Jei prireikė naujos vonios, rinkitės keraminę

Vonia – vienas svarbiausių elementų, skirtų mūsų higienai palaikyti. Šiandien vonių asortimentas labai įvairus, tad įrengiantiems ar atnaujinantiems savo namus, neretai kyla klausimas, ką pasirinkti.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad keraminės vonios turi labai daug privalumų. Tad kodėl būtent tokias jums verta pasirinkti?

 

Atsparios temperatūrų skirtumams

Taip, taip, žmonės yra labai skirtingi – vieni mėgsta laiką leisti ypač karšto vandens vonioje, kiti mėgsta gerokai vėsesnį vandenį, o dar kitiems patinka vos drungnas vanduo.

Dėl to nieko bloga, tik vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad temperatūrų svyravimai gali pakenkti tam tikriems paviršiams. Visgi, tai negalioja būtent keraminėms vonioms, kadangi ši žaliava yra visiškai atspari temperatūrų skirtumams. Taigi, visai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu mėgstame mėgautis, keraminė vonia jums tarnaus labai ilgai bei patikimai.

Mažiau triukšmo

Jei pertvaros tarp vonios kambario ir kitų  patalpų jūsų namuose yra labai plonos, tokiu atveju puikiai girdisi įvairiausi garsai. O jei gyvenate ne vieni, tai tikrai gali nenudžiuginti kitų šeimos narių.

Ne išimtis ir į vonią leidžiamo vandens garsas – kol vonia prisipildys vandeniu, jūsų namiškiams teks patirti šiokį tokį diskomfortą dėl iš sklindančių garsų. Taip tikrai nenutiks tik tuo atveju, jei bus pasirinka keraminė vonia – leidžiant į ją vandenį, triukšmo nekils.

Stilistinė įvairovė

Jau seniai praėjo tie laikai, kai vonios kambariui buvo keliamas vos vienas reikalavimas – galimybė patogiai atlikti higienos procedūras.

Ne paslaptis, kad šiandien iš vonios kambario tikimąsi kur kas daugiau – norima, kad tai būtų estetiška bei stilinga erdvė, kurioje būtų galima ir atsipalaiduoti. Tokią erdvę įmanoma sukurti tik tuo atveju, jei visus jai reikalingus elementus bus galiam rinktis iš didelės pasiūlos.

Būtent tai ir galioja keraminėms vonioms – jos pasižymi ypač didele stilistine įvairove.

Paprasta priežiūra

Dar vienas šių gaminių privalumas: šias vonias yra labai paprasta prižiūrėti. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nuo jų pašalinti susikaupusius nešvarumus labai nesunku – pakanka kempinėlės, valiklių bei kai kuriais atvejais vandens. O ir valiklių, skirtų keraminėms vonioms valyti, šiandien yra labai didelė gausa.

Kainos – labai patrauklios

Ne ką mažiau džiugina ir faktas, kad šį, daug privalumų turintį gaminį, galima įsigyti labai patrauklia kaina. Taigi, nėra nieko geriau, kai gaunamas ypač kokybiškas produktas patrauklia kaina.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad keraminėms vonioms dažnai yra taikomos akcijos, todėl  už jas galite mokėti dar mažiau.

Taigi, apibendrinant belieka padaryti išvadą, kad keraminės vonios yra populiarios, mat turi daug privalumų.

  • Visų pirma, šios vonios yra atsparios temperatūrų skirtumams, todėl visiškai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu norite mėgautis – vonia tarnaus ilgai bei patikimai.
  • Svarbu akcentuoti ir tai, kad pildant keramines vonias vandeniu, išvengiama triukšmo, todėl jūsų šeimos nariai nepatirs dėl to diskomforto.
  • Keraminės vonios pasižymi ir labai didele stilistine įvairove, todėl bus lengva susikurti savo svajonių vonios kambarį.
  • Keramines vonias yra labai lengva prižiūrėti.
  • Na, ir, žinoma, jų kaina yra labai patraukli, o akcijos metu tokių gaminių galite įsigyti dar pigiau.

Taigi, jei vertinate gaminius, kurie jus nudžiugintų įvairiais privalumais, metas įsigyti keraminę vonią.

Linkime sėkmingų pirkinių! Na, o, jei namuose prireiks ir kitų gaminių, apie kuriuos norėtumėte sužinoti daugiau, spauskite: sužinoti daugiau

pr2021/155

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Taip pat skaitykite