Ką reikėtų žinoti, prieš einant į pasimatymą su žmogumi, kurio prieš tai nesate matę?

Pirmas pasimatymas daugeliui kelia jaudulį, nepriklausomai nuo to, kiek žmogui metų, kokia jo lytis ir tuo pačiu kur vyks pasimatymas. Juk dažniausiai norisi kitam žmogui palikti tik patį geriausią įspūdį, tad reikia tinkamai pasirodyti. O visiškai natūralu, kad daugeliui iš to išgąsčio pinasi liežuvis ir net tinkamai prisistatyti tampa iššūkiu.

Visgi, svarbiausia yra ne tinkamas savęs pozicionavimas, tačiau kelios nerašytos taisyklės, kurios leis abiem žmonėms gerai jaustis. Pateiksime jas ir tikimės, kad tai pirmo pasimatymo baimę padarys bent kiek mažesne.

Žmogaus vertinimas per pažinčių puslapį

Konkretus pažinčių puslapis, kuriame su žmogumi teko susipažinti – labai daug apie jį pasako. Natūralu, kad tokiu atveju turėsite nuomonę net iki susitikimo. Tai dažniausiai padeda kur kas geriau kontroliuoti susitikimą ir tuo pačiu padeda žmonėms jaustis saugiau ir ramiau. Natūralu, kad sekso skelbimai Klaipėdoje, iš “kurių žmogus ir buvo rastas” – parodo jo intenciją. Tuo tarpų pažintys, kuriomis ieškoma gyvenimo draugo – visiškai kitokios tematikos.

Pasimatymo vietos aptarimas

Saugumas remiasi ir į žinojimą, kur bus einama. Tai padeda žmogui ne tik atitinkamai apsirengti, tačiau taip pat ir ramiau jaustis, kad jis nebus „įmestas į šaltą dušą“. Tai galioja tokiu atveju, kai ramiam žmogui tenka aktyvus laiko leidimas, o ne tokiam bendraujančiam – dainuoti karaokę. Visada geriausia kartu aptarti vietą bei veiklą.

Atsarginis planas

Gali skambėti kaip situacija per filmus, tačiau atsarginio plano, kuris leistų Jums „palikti“ partnerį – visada reikia. Geriausia yra aptarti su artimais žmonėmis, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai atsiųsite SOS signalą.

Susipažinkite su juo per skirtingas platformas

Pažinčių puslapiai dažniausiai suteikia galimybę labai daug sužinoti apie žmogų su kuriuo einate į pasimatymą. Visgi, siūlome išbandyti bendravimą per kelias skirtingas pažinčių platformas. Kadangi šiais laikais daugelis žmonių naudoja bent jau kelis skirtingus socialinius tinklus vienu metu – galima susidaryti detalesnę nuomonę apie jį patį ir tuo pačiu jo aplinką. Žinoma, tai leis paprasčiausiai kur kas saugiau jaustis.

Įvertinkite grįžimo namo galimybes

Net jeigu žmogus atrodo labai patikimas – siūlome niekada nesėsti į mašiną, kurią jis atvairavo. Žinoma, nereikia būti paranojišku, tačiau visada geriausia susitikti konkrečioje vietoje ir tuo pačiu jau po pokalbio nuspręsti, kaip bus keliaujama toliau: kartu ar atskirai. Taigi, reikia mintyse turėti grįžimo namo planą, kuris nebūtinai apima partnerio vairavimą.

Informuokite kitus apie pasimatymą

Einant  į susitikimą su nepažįstamu žmogumi, kaip jau labai akcentuojame, svarbiausia yra saugumas. Štai todėl siūlome artimiems žmonėms pranešti – kur einate, kur būsite ir tuo pačiu su kokiu žmogui planuojate susitikti. Tokiu atveju ne tik artimieji, tačiau ir Jūs pats galėsite jaustis kur kas ramiau. Tai gali atrodyti gana paranojiška, tačiau juk atsarga gėdos nedaro, tiesa?

Pasimatymai gali būti geresni, gali būti blogesni, tačiau akivaizdu, kad dažnai tai  tampa vienintele galimybe rasti žmogų su kuriuo norėsite praleisti visą gyvenimą… Tad – verta!

pr2021/15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite