Ką dovanoti 18-ojo gimtadienio proga?

Nupirkti dovaną 18-ojo gimtadienio proga, kartais gali būti labai rimta ir sunki užduotis. Juk kiekvieno 18-mečio poreikiai ir norai skirtingi. Idealu, jei pats jubiliatas pasisako, ko jam reikia. Tačiau dažniausiai taip nebūna ir tenka spėlioti. Materialios dovanos, jei jos išties reikalingos, yra puikus sprendimas. Vis dėlto, kartais svarbiau ne materialūs dalykai, o įspūdžiai, kurie įsimins visam gyvenimui. Tad štai 18 gimtadienio dovanos, kurios atims žadą.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu yra nepakartojama patirtis, kuri sužavės kiekvieną tiek vaikiną, tiek merginą. Gavus tokį kuponą galima rinktis miestą, virš kurio vyks skrydis, tad tai labai patogu, nes nereikia keliauti į kitą Lietuvos galą. Galima rinktis iš šių miestų: Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Molėtai, Trakai.

Nors skrydis bus išties įdomus, ne ką mažiau kerinčios bus ir „krikštynos“ po skrydžio. Jos vyksta pagal senąsias pirmųjų oreivių tradicijas, tad įspūdžiai bus nepamirštami.

https://www.youtube.com/watch?v=h7BpgzzH8eQ&feature=emb_logo

Pasivažinėjimas superautomobiliu

„Lamborghini“, „Tesla“, „Ferrari“, o galbūt mažai kam girdėtas „Lotus“? Pasirinkite įspūdingiausiai skambantį ir pajuskite adrenalino antplūdį! Pasivažinėjimas superautomobiliu – tai greitis, jėga, adrenalinas ir drugeliai pilve iš jaudulio.

Gali pasirodyti, kad tokia dovana tinkama tik vaikinui – tai nėra tiesa. Greičio mėgėjoms toks pasivažinėjimas bus ideali dovana. Įsivaizduokite, „Ferrari“ 100 km/val. greitį įgauna per 3,8 sek.!

Degustacija

Vafliai, austrės, sušiai, įvairūs desertai, prabangūs patiekalai, šokoladas… Degustacijai galima pasirinkti bet kokį maistą ar gėrimą, tad visų pirma, apgalvokite, kas patiktų sukaktuvininkui. Viena populiariausių degustacijų tarp paauglių ir jaunimo – prancūziški desertai. Sudarydami tokią degustaciją, padovanosite artimajam saldų vakarą. Prancūzai, juk ne veltui garsėja savo desertais, tad tikrai verta juos paragauti! Jūsų skonio receptoriai šoks saldžiausią šokį.

Ne ką mažiau populiari ir prabangesnė – 5 patiekalų degustacinė vakarienė gurmanams. Jos metu patiekiami 5 patiekalai: pirmasis ir antrasis užkandžiai, pirmas ir antras karšti patiekalai bei desertas. Na, ir, žinoma, pasirinktas gėrimas. Padovanokite vakarą prabangiame, laikinosios sostinės širdyje įsikūrusiame restorane „Daugirdas“. Restoraną puošia unikali, gotikinė XVI a. aplinka, kuri nuteiks ypač jaukiai.

Dovanų čekis

Kylant klausimui, ką dovanoti 18 gimtadienio proga, puiki mintis – dovanų čekis. Tai neįpareigojanti dovana, kuri leis jubiliatui pačiam išsirinkti, ko jam reikia. Idealu, jei tai ne tik parduotuvės, bet viso prekybos centro čekis, pavyzdžiui, „Ozo“, „Panoramos“, „Babilono“, „Akropolio“, äOgmios miesto“, „Saulės miesto“, „Europos“ ir t. t. Tokiu būdu dovanos gavėjas galės pirkti net keliose vietose.

Tai buvo 18 gimtadienio idėjos, kurios tikimės, pagelbės renkant dovaną jubiliatui. Įspūdžio dovanos – tai geriausia, kas gali nutikti kiekvienam, norinčiam pajusti vėją plaukuose, adrenalino antplūdį, nepakartojamą skonį burnoje ar apsipirkimo džiaugsmą širdyje!

Užsak Nr.2020/36.

Vienas komentaras

  • Erneta

    Šiaip dar norėčiau papildyti, kad tokių metų žmogui jau tikrai galima susipažinti su masažais ir SPA malonumais. Mes dukrai išrinkome čia https://www.pasiutuslape.lt/veido-masazai veido masažą. Labai patenkinti, nes ir nuolaidas geras siūlo ir pasirinkimas didelis. Dukra labai patenkinta ir dar masažistei daugiau papasakojus apie veido priežiūrą pati dar ir pasidalino, man perpasakojo 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Policija praneša apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone

Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vyko į  įvykius, dėl kurių gauti pareiškimai. Lapkričio 26-27 d. iš kiemo Vytauto g., Šilutėje, buvo pavogtas automobilis „Škoda Superb“ su jame buvusiais darbo įrankiais. Nuostolis 1724 eurai. Lapkričio 27 d. automobilis rastas Šilutės rajone. Tą pačią dieną pastebėta, kad Juknaičiuose iš namo, galbūt į vidų patekus pro rūsio langą, pavogta įvairių aukso dirbinių ir 650 eurų. Nuostolis 12 000 eurų. Lapkričio 27 d. popietę Saugose buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo neblaivi

D. Trumpo nuotrauka papuošė Baltųjų rūmų Kalėdų eglutę

Vašingtonas, lapkričio 30 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos. Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas

Ar literatūros klasika dar vis įdomi šiuolaikiniam žmogui?

Kasdien pasaulyje išleidžiama šimtai knygų. Knygynuose naujienos keičiasi taip pat gana dažnai. Tokie dideli leidybos mastai natūraliai pasmerkia daug knygų nueiti užmarštin. Visgi yra kūrinių, kurie sėkmingai atlaiko laiko išbandymą jau kelis šimtmečius ir drąsiai gali būti vadinami literatūros klasika.   Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir fragmentiškai mąstančiam žmogui klasikiniai kūriniai nebėra aktualūs, tačiau pasaulinės klasikos vardą kai kurios knygos įgijo  ne veltui. Jos pasižymi universalumu, nepavaldžiu laikui ir epochoms. Nors mūsų buitis, aplinka ir

Užstrigo žiedas ant piršto. Ką daryti?

Žiedas ant piršto užstrigti gali dėl įvairių priežasčių: itin ilgo papuošalo nešiojimo, netinkamo žiedo dydžio, traumos, šilto oro, skysčių susilaikymo ar net sąnarių artrito. Užstrigęs žiedas ne tik erzina, bet gali būti ir pavojingas sveikatai. Dalinamės patarimais, kaip elgtis tokioje situacijoje.  Kaip sumažinti patinimą? Patinimą sumažinti galima naudojant RICE (angl. rest, ice, compression, elevation) metodą. Jį sudaro poilsis, ledas, spaudimas ir pakėlimas. Tai įprastas pirmosios pagalbos, teikiamos patempimų ir išnirimų atvejais, etapas. RICE metodas puikiai pritaikomas ir užstrigusiems žiedams: Pirštą

Taip pat skaitykite