Ką turėtumėte žinoti apie siuntos gabenimą į Lenkiją?

Planuojate gabenti savo siuntas pirmą kartą? Jus glumina skirtingi terminai ir taisyklės, taikomos gabenant siuntą iš A į B visame pasaulyje? Siuntos į Lenkiją ar kitas  šali gali būti paprastesnis būdas nei galvojote. Dėl išaugusių elektroninės prekybos pardavimų tarptautinis gabenimas taip pat didėja. Siuntimas į užsienį šiek tiek skiriasi nuo siuntimo šalies teritorijoje. Galite rasti daugybę informacijos, susijusios su siuntų gabenimu. Ką būtent reikia žinoti?

Siunčiant prekes norite užtikrinti, kad jos būtų pristatytos laiku į reikiamą vietą ir puikios būklės, atitinkančios jūsų verslo ar privačius standartus.

Siųsti į užsienį kainuoja brangiau negu pristatyti šalies teritorijoje. Kadangi siuntimo mokestis dažniausiai priklauso nuo pakuotės svorio, svarbu tiksliai pasverti prekę. Norėdami nustatyti tikslų pakuotės svorį, naudokite svarstykles. Jei prekė bus pasverta neteisingai, gali tekti mokėti papildomai. Kai kurioms siuntimo paslaugoms reikalingas konkretus svorio arba matmenų reikalavimas. Įsitikinkite, kad pakuotė atitinka visus tokius siuntėjo reikalavimus.

Siunčiant į užsienį labai svarbu žinoti pristatymo datą. Patikrinkite, kiek trunka tranzito laikas ir atitinkamai planuokite siuntą. Dauguma siuntų tarnybų turi kelis siuntimo būdus, nuo kurių priklauso laikas, žinoma ir kaina. Siuntėjas net gali pasiūlyti itin greitą siuntos pristatymo laiką, tačiau, tai kainuos papildomai. Jei siunčiate kelis paketus, palyginkite kainas siuntimo metu. Kiekviena įmonė taiko skirtingą siuntimo mokestį. Eikite į jų svetainę ir patikrinkite mokestį taikomą siuntoms. Įveskite pakuotės, kurią norite išsiųsti, matmenis ir svorį. Taip apskaičiuosite sumą, kurią turėsite sumokėti už siuntą.

Patikrinkite, ar elementas yra ribojamų prekių sąraše, ar ne. Jis neturėtų būti įtrauktas į ribotą šalies, kurioje gyvenate ir į kurią jis siunčiamas, sąrašą. Tai dažniausiai negalioja Europos Sąjungos šalims. Jei nustatoma, kad jis yra ribojamas, muitinės darbuotojai gali neleisti gaminio išvežti arba įvežti į šalį. Be to, patikrinkite, ar prekės yra greitai gendančios, ar ne. Jei laikysitės geriausios greitai gendančių produktų gabenimo praktikos, galite užtikrinti, kad gabenant produktai nesuges.

Kad ir koks atidus bebūtumėte, tarptautinių siuntų metu kyla žalos rizika. Dėl šios priežasties gaminius privalote apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų ir žalos. Taip sutaupysite pinigų, ypač jei prekė vertinga ir brangi.

pr2022/234

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite