Ką reikėtų žinoti, prieš einant į pasimatymą su žmogumi, kurio prieš tai nesate matę?

Pirmas pasimatymas daugeliui kelia jaudulį, nepriklausomai nuo to, kiek žmogui metų, kokia jo lytis ir tuo pačiu kur vyks pasimatymas. Juk dažniausiai norisi kitam žmogui palikti tik patį geriausią įspūdį, tad reikia tinkamai pasirodyti. O visiškai natūralu, kad daugeliui iš to išgąsčio pinasi liežuvis ir net tinkamai prisistatyti tampa iššūkiu.

Visgi, svarbiausia yra ne tinkamas savęs pozicionavimas, tačiau kelios nerašytos taisyklės, kurios leis abiem žmonėms gerai jaustis. Pateiksime jas ir tikimės, kad tai pirmo pasimatymo baimę padarys bent kiek mažesne.

Žmogaus vertinimas per pažinčių puslapį

Konkretus pažinčių puslapis, kuriame su žmogumi teko susipažinti – labai daug apie jį pasako. Natūralu, kad tokiu atveju turėsite nuomonę net iki susitikimo. Tai dažniausiai padeda kur kas geriau kontroliuoti susitikimą ir tuo pačiu padeda žmonėms jaustis saugiau ir ramiau. Natūralu, kad sekso skelbimai Klaipėdoje, iš “kurių žmogus ir buvo rastas” – parodo jo intenciją. Tuo tarpų pažintys, kuriomis ieškoma gyvenimo draugo – visiškai kitokios tematikos.

Pasimatymo vietos aptarimas

Saugumas remiasi ir į žinojimą, kur bus einama. Tai padeda žmogui ne tik atitinkamai apsirengti, tačiau taip pat ir ramiau jaustis, kad jis nebus „įmestas į šaltą dušą“. Tai galioja tokiu atveju, kai ramiam žmogui tenka aktyvus laiko leidimas, o ne tokiam bendraujančiam – dainuoti karaokę. Visada geriausia kartu aptarti vietą bei veiklą.

Atsarginis planas

Gali skambėti kaip situacija per filmus, tačiau atsarginio plano, kuris leistų Jums „palikti“ partnerį – visada reikia. Geriausia yra aptarti su artimais žmonėmis, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai atsiųsite SOS signalą.

Susipažinkite su juo per skirtingas platformas

Pažinčių puslapiai dažniausiai suteikia galimybę labai daug sužinoti apie žmogų su kuriuo einate į pasimatymą. Visgi, siūlome išbandyti bendravimą per kelias skirtingas pažinčių platformas. Kadangi šiais laikais daugelis žmonių naudoja bent jau kelis skirtingus socialinius tinklus vienu metu – galima susidaryti detalesnę nuomonę apie jį patį ir tuo pačiu jo aplinką. Žinoma, tai leis paprasčiausiai kur kas saugiau jaustis.

Įvertinkite grįžimo namo galimybes

Net jeigu žmogus atrodo labai patikimas – siūlome niekada nesėsti į mašiną, kurią jis atvairavo. Žinoma, nereikia būti paranojišku, tačiau visada geriausia susitikti konkrečioje vietoje ir tuo pačiu jau po pokalbio nuspręsti, kaip bus keliaujama toliau: kartu ar atskirai. Taigi, reikia mintyse turėti grįžimo namo planą, kuris nebūtinai apima partnerio vairavimą.

Informuokite kitus apie pasimatymą

Einant  į susitikimą su nepažįstamu žmogumi, kaip jau labai akcentuojame, svarbiausia yra saugumas. Štai todėl siūlome artimiems žmonėms pranešti – kur einate, kur būsite ir tuo pačiu su kokiu žmogui planuojate susitikti. Tokiu atveju ne tik artimieji, tačiau ir Jūs pats galėsite jaustis kur kas ramiau. Tai gali atrodyti gana paranojiška, tačiau juk atsarga gėdos nedaro, tiesa?

Pasimatymai gali būti geresni, gali būti blogesni, tačiau akivaizdu, kad dažnai tai  tampa vienintele galimybe rasti žmogų su kuriuo norėsite praleisti visą gyvenimą… Tad – verta!

pr2021/15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite