Jaunimo diena Katyčiuose

Katyčių pagrindinėje mokykloje gegužės pradžioje jau trečius metus iš eilės aktyvus atviros erdvės „KJ loftas“ jaunimas organizavo renginį „Jaunimo diena Katyčiuose“. Šiemet jis išskirtinis – renginyje dalyvavo daug svečių iš užsienio ir Šilutės rajono jaunimo organizacijų. Visus susirinkusius pasveikino Šilutės švietimo skyriaus Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Simona Skuodaitė.

Renginyje dalyvavo svečiai iš užsienio ir Šilutės rajono jaunimo organizacijų.

Renginyje dalyvavo svečiai iš užsienio ir Šilutės rajono jaunimo organizacijų.

Renginys prasidėjo jaunimo organizacijų pasirodymais, o jų buvo gausu: jaunimas iš Islandijos, Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Turkijos, Rumunijos, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos, Kintų jaunimo klubas, asociacija „Pašyšių jaunimas“, Šilutės šaulių 8-osios kuopos ir, žinoma, Katyčių bei Stubrių jaunimas. Vieni svečiai dainavo, kiti šoko, o pašyšiškiai grojo kanklėmis, beje, tuo labai sudominę svečius iš užsienio.

Po prisistatymų visus susirinkusius šauliai pakvietė susipažinti su savo veikla, ginkluote ir ekipiruote. Jaunimas galėjo išmėginti taiklumą šaudydamas į taikinius. Panorusieji galėjo ne tik išmėginti savo galimybes, bet ir papildyti šaulių gretas.
Vėliau jaunimas skubėjo į mokyklos stadioną, varžėsi atlikdami įvairias linksmas sportines užduotis. Susipažino ir su užsienio šalyse žaidžiamais žaidimais. Susirinkusieji pastebėjo, jog tradiciniai užsienyje žaidžiami sportiniai žaidimai labai panašūs į Lietuvos, skiriasi tik kai kurie žaidimo elementai.
Šventės dalyviai buvo apdovanoti prizais ir saldžiomis dovanomis. Po renginio šurmuliavo linksma diskoteka.
Šis renginys nebūtų įvykęs be Jaunimo reikalų departamento bei Šilutės savivaldybės finansinės paramos. Džiaugiamės, kad šiemet laimėta Atvirų jaunimo erdvių programa „Naujas KJ loftas“ leis įgyvendinti dar ne vieną jaunimo sumanymą.

Rimvydas Petrauskis,
atviros jaunimo erdvės „Naujas KJ loftas“ koordinatorius

Renginio dalyvius šauliai supažindino su savo veikla, ginkluote bei ekipiruote.

Renginio dalyvius šauliai supažindino su savo veikla, ginkluote bei ekipiruote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

5 patarimai, kaip sumažinti dantų jautrumą

Pajutus dantų jautrumą, nevalia į jį numoti ranka. Dažnai padidėjęs jautrumas praneša apie emalio pažeidimus. Tad ilgiau ignoruojant šį nemalonų jausmą, gali kilti rimtesnių komplikacijų. Įprasta, kad rimtesni natūralių audinių pažeidimai gydomi ilgiau ir sudėtingiau. Norint to išvengti, šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip sumažinti dantų jautrumą ir galbūt užkirsti kelią su juo susijusioms problemoms. 1. Reguliariai lankykitės pas odontologą Kartais nemalonus jausmas kyla dėl pažeisto danties. Vizito metu profesionalus gydytojas odontologas gali aptikti pažeidimą ir šį išgydyti. Ėduonis ar kanaluose

Verslo pokyčiai – kada jų reikia?

Verslas nuolatos keičiasi ir vystosi. Todėl geras verslininkas yra tas, kuris numato pokyčius ir nedvejodamas juos priima. Žinoma, tai gali būti nelengva, ypač turint ribotus išteklius. Todėl nieko keisto, kad kai kurie verslininkai vengia pokyčių. Tačiau kartais jų tiesiog reikia. Į klausimą „kada?“ atsakome šiame straipsnyje. Kritinės situacijos Kiekvienam verslui anksčiau ar vėliau tenka susidurti su kritinėmis situacijomis: nuo finansinės krizės iki pasaulinės pandemijos ir net karo. Jų metu verslo pokyčiai būtini. Priešingu atveju rizikuojama patirti milžiniškų nuostolių ir netgi

Taip pat skaitykite