„Jaunimo naktis“ Kintuose

Spalio 7-os vakarą į Kintus sugužėjo jaunimas iš Šilutės rajono, atvyko keletas svečių iš Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, svečiavosi ir buvę mokyklos mokiniai. Visi atvyko į Kintų Atviros jaunimo erdvės (AJE) narių organizuotą renginį siaubo tema „Jaunimo naktis“. Renginyje aktyviai dalyvavo virš 60 jaunuolių.

 

Atvyko Lietuvos rankų lenkimo čempionas

Visi renginio dalyviai buvo išskirstyti į 5 komandas. Siaubo naktis prasidėjo nuo dalyvių susipažinimo, tuomet buvo pristatytas vakaro svečias Paulius Morkūnas, daugkartinis Lietuvos rankų lenkimo čempionas. Jis visiems dalyviams papasakojo savo gyvenimo istoriją, apie tai, kokius sunkumus turėjo įveikti, apie būdus pažinti save ir kitus, kaip vertinti žmonių rankos paspaudimą.

Vakaro dalyviai svarstė ir diskutavo, ką galėtų nuveikti, jei rankose laikytų milijoną eurų. Tuomet vakaro svečias pamokė savanorius šokio žingsnelių, bei iškėlė iššūkį: 3 jaunuoliams išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti rankų lenkime prieš jį vieną. Jaunuoliai, ypač vaikinai, entuziastingai sureagavo į „mestą“ iššūkį, tad greit atsirado 3 savanoriai. Po šio išbandymo, Paulius Morkūnas pamokė, kaip reikia tai daryti taisyklingai, keli norintys vaikinai išbandė jėgas. Pertraukos metu jaunuolių grupelė būrėsi aplink svečią, diskutavo su juo apie sportą, dalijosi patirtimis. Buvo smagu stebėti drąsų ir žingeidų jaunimą.

Siaubo viktorina ir kita…

Komandos varžėsi „Kahoot“ viktorinoje siaubo tema, vėliau vyko, ko gero, daugiausia įsitraukimo susilaukusi vaidinimo kūrimo užduotis. Visi komandų nariai labiau susibendravo, atskleidė savo kūrybiškumą. Buvo įdomu stebėti komandų sukurtus vaidinimus.

Paskui vyko žaidimas tamsoje su žibintuvėliais „Dingusiųjų paieška“. Po sėkmingų paieškų trumpai aptartos veikos. Tada susirinkusieji žiūrėjo siaubo filmą, o po jo buvo organizuota diskoteka. Paryčiais norintieji dar žaidė tamsoje slėpynes. Per naktį pavargę nuo patirtų įspūdžių ir veiklų, visi išvyko į namus.

AJE nariai intensyviai ruošėsi renginiui beveik 3 savaites, kiekvieną dieną po pamokų ir būrelių. Per trumpą laiką jie sugebėjo padaryti labai daug: apgalvoti ir paruošti dekoracijas, sukurti scenarijų, surinkti lėšas, pasiskirstyti pareigas ir kartu įveikti iškilusius sunkumus bei išspręsti atsiradusias problemas. Padirbėta iš peties!

Vilija Ašmonaitė,

Kintų Atviros jaunimo erdvės vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Skulptūra primena: prietaisų gausa namuose nerodo nei galios, nei išminties

Džiaugdamiesi technologijų privalumais turime būti atsakingi už tai, kaip ir kiek vartojame, o taip pat ir kokiu būdu su turimais prietaisais atsisveikiname. Susimąstyti apie tai kviečia neseniai sumontuota skulptūra Vilniaus centre šalia Neries įsikūrusio prekybos centro pašonėje. Ši gausiai lankoma sostinės vieta – Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) kartu su žinomu skulptoriumi Martynu Gaubu projekto nauja stotelė. Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai sukurta skulptūra #ape_tit vaizduoja ant elektronikos prietaisų krūvos įsitaisiusią žmogbeždžionę su karūna. Kūrinio idėją padiktavo vartotojų elgsenos tyrimai „Skulptūra norime

ECCO batai: stiliaus, patogumo ir kokybės derinys

Ieškant patogios avalynės ECCO prekės ženklas neabejotinai laikomas vienu iš šios kategorijos lyderių. ECCO garsėja kaip išskirtinės avalynės gamintoja, kuri pirmenybę teikia patogumui, stiliui ir ilgaamžiškumui. Todėl ECCO tapo išrankių vartotojų visame pasaulyje pasirinkimu. Kuo ypatingi ECCO prekės ženklo batai? Visų pirma, šis prekės ženklas daug dėmesio skiria patogumui. ECCO kuria batus, daug dėmesio skirdami detalėms, naudodami aukštos kokybės medžiagas ir novatoriškas technologijas. Tai užtikrina puikų prigludimą ir komfortą. Įmonė garsėja savo įsipareigojimu anatominiam dizainui – kuria batus, kurie atitinka

Trys TOP idėjos vasaros stiliui

Vasara atneša malonumą, saulę ir galimybę eksperimentuoti su savo drabužių stiliumi. Tai puiki proga išleisti į laisvę savo kūrybiškumą ir atrasti naujas mados tendencijas. Jei ieškote šviežių idėjų, kaip atnaujinti savo vasaros garderobą, pateikiame tris TOP idėjas, kurios padės jums išsiskirti ir nuostabiai pasirodyti šią vasarą. 1. Žaismingas maxi suknelių stilius Maxi suknelės yra neatsiejama vasaros garderobo dalis, suteikianti švelnumo ir elegancijos. Šią vasarą žaismingas maxi suknelių stilius tampa itin populiarus. Drąsiai rinkitės drabužį su ryškiais spalvotais raštais ar net

Higienos institutas informuoja: prasidėjo maudymosi sezonas

Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centras (HI SSC) informuoja, kad birželio 1 d. Lietuvoje prasidėjo maudymosi sezonas, kuris tęsis iki rugsėjo 15 d. Tiria kas dvi savaites Ne anksčiau kaip 10 dienų iki maudymosi sezono pradžios turi būti atliekami ir reguliariai kas dvi savaites kartojami maudyklų vandens kokybės tyrimai (birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais, iki rugsėjo 15 d.). Savivaldybių institucijos gali koreguoti tiek maudymosi sezono pradžią, tiek pabaigą, atsižvelgdamos į besimaudančiųjų skaičių. Nustačius, kad vanduo neatitinka higienos normos reikalavimų, turi būti atliekami

Taip pat skaitykite