Įvykiai Šilutės rajone, praneša policija

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, jie tiriami.

 • Rugsėjo 6 d. vakare Šilo g., Šilutėje, vyras, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,78 prom.) vyrui, gim. 1984 m. Įtariamasis buvo sulaikytas.
 • Rugsėjo 6 d. naktį Lietuvininkų g., Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,BMW 323“, kurį vairavo neblaivus (2,31 prom.) vyras, gim. 1999 m.
 • Rugsėjo 5 d. vėlų vakarą Juknaičiuose pažįstama moteris sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1959 m.
 • Rugsėjo 5 d. pavakare Katyčiuose neblaivus (2,73 prom.) vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (1,97 prom.) moteriai, gim. 1985 m. Vyras buvo sulaikytas.
 • Rugsėjo 5 d. pavakare vyras, gim. 1996 m., grįžęs į namus Šilutėje pasigedo savo televizoriaus. Nuostolis 220 eurų.
 • Rugsėjo 4 d. rytą Švėkšnoje neblaivus (1,28 prom.) vyras, gim. 1971 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1952 m.
 • Rugsėjo 3 d. prieš pietus Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, pažįstama moteris sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1971 m.
 • Rugsėjo 3 d. vakare Laisvės al., Šilutėje, pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,25 prom.) vyrui, gim. 1991 m.
 • Rugsėjo 2 d. vakare Pervažos g., Šilutėje,  pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,54 prom.) vyrui, gim. 1995 m.
 • Rugpjūčio 26 d. popietę namo kieme Žynių k., Kintų sen., vyras, gim. 1978 m., sužalojo vyrą, gim. 1958 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • Rugpjūčio 26 d. vakare moteris, gim. 1984 m., paspaudusi atsiųstą nuorodą ir suvedusi bankinės kortelės duomenis, sąskaitoje neteko pinigų. Nuostolis 999 eurai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų

Rugsėjį prasidėjęs rudens treniruočių sezonas išaugino traumų ir nelaimingų atsitikimų skaičių – ir vaikai, ir suaugusieji kenčia nuo raumenų patempimų, galūnių išnarinimų ar net menisko plyšimų. Ekspertai pataria, į ką atkreipti dėmesį, norint išvengti traumų ir saugiai grįžti į sporto rutiną. „Žmonėms koją pakiša jų prisiminimuose išlikęs jausmas, jog sportuodami jie gali rinktis sudėtingiausius pratimus ir atlaikyti intensyvų krūvį, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Jei vasarą nesportavote, raumenys ir sąnariai prarado tonusą. Kūnas nėra pasiruošęs intensyvioms treniruotėms. Dėl to žmonės

Eismo saugos ekspertė įvardijo 4 elementus, padedančius užtikrinti saugumą kelyje

Eismo saugumas keliuose išlieka didele ir opia problema Lietuvoje: fiksuojamas didelis avaringumas, daugėja žuvusių keliuose. Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, 2023 metų I pusmetį šalies keliuose žuvo net 72 žmonės, o tai 41 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Leistino greičio viršijimas, vairavimas esant neblaiviam, pėsčiųjų neatidumas gatvėse ir keliuose – pagrindinės priežastys, dėl kurių keliuose nutinka nelaimės. Lietuvos automobilių kelių direkcijos eismo saugos ekspertė Indrė Žilakauskienė įvardino 4 pagrindinius saugos keliuose elementus, į kuriuos atsižvelgus galėtume

Sutrikus sveikatai užsienyje lietuviai su medikais galės konsultuotis nuotoliu

Nors vasara baigėsi, lietuviai jau įtemptai planuojasi savo rudens bei žiemos išvykas. Paprastai joms renkamasi egzotinės arba aktyvaus poilsio kryptys. Ekspertai pažymi, kad atostogų metu gausu ne tik įspūdžių, bet ir galimybių patirti traumas arba sveikatos negalavimus, o tokiais atvejais  ypač svarbi greita ir kokybiška pagalba. Kelionių pikas tik prasideda Atostogos maždaug pusei lietuvių siejasi su poilsiu užsienyje, todėl nenuostabu, kad savo išvykas tautiečiai planuojasi vos pasibaigus vasarai. „Stebėdami pranešimų apie patirtas traumas ir sveikatos sutrikimus dinamiką pastebime, kad lietuviai

Spalis: policijos reidai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie spalio mėnesį vykdomas respublikines prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesio keliuose kontrolei užtikrinti. Spalio 2-5 d. – transporto priemonių vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolė. Spalio 9-15 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė. Spalio 16-18 d. ir 27-29 d. – pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą

Taip pat skaitykite