Jei prireikė naujos vonios, rinkitės keraminę

Vonia – vienas svarbiausių elementų, skirtų mūsų higienai palaikyti. Šiandien vonių asortimentas labai įvairus, tad įrengiantiems ar atnaujinantiems savo namus, neretai kyla klausimas, ką pasirinkti.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad keraminės vonios turi labai daug privalumų. Tad kodėl būtent tokias jums verta pasirinkti?

 

Atsparios temperatūrų skirtumams

Taip, taip, žmonės yra labai skirtingi – vieni mėgsta laiką leisti ypač karšto vandens vonioje, kiti mėgsta gerokai vėsesnį vandenį, o dar kitiems patinka vos drungnas vanduo.

Dėl to nieko bloga, tik vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad temperatūrų svyravimai gali pakenkti tam tikriems paviršiams. Visgi, tai negalioja būtent keraminėms vonioms, kadangi ši žaliava yra visiškai atspari temperatūrų skirtumams. Taigi, visai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu mėgstame mėgautis, keraminė vonia jums tarnaus labai ilgai bei patikimai.

Mažiau triukšmo

Jei pertvaros tarp vonios kambario ir kitų  patalpų jūsų namuose yra labai plonos, tokiu atveju puikiai girdisi įvairiausi garsai. O jei gyvenate ne vieni, tai tikrai gali nenudžiuginti kitų šeimos narių.

Ne išimtis ir į vonią leidžiamo vandens garsas – kol vonia prisipildys vandeniu, jūsų namiškiams teks patirti šiokį tokį diskomfortą dėl iš sklindančių garsų. Taip tikrai nenutiks tik tuo atveju, jei bus pasirinka keraminė vonia – leidžiant į ją vandenį, triukšmo nekils.

Stilistinė įvairovė

Jau seniai praėjo tie laikai, kai vonios kambariui buvo keliamas vos vienas reikalavimas – galimybė patogiai atlikti higienos procedūras.

Ne paslaptis, kad šiandien iš vonios kambario tikimąsi kur kas daugiau – norima, kad tai būtų estetiška bei stilinga erdvė, kurioje būtų galima ir atsipalaiduoti. Tokią erdvę įmanoma sukurti tik tuo atveju, jei visus jai reikalingus elementus bus galiam rinktis iš didelės pasiūlos.

Būtent tai ir galioja keraminėms vonioms – jos pasižymi ypač didele stilistine įvairove.

Paprasta priežiūra

Dar vienas šių gaminių privalumas: šias vonias yra labai paprasta prižiūrėti. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nuo jų pašalinti susikaupusius nešvarumus labai nesunku – pakanka kempinėlės, valiklių bei kai kuriais atvejais vandens. O ir valiklių, skirtų keraminėms vonioms valyti, šiandien yra labai didelė gausa.

Kainos – labai patrauklios

Ne ką mažiau džiugina ir faktas, kad šį, daug privalumų turintį gaminį, galima įsigyti labai patrauklia kaina. Taigi, nėra nieko geriau, kai gaunamas ypač kokybiškas produktas patrauklia kaina.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad keraminėms vonioms dažnai yra taikomos akcijos, todėl  už jas galite mokėti dar mažiau.

Taigi, apibendrinant belieka padaryti išvadą, kad keraminės vonios yra populiarios, mat turi daug privalumų.

  • Visų pirma, šios vonios yra atsparios temperatūrų skirtumams, todėl visiškai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu norite mėgautis – vonia tarnaus ilgai bei patikimai.
  • Svarbu akcentuoti ir tai, kad pildant keramines vonias vandeniu, išvengiama triukšmo, todėl jūsų šeimos nariai nepatirs dėl to diskomforto.
  • Keraminės vonios pasižymi ir labai didele stilistine įvairove, todėl bus lengva susikurti savo svajonių vonios kambarį.
  • Keramines vonias yra labai lengva prižiūrėti.
  • Na, ir, žinoma, jų kaina yra labai patraukli, o akcijos metu tokių gaminių galite įsigyti dar pigiau.

Taigi, jei vertinate gaminius, kurie jus nudžiugintų įvairiais privalumais, metas įsigyti keraminę vonią.

Linkime sėkmingų pirkinių! Na, o, jei namuose prireiks ir kitų gaminių, apie kuriuos norėtumėte sužinoti daugiau, spauskite: sužinoti daugiau.

pr2021/155

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Taip pat skaitykite