiDaugelis mūsų svajoja turėti nuosavą žemės sklypą ar sodybą. Tiek norint įsigyti, tiek parduoti žemės sklypą, būtina pasirūpinti reikalingais dokumentais, kurie galėtų padėti įteisinti žemės sklype atliekamus veiksmus. Geodeziniai matavimai yra viena iš procedūrų, kuri yra būtina norint atlikti tam tikrus veiksmus nuosavame žemės plote.

 

Geodeziniai matavimai, tai turimo žemės sklypo reikiamų duomenų rinkimas bei apdorojimas. Specialistai, naudodami tam pritaikytus prietaisus, matuoja bei vertina esamo ir aplinkinių sklypų naudmenų ribas, geografinę padėtį, griovius, kelius, inžinerinius tinklus bei renka kitus reikalingus duomenis. Surinkta informacija yra analizuojama, sisteminama bei apdorojama. Geodeziniams matavimams yra priskiriami žemės sklypų kadastriniai matavimai, pastatų kadastriniai matavimai bei sklypo ribų žymėjimas.

Geodeziniai matavimai atliekami pagal užsakymą, pasirinkus jums labiausiai tinkančią įmonę. Specialistai sutartu laiku atvažiuoja į reikiamą vietą su visa specialia įranga. Norint, jog procesas vyktų greičiau, rekomenduojama, jog žemės sklypo savininkas iš anksto pateiktų žemės sklypo planą, asmens dokumento kopiją bei kitus specialistams reikalingus dokumentus. Matavimų trukmė ir kaina gali būti labai skirtinga ir priklausyti nuo matuojamo žemės sklypo sudėtingumo, vietos, užstatyto ploto bei aplinkui esančių žemės sklypų savininkų kiekio.

Svarbu paminėti, jog tokio tipo matavimus gali atlikti tik patyrę šios srities specialistai. Todėl prieš rankantis specialistus, neskubėkite ir pasirinkite jums labiausiai tinkamus, kurie savo darbą galės atlikti greitai, profesionaliai ir kokybiškai. Geodeziniai matavimai yra atliekami ne tik didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje.

Tad jeigu ketinate pirkti, parduoti, sujungti ar padalinti konkretų žemės sklypą, statyti namą ar pakeisti žemės sklypo paskirtį, žinokite, jog turi būti atliekami geodeziniai matavimai. Verta paminėti tai, jog renkantis tokio tipo paslaugas teikiančią įmone, dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į patraukliausią kainą. Svarbu ir tai, kaip greitai bei kokybiškai paslauga bus atlikta. Todėl ieškokite informacijos internete, rinkitės iš keleto įmonių, skaitykite atsiliepimus. Svarbiausia, jog neskubėtumėte ir pasirinktumėte atsakingai. Taip pat svarbu, jog specialistai galėtų jums atsakyti į rūpimus  klausimus, pakonsultuoti.

pr2023/135

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite