Ką dovanoti 18-ojo gimtadienio proga?

Nupirkti dovaną 18-ojo gimtadienio proga, kartais gali būti labai rimta ir sunki užduotis. Juk kiekvieno 18-mečio poreikiai ir norai skirtingi. Idealu, jei pats jubiliatas pasisako, ko jam reikia. Tačiau dažniausiai taip nebūna ir tenka spėlioti. Materialios dovanos, jei jos išties reikalingos, yra puikus sprendimas. Vis dėlto, kartais svarbiau ne materialūs dalykai, o įspūdžiai, kurie įsimins visam gyvenimui. Tad štai 18 gimtadienio dovanos, kurios atims žadą.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu yra nepakartojama patirtis, kuri sužavės kiekvieną tiek vaikiną, tiek merginą. Gavus tokį kuponą galima rinktis miestą, virš kurio vyks skrydis, tad tai labai patogu, nes nereikia keliauti į kitą Lietuvos galą. Galima rinktis iš šių miestų: Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Molėtai, Trakai.

Nors skrydis bus išties įdomus, ne ką mažiau kerinčios bus ir „krikštynos“ po skrydžio. Jos vyksta pagal senąsias pirmųjų oreivių tradicijas, tad įspūdžiai bus nepamirštami.

https://www.youtube.com/watch?v=h7BpgzzH8eQ&feature=emb_logo

Pasivažinėjimas superautomobiliu

„Lamborghini“, „Tesla“, „Ferrari“, o galbūt mažai kam girdėtas „Lotus“? Pasirinkite įspūdingiausiai skambantį ir pajuskite adrenalino antplūdį! Pasivažinėjimas superautomobiliu – tai greitis, jėga, adrenalinas ir drugeliai pilve iš jaudulio.

Gali pasirodyti, kad tokia dovana tinkama tik vaikinui – tai nėra tiesa. Greičio mėgėjoms toks pasivažinėjimas bus ideali dovana. Įsivaizduokite, „Ferrari“ 100 km/val. greitį įgauna per 3,8 sek.!

Degustacija

Vafliai, austrės, sušiai, įvairūs desertai, prabangūs patiekalai, šokoladas… Degustacijai galima pasirinkti bet kokį maistą ar gėrimą, tad visų pirma, apgalvokite, kas patiktų sukaktuvininkui. Viena populiariausių degustacijų tarp paauglių ir jaunimo – prancūziški desertai. Sudarydami tokią degustaciją, padovanosite artimajam saldų vakarą. Prancūzai, juk ne veltui garsėja savo desertais, tad tikrai verta juos paragauti! Jūsų skonio receptoriai šoks saldžiausią šokį.

Ne ką mažiau populiari ir prabangesnė – 5 patiekalų degustacinė vakarienė gurmanams. Jos metu patiekiami 5 patiekalai: pirmasis ir antrasis užkandžiai, pirmas ir antras karšti patiekalai bei desertas. Na, ir, žinoma, pasirinktas gėrimas. Padovanokite vakarą prabangiame, laikinosios sostinės širdyje įsikūrusiame restorane „Daugirdas“. Restoraną puošia unikali, gotikinė XVI a. aplinka, kuri nuteiks ypač jaukiai.

Dovanų čekis

Kylant klausimui, ką dovanoti 18 gimtadienio proga, puiki mintis – dovanų čekis. Tai neįpareigojanti dovana, kuri leis jubiliatui pačiam išsirinkti, ko jam reikia. Idealu, jei tai ne tik parduotuvės, bet viso prekybos centro čekis, pavyzdžiui, „Ozo“, „Panoramos“, „Babilono“, „Akropolio“, äOgmios miesto“, „Saulės miesto“, „Europos“ ir t. t. Tokiu būdu dovanos gavėjas galės pirkti net keliose vietose.

Tai buvo 18 gimtadienio idėjos, kurios tikimės, pagelbės renkant dovaną jubiliatui. Įspūdžio dovanos – tai geriausia, kas gali nutikti kiekvienam, norinčiam pajusti vėją plaukuose, adrenalino antplūdį, nepakartojamą skonį burnoje ar apsipirkimo džiaugsmą širdyje!

Užsak Nr.2020/36.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

„Metų ūkis 2020“. Juškaičiuose – pasaulinio lygio naujovės

Rugsėjui artėjant į pabaigą, jau daug metų tradiciškai Žemaičių Naumiestyje rengiama rajono ūkininkų rudens šventė. Šioje šventėje paskelbiami ir pagerbiami Šilutės r. savivaldybės konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ir prizininkai. Šiais metais konkurso komisija skelbia: konkurso „Metų ūkis 2020“ nugalėtoju pripažintas Tomo Kazlausko mišrus augalininkystės ir gyvulininkystės ūkis (Mažių k., Juknaičių sen.). Antroji vieta atiteko Žemaičių Naumiestyje augalininkystės ūkį vystančiam Vytautui Kuzmai. Trečiąja vieta dalijasi mėsinius galvijus auginantys Lina ir Mindaugas Balčiauskiai (Juškaičių k., Gardamo sen.) bei Vida ir Algimantas Kliučinskai

Vaistininkams kalbėti uždrausta?!

Rugsėjo 22-osios popietės pora valandų įstrigo ilgam: tai buvo Šilutės vaistinių darbuotojų nesikalbėjimo su žurnalistu arba „nusikalbėjimo“ metas… Kokį stabdį turi įjungti vaistininkas, kad taip nepasielgtų su vaistų pirkti atėjusiu asmeniu? Net atsakyti į klausimą, ką mano apie Seime planuojamą ligoninių valdiškų vaistinių steigimą, privačių vaistinių darbuotojai negali – jiems uždrausta… Matyt, uždrausta „kietai“. Nusistebėjus, kad menka „politika“ atsakyti į klausimą, ar reikėtų ligoninėse steigti valdiškas vaistines, ne vienas tyliai paaiškino, kad atsakęs gali netekti darbo… Vaistinė Gluosnių g., Šilutėje,

Mokyti(s) su parama lengviau

Informacinės visuomenės ir technologijų amžiuje žinių bei įgūdžių, įgytų mokykloje ar universitete, visam gyvenimui nepakanka. Norint prisitaikyti, išlikti konkurencingam besikeičiančiame pasaulyje, reikia nuolat tobulėti. Svarbu kompleksinės žinios – ne tik teorija, bet ir praktika. Semti žinias ir gerinti įgūdžius būtina visiems. Ūkininkams, miškininkams bei regionų gyventojams taip pat, nes žemės ūkio sektoriuje technologijos vystosi taip pat greitai kaip ir visuose kituose. Gera žinia ta, kad žemdirbiams skirtų parodomųjų bandymų rengimo (įrengimo ir vykdymo), seminarų, lauko dienų ir kitokių informavimo renginių

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės

Dabartinėmis žiniomis ir atliktais medicinos tyrimais yra patvirtinta, kad pasaulį sudrebinęs koronavirusas plinta žmonių populiacijoje ir jo užsikrėtimo kelias yra oro lašeliniu būdu, todėl neatsakingi žmonių veiksmai ir nepagrįstos abejonės priimtais sprendimais daro didžiulę įtaką jo plitimui ir kelia grėsmę visuomenei. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro gydytoja epidemiologė Aušra Bartulienė primena prevencines apsisaugojimo priemones ir pasakoja apie tai, kaip tinkamai laikytis visų rekomendacijų ir kodėl itin svarbu būti atsakingais piliečiais.    Kaukės apsaugo nuo užsikrėtimo Medicinos specialistų teigimu, apsauginių kaukių