Jei prireikė naujos vonios, rinkitės keraminę

Vonia – vienas svarbiausių elementų, skirtų mūsų higienai palaikyti. Šiandien vonių asortimentas labai įvairus, tad įrengiantiems ar atnaujinantiems savo namus, neretai kyla klausimas, ką pasirinkti.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad keraminės vonios turi labai daug privalumų. Tad kodėl būtent tokias jums verta pasirinkti?

 

Atsparios temperatūrų skirtumams

Taip, taip, žmonės yra labai skirtingi – vieni mėgsta laiką leisti ypač karšto vandens vonioje, kiti mėgsta gerokai vėsesnį vandenį, o dar kitiems patinka vos drungnas vanduo.

Dėl to nieko bloga, tik vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad temperatūrų svyravimai gali pakenkti tam tikriems paviršiams. Visgi, tai negalioja būtent keraminėms vonioms, kadangi ši žaliava yra visiškai atspari temperatūrų skirtumams. Taigi, visai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu mėgstame mėgautis, keraminė vonia jums tarnaus labai ilgai bei patikimai.

Mažiau triukšmo

Jei pertvaros tarp vonios kambario ir kitų  patalpų jūsų namuose yra labai plonos, tokiu atveju puikiai girdisi įvairiausi garsai. O jei gyvenate ne vieni, tai tikrai gali nenudžiuginti kitų šeimos narių.

Ne išimtis ir į vonią leidžiamo vandens garsas – kol vonia prisipildys vandeniu, jūsų namiškiams teks patirti šiokį tokį diskomfortą dėl iš sklindančių garsų. Taip tikrai nenutiks tik tuo atveju, jei bus pasirinka keraminė vonia – leidžiant į ją vandenį, triukšmo nekils.

Stilistinė įvairovė

Jau seniai praėjo tie laikai, kai vonios kambariui buvo keliamas vos vienas reikalavimas – galimybė patogiai atlikti higienos procedūras.

Ne paslaptis, kad šiandien iš vonios kambario tikimąsi kur kas daugiau – norima, kad tai būtų estetiška bei stilinga erdvė, kurioje būtų galima ir atsipalaiduoti. Tokią erdvę įmanoma sukurti tik tuo atveju, jei visus jai reikalingus elementus bus galiam rinktis iš didelės pasiūlos.

Būtent tai ir galioja keraminėms vonioms – jos pasižymi ypač didele stilistine įvairove.

Paprasta priežiūra

Dar vienas šių gaminių privalumas: šias vonias yra labai paprasta prižiūrėti. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nuo jų pašalinti susikaupusius nešvarumus labai nesunku – pakanka kempinėlės, valiklių bei kai kuriais atvejais vandens. O ir valiklių, skirtų keraminėms vonioms valyti, šiandien yra labai didelė gausa.

Kainos – labai patrauklios

Ne ką mažiau džiugina ir faktas, kad šį, daug privalumų turintį gaminį, galima įsigyti labai patrauklia kaina. Taigi, nėra nieko geriau, kai gaunamas ypač kokybiškas produktas patrauklia kaina.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad keraminėms vonioms dažnai yra taikomos akcijos, todėl  už jas galite mokėti dar mažiau.

Taigi, apibendrinant belieka padaryti išvadą, kad keraminės vonios yra populiarios, mat turi daug privalumų.

  • Visų pirma, šios vonios yra atsparios temperatūrų skirtumams, todėl visiškai nesvarbu, kokios temperatūros vandeniu norite mėgautis – vonia tarnaus ilgai bei patikimai.
  • Svarbu akcentuoti ir tai, kad pildant keramines vonias vandeniu, išvengiama triukšmo, todėl jūsų šeimos nariai nepatirs dėl to diskomforto.
  • Keraminės vonios pasižymi ir labai didele stilistine įvairove, todėl bus lengva susikurti savo svajonių vonios kambarį.
  • Keramines vonias yra labai lengva prižiūrėti.
  • Na, ir, žinoma, jų kaina yra labai patraukli, o akcijos metu tokių gaminių galite įsigyti dar pigiau.

Taigi, jei vertinate gaminius, kurie jus nudžiugintų įvairiais privalumais, metas įsigyti keraminę vonią.

Linkime sėkmingų pirkinių! Na, o, jei namuose prireiks ir kitų gaminių, apie kuriuos norėtumėte sužinoti daugiau, spauskite: sužinoti daugiau

pr2021/155

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Daugiausia bičių laikoma Aukštaitijoje

Įvairiose pasaulio šalyse skambinama pavojaus varpais dėl masiškai nykstančių bičių, tačiau, panašu, kad Lietuvai tai negresia. Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad mūsų šalyje kasmet auga ne tik bičių šeimų skaičius, bet ir surenkamo medaus kiekis. Skaičiuojama, kad pernai, 2021-aisiais, darbštuolės bitelės prinešė 7 894 tonas medaus. 2020-aisiais šis skaičius siekė 6 033 tonas. Surenkamo medaus kiekis, palyginti su 2011 m., išaugo 4,4 karto –prikopinėta 1 797 tonos medaus. Bičių šeimų skaičius taip pat augo. Šių metų pradžioje visoje Lietuvoje buvo

Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas. Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos

Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus. Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų. Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Taip pat skaitykite