Ką turėtumėte žinoti apie siuntos gabenimą į Lenkiją?

Planuojate gabenti savo siuntas pirmą kartą? Jus glumina skirtingi terminai ir taisyklės, taikomos gabenant siuntą iš A į B visame pasaulyje? Siuntos į Lenkiją ar kitas  šali gali būti paprastesnis būdas nei galvojote. Dėl išaugusių elektroninės prekybos pardavimų tarptautinis gabenimas taip pat didėja. Siuntimas į užsienį šiek tiek skiriasi nuo siuntimo šalies teritorijoje. Galite rasti daugybę informacijos, susijusios su siuntų gabenimu. Ką būtent reikia žinoti?

Siunčiant prekes norite užtikrinti, kad jos būtų pristatytos laiku į reikiamą vietą ir puikios būklės, atitinkančios jūsų verslo ar privačius standartus.

Siųsti į užsienį kainuoja brangiau negu pristatyti šalies teritorijoje. Kadangi siuntimo mokestis dažniausiai priklauso nuo pakuotės svorio, svarbu tiksliai pasverti prekę. Norėdami nustatyti tikslų pakuotės svorį, naudokite svarstykles. Jei prekė bus pasverta neteisingai, gali tekti mokėti papildomai. Kai kurioms siuntimo paslaugoms reikalingas konkretus svorio arba matmenų reikalavimas. Įsitikinkite, kad pakuotė atitinka visus tokius siuntėjo reikalavimus.

Siunčiant į užsienį labai svarbu žinoti pristatymo datą. Patikrinkite, kiek trunka tranzito laikas ir atitinkamai planuokite siuntą. Dauguma siuntų tarnybų turi kelis siuntimo būdus, nuo kurių priklauso laikas, žinoma ir kaina. Siuntėjas net gali pasiūlyti itin greitą siuntos pristatymo laiką, tačiau, tai kainuos papildomai. Jei siunčiate kelis paketus, palyginkite kainas siuntimo metu. Kiekviena įmonė taiko skirtingą siuntimo mokestį. Eikite į jų svetainę ir patikrinkite mokestį taikomą siuntoms. Įveskite pakuotės, kurią norite išsiųsti, matmenis ir svorį. Taip apskaičiuosite sumą, kurią turėsite sumokėti už siuntą.

Patikrinkite, ar elementas yra ribojamų prekių sąraše, ar ne. Jis neturėtų būti įtrauktas į ribotą šalies, kurioje gyvenate ir į kurią jis siunčiamas, sąrašą. Tai dažniausiai negalioja Europos Sąjungos šalims. Jei nustatoma, kad jis yra ribojamas, muitinės darbuotojai gali neleisti gaminio išvežti arba įvežti į šalį. Be to, patikrinkite, ar prekės yra greitai gendančios, ar ne. Jei laikysitės geriausios greitai gendančių produktų gabenimo praktikos, galite užtikrinti, kad gabenant produktai nesuges.

Kad ir koks atidus bebūtumėte, tarptautinių siuntų metu kyla žalos rizika. Dėl šios priežasties gaminius privalote apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų ir žalos. Taip sutaupysite pinigų, ypač jei prekė vertinga ir brangi.

pr2022/234

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite