Ką reikia žinoti apie svetainės baldų pasirinkimą?

Išsirinkti svetainės baldus gali būti bauginanti užduotis. Juk reikės užpildyti tuščią kambarį, kad jis būtų praktiškai ir atrodytų estetiškai. Tačiau interjero dizaineriai siūlo daugybę paprastų, lengvai pritaikomų metodų, kurie veikia. Jūsų svetainė gali atrodytų nepriekaištingai. Tuo labiau, kad dabar daugybę baldų galite įsigyti internetu. Tiesiog laikykitės sveiko proto taisyklių ir pamatysite, kad išsirinkti baldus ir tinkamai juos išdėstyti yra visiškai nebaisu.

Populiarus baldų išdėstymas

Supaprastinkite savo užduotį rinkdamiesi nesenstančius svetainės baldus, kuriuos dizaineriai rekomenduoja į gražiausius kambarius.

Keli svetainės baldų statymo pavyzdžiai

Simetriškas išdėstymas. Toks tinka bet kokio dydžio ar formos kambaryje, nes jis vizualiai subalansuoja erdvę. Dvi sofos viena priešais kitą, atskirtos staliuku, suteikia simetrijos jausmą.

Plūduriuojantis išdėstymas. Jei turite svetainę su daugybe langų, bet nepakankamai sienų baldams statyti arba kabinti, rinkitės plūduriuojančių baldų išdėstymą. Statykite baldus už kelių pėdų nuo sienų, kad kambario centre sukurtumėte salą su televizoriumi.

„L“ formos išdėstymas. „L“ formos svetainė ir valgomojo derinys laikomas nepatogia erdve ir kelia problemų. Paprastai yra dvi sienos, kurias galite naudoti baldams ir televizoriui pakabinti. Sofa stovės prie ilgos sienos, o televizorius gali būti tvirtinamas ant sienos priešais sofą.

Netaisyklingų kambarių apstatymas. Siauri arba netaisyklingos formos svetainės kambariai, su nišomis arba židiniu kampe laikomi nepatogiais. Svarbiausias baldų išdėstymo nepatogiuose gyvenamuosiuose kambariuose raktas – sukurti zonas, statant baldus ant atskirų kilimėlių.

Ilgų, siaurų stačiakampių gyvenamųjų kambarių apstatymas. Turite tik dvi ilgas sienas. Įprasta prie vienos sienos pastatyti sofą, prie kitos – televizorių. Nesvarbu, ar jis bus kabinamas, ar stovės ant staliuko.

Naudokite meno kūrinius

Ant sienos – nesvarbu, ar tai meno kūriniai, veidrodžiai ar skulptūrinės kompozicijos – turi būti proporcingi baldams. Pvz., nekabinkite viršum sofos mažos nuotraukos. Tam  naudokite didelį paveikslą, kuris būtų maždaug dviejų trečdalių sofos ilgio. Paveikslas gali būti ir modernus.

pr2022/207

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite