Ką svarbu žinoti apie Volvo raktų gamybą?

Volvo raktų pririšimas prie imobilaizerio yra būtina procedūra norint pasirūpinti papildomu raktu arba nauju, kai visi pametami. Taip yra dėl to, jog jau keliasdešimt metų Volvo savo automobiliuose naudoja imobilaizerį – elektroninę sistemą, kuri blokuoja automobilio užvedimą neturint pririšto rakto.

Taigi, ką daryti jeigu visi raktai pasimetė arba reikia pagaminti atsarginį?

Volvo raktų gamyba, kai visi raktai pamesti

Itin populiarus gamintojas Lietuvoje, pasiteisinęs dėl savo patvarumo, komforto ir pravažumo. Lietuvoje iki šiol galima rasti nemažai jau trečią dešimtmetį skaičiuojančių V70, S60, XC90 bei kitų modelių. Šio gamintojo automobilius, ypač XC60 (kurių Lietuvoje virš 8000), dažnai atveža iš užsienio.

Su atvykusiais bei ne pirmus metus gyvuojančiais automobiliais, dažnai kyla problema, kad vienas iš dviejų gamyklinių raktų būna pamestas arba lieka kaip suvenyras pas pirmąjį automobilio savininką.

Laiku nepasigaminus atsarginio rakto, galima problema, jog vienintelis raktas sugenda, arba dar blogiau –  pametamas. Tokiu atveju, automobilis dažnai lieka užrakintas su visais daiktais ir neeksploatuojamas. Stresinėje situacijoje tenka ieškoti greito ir lengvo sprendimo, bet praktiškiausias lieka Volvo raktų gamyba, pas raktų programavimo specialistus.

Susisiekus su specialistais jiems bus būtina pateikti šią informaciją: automobilio gamybos metus, modelį, pirminę rinką (Amerika ar Europa) bei užvedimo sistemos tipą, t. y. ar automobilis gali užsivesti mygtuku raktui esat kišenėje, ar raktą visais atvejais būtina įstatyti į spyną. Turėdamas šią informaciją specialistas galės žinoti kiek truks Volvo raktus pririšti prie imobilaizerio ir kokia bus kaina.

Atvykęs į vietą, meistras avariniu būdu atrakins automobilį, pagal spynelę pagamins mechaninį raktą ir, priklausomai nuo modelio, turės nuimti reikalingus kompiuterius iš automobilio. Šie kompiuteriai vėliau nuskaitomi specialia įranga, iš jų ištraukiama reikalinga informacija ir įdiegiama į naujus raktus. Taip nauji Volvo raktai galutinai susiejami su konkrečiu automobiliu. Vėliau, reikia pakartotinai vykti prie automobilio, viską sumontuoti atgal į vietas. Ir tik tada bus galima juo vėl naudotis.

Ar atsarginiai Volvo raktai yra pigesni?

Jeigu jums reikalingi atsarginiai Volvo raktai – Volvo raktų gamyba visiems modeliams. Čia galima sužinoti paslaugos kainą ir terminą.

Gaminant papildomą raktą galima išvengti daug kaštų, lyginant su situacija, kai visi raktai pamesti. Pavyzdžiui, nereikės meistrui niekur vykti, nereikės avarinio atrakinimo, rakto gamybos pagal spyną. Tam tikrais atvejais bus galima greičiau ir lengviau programuoti imobilaizerį. Taip sutaupoma šimtai eurų, laiko bei nervų.

Atsarginį raktą turintis Volvo savininkas gali net sukalibruoti automobilio parametrus su raktu. Pvz., naudojantis vienu raktu automobilio sėdynės, veidrodėliai ir kiti nustatymai veiks kitaip nei su kitu raktu. Dėl to du asmenys gali patogiai naudotis tuo pačiu automobiliu ir kaskart nereguliuoti sėdynių ir veidrodelių pagal save.

Gaminant atsarginį raktą, geležtę galima nukopijuoti nuo esamo rakto. Tai padaryti bus gerokai lengviau ir greičiau nei atgaminti pagal durų arba užvedimo spyną. Tuo tarpu, imobilaizerio pririšimas dažnai yra lengvesnis, nes dalį informacijos galima gauti iš veikiančio rakto. Dėl šios priežasties, jeigu pamesto rakto gamyba gali užtrukti visą dieną, atsarginis pagaminamas per porą valandų arba per kelias (naujausiems Volvo automobiliams).

Visais atvejais, naujo rakto programavimas turi būti atliekamas tik su profesionalia įranga naudojant originalius arba kokybiškus raktus. Netinkamai atliekamas programavimas kelia riziką sugadinti automobilio elektroniką arba išprogramuoti esamą raktą. Tuo tarpu nekokybiški raktai gali staiga nustoti veikti per gana trumpą laikotarpį nuo programavimo dienos.

pr2024/76

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite