„Jaunimo naktis“ Kintuose

Spalio 7-os vakarą į Kintus sugužėjo jaunimas iš Šilutės rajono, atvyko keletas svečių iš Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, svečiavosi ir buvę mokyklos mokiniai. Visi atvyko į Kintų Atviros jaunimo erdvės (AJE) narių organizuotą renginį siaubo tema „Jaunimo naktis“. Renginyje aktyviai dalyvavo virš 60 jaunuolių.

 

Atvyko Lietuvos rankų lenkimo čempionas

Visi renginio dalyviai buvo išskirstyti į 5 komandas. Siaubo naktis prasidėjo nuo dalyvių susipažinimo, tuomet buvo pristatytas vakaro svečias Paulius Morkūnas, daugkartinis Lietuvos rankų lenkimo čempionas. Jis visiems dalyviams papasakojo savo gyvenimo istoriją, apie tai, kokius sunkumus turėjo įveikti, apie būdus pažinti save ir kitus, kaip vertinti žmonių rankos paspaudimą.

Vakaro dalyviai svarstė ir diskutavo, ką galėtų nuveikti, jei rankose laikytų milijoną eurų. Tuomet vakaro svečias pamokė savanorius šokio žingsnelių, bei iškėlė iššūkį: 3 jaunuoliams išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti rankų lenkime prieš jį vieną. Jaunuoliai, ypač vaikinai, entuziastingai sureagavo į „mestą“ iššūkį, tad greit atsirado 3 savanoriai. Po šio išbandymo, Paulius Morkūnas pamokė, kaip reikia tai daryti taisyklingai, keli norintys vaikinai išbandė jėgas. Pertraukos metu jaunuolių grupelė būrėsi aplink svečią, diskutavo su juo apie sportą, dalijosi patirtimis. Buvo smagu stebėti drąsų ir žingeidų jaunimą.

Siaubo viktorina ir kita…

Komandos varžėsi „Kahoot“ viktorinoje siaubo tema, vėliau vyko, ko gero, daugiausia įsitraukimo susilaukusi vaidinimo kūrimo užduotis. Visi komandų nariai labiau susibendravo, atskleidė savo kūrybiškumą. Buvo įdomu stebėti komandų sukurtus vaidinimus.

Paskui vyko žaidimas tamsoje su žibintuvėliais „Dingusiųjų paieška“. Po sėkmingų paieškų trumpai aptartos veikos. Tada susirinkusieji žiūrėjo siaubo filmą, o po jo buvo organizuota diskoteka. Paryčiais norintieji dar žaidė tamsoje slėpynes. Per naktį pavargę nuo patirtų įspūdžių ir veiklų, visi išvyko į namus.

AJE nariai intensyviai ruošėsi renginiui beveik 3 savaites, kiekvieną dieną po pamokų ir būrelių. Per trumpą laiką jie sugebėjo padaryti labai daug: apgalvoti ir paruošti dekoracijas, sukurti scenarijų, surinkti lėšas, pasiskirstyti pareigas ir kartu įveikti iškilusius sunkumus bei išspręsti atsiradusias problemas. Padirbėta iš peties!

Vilija Ašmonaitė,

Kintų Atviros jaunimo erdvės vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite