Jaunimui – naujos galimybės sužinoti daugiau

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje atidarytas pirmasis Šilutės rajone Jaunimo informavimo taškas (JIT), kurio pagrindinė užduotis – padėti šiuolaikiniam jaunimui orientuotis visose gyvenimo srityse ir skatinti savarankiškai priimti sprendimus.

Simbolinę raudoną juostą perkirpo meras Vytautas Laurinaitis, „Eurodesk Lietuva“ programos koordinatorė Ingrida Jotkaitė, Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė ir Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistas Tomas Kaminskas.

Jaunimo informavimo taške jaunuoliai ras aktualių informacinių leidinių, kurie nuolat bus atnaujinami. Taip pat įrengta kompiuterizuota darbo vieta, kur informacijos galima ieškoti duomenų bazėse.
JIT atidarymo metu Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė, „Eurodesk Lietuva“ programos koordinatorė Ingrida Jotkaitė bei Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistas Tomas Kaminskas perkirpo simbolinę juostą. Beje, minėtasis gimnazistas Tomas šiais metais vykusios Savivaldos dienos metu laikinai „pavadavo“ Šilutės rajono merą.
Atidarymo iškilmėse dalyvavo daug garbių svečių, JIT partnerių: Klaipėdos teritorinės darbo biržos Šilutės skyriaus, Tauragės apskrities Šilutės r. PK atstovės, Šilutės šaulių 8-osios kuopos vadas, rajono mokyklų atstovai, kiti. Meras V. Laurinaitis pasveikino bibliotekos kolektyvą pirmojo JIT atidarymo Šilutės rajone proga, pasidžiaugė bibliotekos kolektyvo iniciatyva, bendradarbiavimu su partneriais ir įteikė dovaną. Atsidėkodami bibliotekininkai merui įteikė skarelę su JIT logotipu, tokią pat dovanėlę gavo ir atstovė iš „Eurodesk Lietuva“ Ingrida Jotkaitė, Rimantė Čiutienė pagerbta ženkliuku su F. Bajoraičio viešosios bibliotekos logotipu.

Turnyrą „Žinios mano kišenėje“ laimėjo komanda „Grifų gūžta“.

Po oficialiosios dalies jaunimas buvo pakviestas pasitikrinti savo žinias draugiškame protų turnyre „Žinios mano kišenėje“. Žaidime dalyvavo komandos iš Šilutės pirmosios ir Vydūno gimnazijų, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos bei Jaunimo organizacijos „Darbas“ Šilutės skyriaus. Dalyviai turėjo įveikti tris turus ir kiekvieno metu atsakyti į dešimt klausimų. Susumavus rezultatus, pirmąją vietą užėmė komanda „Grifų gūžta“. Jai įteiktas specialus Savivaldybės mero įsteigtas prizas. Įvairių prizų laimėjo visos žaidime dalyvavusios komandos.

Parengė Dalia Vasiliauskytė ir Ingrida Zakaraitė

Hits: 51

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite