Ką apie jus pasako jūsų namų dekoras?

Tikėtina, kad dekoruodami savo namus dažnai kreipiame dėmesį į estetišką dizainą. Tačiau nesusimąstome, kad interjeras gali nemažai atskleisti apie mūsų asmenybę. Nesvarbu, ar dizaino stilius yra ryškių spalvų, ar su gamtos motyvais, kiekvieni namai parodo šiek tiek apie mus. Taigi aptarkime dažniausiai pasirenkamą interjero dizainą. 

Minimalistinis

Jeigu nemėgstate turėti daug daiktų, o kiekvienas dekoro elementas namuose turi savo paskirtį, tai parodo jūsų organizuotumą. Kaip ir visus kitus savo gyvenimo aspektus, jūs kruopščiai planuojate tobulą erdvę ir rūpinatės šios švara. Minimalistinis stilius greičiausiai yra itin tikslaus žmogaus atspindys.

Biofilinis

Mėgstate gamtos motyvus, natūralias medžiagas, žemės atspalvius, ekologiškas detales?

Tai gali reikšti, kad esate sąmoningas, atsipalaidavęs ir laimingas žmogus. Visas tas natūralumas aplink neabejotinai suteikia daug naudos. Biofilinis dizainas itin prisideda prie pakylėtos nuotaikos ir streso mažinimo.

Tradicinis ir jaukus

Jeigu jums patinka tradiciniai baldai, tai reiškia, kad mokate įžvelgti klasikos vertę.

Kiti dažnai vaikosi naujausių madų, tačiau jūs esate laiko išbandymus atlaikantis, patikimas ir ištvermingas žmogus. O jei dar kambariuose turite daug jaukių kampelių, tai rodo jūsų polinkį patogumui ir kokybiškam atsipalaidavimui. Norite papildyti savo namus jaukiomis detalėmis? Baldų salonas Kaune, kurio adresą galite sužinoti spustelėję ant pateiktos nuorodos, pasižymi plačiu komfortiškų gaminių asortimentu. 

Ryškus ir modernus

Ryškių spalvų baldų detalė ar dekoras gali reikšti, kad mėgstate pokyčius, esate spontaniški ir kūrybingi. Modernaus stiliaus namai apima drąsų atvirų erdvių naudojimą, o tai savo ruožtu atspindi jūsų pasitikėjimą savimi. Spalvingas ir modernus interjeras taip pat rodo veržlumą ir ambicingumą.

Taigi, mūsų būdo savybes nusako ne vien astrologiniai ženklai ar mėgstamos spalvos. Pasak ekspertų, taip, kaip dekoruojame namus, gali daug pasakyti apie mūsų asmenybės bruožus. Atkreipę dėmesį į šiuos pavyzdžius galite geriau pažinti save ir savo artimuosius.

pr2022/089

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite