Ką dovanoti 18-ojo gimtadienio proga?

Nupirkti dovaną 18-ojo gimtadienio proga, kartais gali būti labai rimta ir sunki užduotis. Juk kiekvieno 18-mečio poreikiai ir norai skirtingi. Idealu, jei pats jubiliatas pasisako, ko jam reikia. Tačiau dažniausiai taip nebūna ir tenka spėlioti. Materialios dovanos, jei jos išties reikalingos, yra puikus sprendimas. Vis dėlto, kartais svarbiau ne materialūs dalykai, o įspūdžiai, kurie įsimins visam gyvenimui. Tad štai 18 gimtadienio dovanos, kurios atims žadą.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu yra nepakartojama patirtis, kuri sužavės kiekvieną tiek vaikiną, tiek merginą. Gavus tokį kuponą galima rinktis miestą, virš kurio vyks skrydis, tad tai labai patogu, nes nereikia keliauti į kitą Lietuvos galą. Galima rinktis iš šių miestų: Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Molėtai, Trakai.

Nors skrydis bus išties įdomus, ne ką mažiau kerinčios bus ir „krikštynos“ po skrydžio. Jos vyksta pagal senąsias pirmųjų oreivių tradicijas, tad įspūdžiai bus nepamirštami.

https://www.youtube.com/watch?v=h7BpgzzH8eQ&feature=emb_logo

Pasivažinėjimas superautomobiliu

„Lamborghini“, „Tesla“, „Ferrari“, o galbūt mažai kam girdėtas „Lotus“? Pasirinkite įspūdingiausiai skambantį ir pajuskite adrenalino antplūdį! Pasivažinėjimas superautomobiliu – tai greitis, jėga, adrenalinas ir drugeliai pilve iš jaudulio.

Gali pasirodyti, kad tokia dovana tinkama tik vaikinui – tai nėra tiesa. Greičio mėgėjoms toks pasivažinėjimas bus ideali dovana. Įsivaizduokite, „Ferrari“ 100 km/val. greitį įgauna per 3,8 sek.!

Degustacija

Vafliai, austrės, sušiai, įvairūs desertai, prabangūs patiekalai, šokoladas… Degustacijai galima pasirinkti bet kokį maistą ar gėrimą, tad visų pirma, apgalvokite, kas patiktų sukaktuvininkui. Viena populiariausių degustacijų tarp paauglių ir jaunimo – prancūziški desertai. Sudarydami tokią degustaciją, padovanosite artimajam saldų vakarą. Prancūzai, juk ne veltui garsėja savo desertais, tad tikrai verta juos paragauti! Jūsų skonio receptoriai šoks saldžiausią šokį.

Ne ką mažiau populiari ir prabangesnė – 5 patiekalų degustacinė vakarienė gurmanams. Jos metu patiekiami 5 patiekalai: pirmasis ir antrasis užkandžiai, pirmas ir antras karšti patiekalai bei desertas. Na, ir, žinoma, pasirinktas gėrimas. Padovanokite vakarą prabangiame, laikinosios sostinės širdyje įsikūrusiame restorane „Daugirdas“. Restoraną puošia unikali, gotikinė XVI a. aplinka, kuri nuteiks ypač jaukiai.

Dovanų čekis

Kylant klausimui, ką dovanoti 18 gimtadienio proga, puiki mintis – dovanų čekis. Tai neįpareigojanti dovana, kuri leis jubiliatui pačiam išsirinkti, ko jam reikia. Idealu, jei tai ne tik parduotuvės, bet viso prekybos centro čekis, pavyzdžiui, „Ozo“, „Panoramos“, „Babilono“, „Akropolio“, äOgmios miesto“, „Saulės miesto“, „Europos“ ir t. t. Tokiu būdu dovanos gavėjas galės pirkti net keliose vietose.

Tai buvo 18 gimtadienio idėjos, kurios tikimės, pagelbės renkant dovaną jubiliatui. Įspūdžio dovanos – tai geriausia, kas gali nutikti kiekvienam, norinčiam pajusti vėją plaukuose, adrenalino antplūdį, nepakartojamą skonį burnoje ar apsipirkimo džiaugsmą širdyje!

Užsak Nr.2020/36.

Hits: 489

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite