Ką reikėtų žinoti, prieš einant į pasimatymą su žmogumi, kurio prieš tai nesate matę?

Pirmas pasimatymas daugeliui kelia jaudulį, nepriklausomai nuo to, kiek žmogui metų, kokia jo lytis ir tuo pačiu kur vyks pasimatymas. Juk dažniausiai norisi kitam žmogui palikti tik patį geriausią įspūdį, tad reikia tinkamai pasirodyti. O visiškai natūralu, kad daugeliui iš to išgąsčio pinasi liežuvis ir net tinkamai prisistatyti tampa iššūkiu.

Visgi, svarbiausia yra ne tinkamas savęs pozicionavimas, tačiau kelios nerašytos taisyklės, kurios leis abiem žmonėms gerai jaustis. Pateiksime jas ir tikimės, kad tai pirmo pasimatymo baimę padarys bent kiek mažesne.

Žmogaus vertinimas per pažinčių puslapį

Konkretus pažinčių puslapis, kuriame su žmogumi teko susipažinti – labai daug apie jį pasako. Natūralu, kad tokiu atveju turėsite nuomonę net iki susitikimo. Tai dažniausiai padeda kur kas geriau kontroliuoti susitikimą ir tuo pačiu padeda žmonėms jaustis saugiau ir ramiau. Natūralu, kad sekso skelbimai Klaipėdoje, iš “kurių žmogus ir buvo rastas” – parodo jo intenciją. Tuo tarpų pažintys, kuriomis ieškoma gyvenimo draugo – visiškai kitokios tematikos.

Pasimatymo vietos aptarimas

Saugumas remiasi ir į žinojimą, kur bus einama. Tai padeda žmogui ne tik atitinkamai apsirengti, tačiau taip pat ir ramiau jaustis, kad jis nebus „įmestas į šaltą dušą“. Tai galioja tokiu atveju, kai ramiam žmogui tenka aktyvus laiko leidimas, o ne tokiam bendraujančiam – dainuoti karaokę. Visada geriausia kartu aptarti vietą bei veiklą.

Atsarginis planas

Gali skambėti kaip situacija per filmus, tačiau atsarginio plano, kuris leistų Jums „palikti“ partnerį – visada reikia. Geriausia yra aptarti su artimais žmonėmis, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai atsiųsite SOS signalą.

Susipažinkite su juo per skirtingas platformas

Pažinčių puslapiai dažniausiai suteikia galimybę labai daug sužinoti apie žmogų su kuriuo einate į pasimatymą. Visgi, siūlome išbandyti bendravimą per kelias skirtingas pažinčių platformas. Kadangi šiais laikais daugelis žmonių naudoja bent jau kelis skirtingus socialinius tinklus vienu metu – galima susidaryti detalesnę nuomonę apie jį patį ir tuo pačiu jo aplinką. Žinoma, tai leis paprasčiausiai kur kas saugiau jaustis.

Įvertinkite grįžimo namo galimybes

Net jeigu žmogus atrodo labai patikimas – siūlome niekada nesėsti į mašiną, kurią jis atvairavo. Žinoma, nereikia būti paranojišku, tačiau visada geriausia susitikti konkrečioje vietoje ir tuo pačiu jau po pokalbio nuspręsti, kaip bus keliaujama toliau: kartu ar atskirai. Taigi, reikia mintyse turėti grįžimo namo planą, kuris nebūtinai apima partnerio vairavimą.

Informuokite kitus apie pasimatymą

Einant  į susitikimą su nepažįstamu žmogumi, kaip jau labai akcentuojame, svarbiausia yra saugumas. Štai todėl siūlome artimiems žmonėms pranešti – kur einate, kur būsite ir tuo pačiu su kokiu žmogui planuojate susitikti. Tokiu atveju ne tik artimieji, tačiau ir Jūs pats galėsite jaustis kur kas ramiau. Tai gali atrodyti gana paranojiška, tačiau juk atsarga gėdos nedaro, tiesa?

Pasimatymai gali būti geresni, gali būti blogesni, tačiau akivaizdu, kad dažnai tai  tampa vienintele galimybe rasti žmogų su kuriuo norėsite praleisti visą gyvenimą… Tad – verta!

pr2021/15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis. Krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

kūčiukų

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų kepimo tradiciją – itin atsakinga užduotis. Aukščiausios rūšies miltai ir aguonos, dėmesingai maišoma ir kildinama tešla, tiksliai formuojami mažieji „duonos kepaliukai“ ir jų kelionė į milžinišką krosnį. Kiekvienas kepėjų žingsnis yra gerai pamatuotas ir apskaičiuotas. „Per gana trumpą laikotarpį turime iškepti tiek kūčiukų, kad jų užtektų trims milijonams“, – sako kepyklą Panevėžyje valdančios bendrovės „AR Maistas“

Lumpėnų bibliotekai – 70. Istoriją kuriame kartu…

„2021 m. lapkričio 25 d. Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje atgimsta praeitis ir vėl ataidi iš glūdumos buvę metai“, – šiais žodžiais prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokinio Elijaus Andriukaičio skaityta Lumpėnų bibliotekos istorijos apžvalga, prikėlusi 7-is dešimtmečius menančią bibliotekos praeitį. Istorijos vingiais Renginio metu pakeliauta istorijos vingiais – prisimintos čia dirbusios bibliotekininkės, pastatų, glaudusių Lumpėnų biblioteką, istorija, apžvelgta vykdyta veikla. Išsamios apžvalgos baigiamąjį žodį tarė šventinį jubiliejinį renginį vedusi Pagėgių sav. Vydūno viešosios

Kaip bendrauti su sudėtingais lankytojais?

Kasdien kultūros sferos specialistai neišvengiamai susiduria su sudėtingais lankytojais. Ar išties lankytojas visada būna teisus? Lapkričio 25 dieną įvykusių mokymų „Sudėtingi lankytojai: bendravimas ir aptarnavimas“ metu Šilutės rajono kultūros darbuotojai bei Palangos miesto, Kretingos, Klaipėdos rajonų bibliotekininkai sužinojo, kaip išlikti ramiu bendraujant ir nepatekti į konfliktinę situaciją. Mokymų lektorius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas, verslo vadybos bei socialinės psichologijos profesionalas Juris Belte pateikė konfliktinių situacijų pavyzdžių ir apžvelgė bendravimo su lankytojais kultūros psichologinius aspektus. Dalyviai sužinojo apie

Sulaukėme žiemos: savaitgalį bus šalčio

Penktadienio rytą Šilutėje prireikė atidumo ir atsargumo: po vėjuoto ketvirtadienio, ypač jo vakaro, kai ir snyguriavo, iškritęs šlapias sniegas per naktį sušalo, tapo slidu. Sinoptikai praneša, kad savaitgalį taip pat sulauksime šalčio.  Penktadienio naktį slinkęs ciklonas didelę šalies dalį prausė lietumi, ūžavo smarkus vėjas, Šilutės krašte krito šlapias sniegas. Po tokio atlydžio ėmus plūsti šaltesniam orui pradėjo formuotis plikledis. Dieną irgi plūs vis šaltesnis oras, tad plikledis išsilaikys, prie ledo prišalęs sniegas vers elgtis atsargiau ir vairuotojus, ir pėsčiuosius. Temperatūra

Taip pat skaitykite