Joninės ant Rambyno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Žaliasis sveikatos klubas „Žolinčių akademija“ surengė antrąjį Lietuvos žolininkų suvažiavimą , netrūko dalyvių, įdomių pranešimų, vainikų pynėjų ir jais pasipuošusių merginų.

Į suvažiavimą atvykusi žolininkė Adelė Karaliūnaitė  ant Rambyno kalno prekiavo ir pačios pagamintais sveikatos stiprinimo ir gydymo tepalais, kremais, buvo ir pakelių bei  pagalvėlių su vaistažolėmis,  kitokių naudingų priemonių.   Garsi žolininkė  su vainiku pasipuošusia „Žolinčių akademijos“ klubo prezidente Danute Kunčiene vilkėjo lietuviškos drobės rūbais.

Ant laužo virė žolinčių viralas,  kurio pilta visiems, kas tik norėjo paragauti.

Šilutės kamerinis mišrus choras „VoxLibri“, vadovaujamas  R. Lašaitės, į Jonies ant Rambyno atsivežė Šilutės vėliavą, įspūdingai per šventės atidarymą traukė „Lietuviais esame mes gimę…“, dalis žiūrovų pagarbiai atsistojo, tačiau labiausiai iš visų išsiskyrė gražuolės choristės, pasipuošusios Joninių vainikais.

Garbė uždegti ugnį Rambyno kalno aukure teko Martyno Jankaus vaikaitei, Pagėgių krašto Garbės pilietei Ievai Jankutei ir Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui.

Garbingą asmeninį jubiliejų švenčianti Martyno Jankaus vaikaitė Ieva Jankutė apjuosta juosta, dovanų iš mero V. Komskio gavo įrėmintą seną šeimos nuotrauką, kurioje jubiliatei vos šešeri, taip pat buvo apdovanota didžiule lauko gėlių puokšte, rožėmis ir kitomis dovanomis.

Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis pirmiausia domėjosi natūralių žolelių arbatomis iš Mažosios Lietuvos laukų ir miškų, kurias ruošia ir parduoda Vilkyškių bendruomenė, o šventės atidarymo metu pasidžiaugė, kad Joninės ant Rambyno netapo alaus gėrimo švente, o sugrąžino čia Vydūno laikus primenančius chorus, kitus dainų kolektyvus.

Galbūt keli šimtai žiūrovų, suvažiavusių į Jonines ant Rambyno, klausėsi 6 chorų, 5 folkloro kolektyvų iš Lietuvos miestų ir rajonų, Rusijos bei Latvijos dainų, vyko gegužinė su P. Meškėla, M. Jankaus muziejaus daržinėje  spektaklį rodė svečiai iš Šakių, o naktiniais skaitymais ir dainomis gilią naktį miegus sklaidė O. Ditkovskis ir N. Malunavičiūtė.  Joninių įžanga – birželio 19 d. Opstainių piliakalnyje parodyta teatralizuota programa „Piliakalnių legendos atgyja“, birželio 22 d. paminėta Pagėgių ir Ilavos (Lenkija) savivaldybių 10 metų bendradarbiavimo sukaktis ir surengta šventė, skirta Pagėgių krašto naujajam laivui suteikti „Skalvos“ vardą.

Stasės SKUTULIENĖS fotopasakojimas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Darbas sau – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kalbamės su verslininku Dariumi

Darbas gyvenime užima labai svarbią vietą, kadangi kasdien bent jau 8 valandas, o kartais ir daugiau praleidžiame atlikdami tam tikrus procesus. Natūralu, jog norisi rasti tokį darbą, kuris ne tik finansiškai, tačiau ir moraliai patenkintų lūkesčius. Apie tai kalbamės su sąskaita123.lt idėjos generatoriumi Dariumi, kuris kasdien susiduria su dirbti sau pradedančiais žmonėmis. Kodėl lietuviai vis dažniau renkasi darbą sau? Žinoma, kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip ir tai yra visiškai natūralu. Tačiau mano aplinkoje dažniausiai darbą sau sąlygojo noras dirbti laisvesnėmis

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

Taip pat skaitykite