Ką reikėtų žinoti, prieš einant į pasimatymą su žmogumi, kurio prieš tai nesate matę?

Pirmas pasimatymas daugeliui kelia jaudulį, nepriklausomai nuo to, kiek žmogui metų, kokia jo lytis ir tuo pačiu kur vyks pasimatymas. Juk dažniausiai norisi kitam žmogui palikti tik patį geriausią įspūdį, tad reikia tinkamai pasirodyti. O visiškai natūralu, kad daugeliui iš to išgąsčio pinasi liežuvis ir net tinkamai prisistatyti tampa iššūkiu.

Visgi, svarbiausia yra ne tinkamas savęs pozicionavimas, tačiau kelios nerašytos taisyklės, kurios leis abiem žmonėms gerai jaustis. Pateiksime jas ir tikimės, kad tai pirmo pasimatymo baimę padarys bent kiek mažesne.

Žmogaus vertinimas per pažinčių puslapį

Konkretus pažinčių puslapis, kuriame su žmogumi teko susipažinti – labai daug apie jį pasako. Natūralu, kad tokiu atveju turėsite nuomonę net iki susitikimo. Tai dažniausiai padeda kur kas geriau kontroliuoti susitikimą ir tuo pačiu padeda žmonėms jaustis saugiau ir ramiau. Natūralu, kad sekso skelbimai Klaipėdoje, iš “kurių žmogus ir buvo rastas” – parodo jo intenciją. Tuo tarpų pažintys, kuriomis ieškoma gyvenimo draugo – visiškai kitokios tematikos.

Pasimatymo vietos aptarimas

Saugumas remiasi ir į žinojimą, kur bus einama. Tai padeda žmogui ne tik atitinkamai apsirengti, tačiau taip pat ir ramiau jaustis, kad jis nebus „įmestas į šaltą dušą“. Tai galioja tokiu atveju, kai ramiam žmogui tenka aktyvus laiko leidimas, o ne tokiam bendraujančiam – dainuoti karaokę. Visada geriausia kartu aptarti vietą bei veiklą.

Atsarginis planas

Gali skambėti kaip situacija per filmus, tačiau atsarginio plano, kuris leistų Jums „palikti“ partnerį – visada reikia. Geriausia yra aptarti su artimais žmonėmis, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai atsiųsite SOS signalą.

Susipažinkite su juo per skirtingas platformas

Pažinčių puslapiai dažniausiai suteikia galimybę labai daug sužinoti apie žmogų su kuriuo einate į pasimatymą. Visgi, siūlome išbandyti bendravimą per kelias skirtingas pažinčių platformas. Kadangi šiais laikais daugelis žmonių naudoja bent jau kelis skirtingus socialinius tinklus vienu metu – galima susidaryti detalesnę nuomonę apie jį patį ir tuo pačiu jo aplinką. Žinoma, tai leis paprasčiausiai kur kas saugiau jaustis.

Įvertinkite grįžimo namo galimybes

Net jeigu žmogus atrodo labai patikimas – siūlome niekada nesėsti į mašiną, kurią jis atvairavo. Žinoma, nereikia būti paranojišku, tačiau visada geriausia susitikti konkrečioje vietoje ir tuo pačiu jau po pokalbio nuspręsti, kaip bus keliaujama toliau: kartu ar atskirai. Taigi, reikia mintyse turėti grįžimo namo planą, kuris nebūtinai apima partnerio vairavimą.

Informuokite kitus apie pasimatymą

Einant  į susitikimą su nepažįstamu žmogumi, kaip jau labai akcentuojame, svarbiausia yra saugumas. Štai todėl siūlome artimiems žmonėms pranešti – kur einate, kur būsite ir tuo pačiu su kokiu žmogui planuojate susitikti. Tokiu atveju ne tik artimieji, tačiau ir Jūs pats galėsite jaustis kur kas ramiau. Tai gali atrodyti gana paranojiška, tačiau juk atsarga gėdos nedaro, tiesa?

Pasimatymai gali būti geresni, gali būti blogesni, tačiau akivaizdu, kad dažnai tai  tampa vienintele galimybe rasti žmogų su kuriuo norėsite praleisti visą gyvenimą… Tad – verta!

pr2021/15

Hits: 35

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite