Ką apie jus pasako jūsų namų dekoras?

Tikėtina, kad dekoruodami savo namus dažnai kreipiame dėmesį į estetišką dizainą. Tačiau nesusimąstome, kad interjeras gali nemažai atskleisti apie mūsų asmenybę. Nesvarbu, ar dizaino stilius yra ryškių spalvų, ar su gamtos motyvais, kiekvieni namai parodo šiek tiek apie mus. Taigi aptarkime dažniausiai pasirenkamą interjero dizainą. 

Minimalistinis

Jeigu nemėgstate turėti daug daiktų, o kiekvienas dekoro elementas namuose turi savo paskirtį, tai parodo jūsų organizuotumą. Kaip ir visus kitus savo gyvenimo aspektus, jūs kruopščiai planuojate tobulą erdvę ir rūpinatės šios švara. Minimalistinis stilius greičiausiai yra itin tikslaus žmogaus atspindys.

Biofilinis

Mėgstate gamtos motyvus, natūralias medžiagas, žemės atspalvius, ekologiškas detales?

Tai gali reikšti, kad esate sąmoningas, atsipalaidavęs ir laimingas žmogus. Visas tas natūralumas aplink neabejotinai suteikia daug naudos. Biofilinis dizainas itin prisideda prie pakylėtos nuotaikos ir streso mažinimo.

Tradicinis ir jaukus

Jeigu jums patinka tradiciniai baldai, tai reiškia, kad mokate įžvelgti klasikos vertę.

Kiti dažnai vaikosi naujausių madų, tačiau jūs esate laiko išbandymus atlaikantis, patikimas ir ištvermingas žmogus. O jei dar kambariuose turite daug jaukių kampelių, tai rodo jūsų polinkį patogumui ir kokybiškam atsipalaidavimui. Norite papildyti savo namus jaukiomis detalėmis? Baldų salonas Kaune, kurio adresą galite sužinoti spustelėję ant pateiktos nuorodos, pasižymi plačiu komfortiškų gaminių asortimentu. 

Ryškus ir modernus

Ryškių spalvų baldų detalė ar dekoras gali reikšti, kad mėgstate pokyčius, esate spontaniški ir kūrybingi. Modernaus stiliaus namai apima drąsų atvirų erdvių naudojimą, o tai savo ruožtu atspindi jūsų pasitikėjimą savimi. Spalvingas ir modernus interjeras taip pat rodo veržlumą ir ambicingumą.

Taigi, mūsų būdo savybes nusako ne vien astrologiniai ženklai ar mėgstamos spalvos. Pasak ekspertų, taip, kaip dekoruojame namus, gali daug pasakyti apie mūsų asmenybės bruožus. Atkreipę dėmesį į šiuos pavyzdžius galite geriau pažinti save ir savo artimuosius.

pr2022/089

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite