Įvykiai Šilutės rajone, praneša policija

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.

  • Kovo 3 d. iš neužrakinto metalinio statinio Pavilnučio k., Švėkšnos sen., buvo pavogtas moters motoroleris ,,Yamaha Aerox“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Kovo 3 d. naktį Liepų g., Šilutėje, nenustatytas asmuo buteliu išdaužė gyvenamojo namo, kuris priklauso moteriai, gim. 1955 m., lango stiklą. Nuostolis 1 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Kovo 2 d. vakare Barvų k., Saugų sen., nepažįstamas vyras sukėlė fizinį skausmą blaiviam vyrui, gim. 1961 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Kovo 2 d. Bikavėnų k., Vainuto sen., sustabdyta transporto priemonė ,,Alfa Romeo GT“, kurią vairavo neblaivus (2,13 prom.) vyras, gim. 1983 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Kovo 1 d. rytą iš namų Kukorų k., Saugų sen., išėjo ir negrįžo mergaitė, gim. 2009 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti. Kovo 2 d. naktį mergaitė surasta sveika ir gyva.
  • Vasario 29 d. vakare Šilgalių k., Gardamo sen., vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1988 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Nustatyti 28 pažeidimai (Tauragė – 9, Šilutė – 11, Pagėgiai – 0, Šilalė – 8). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.
  • Vasario 26-29 d. policija vykdė vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
  • Vasario 24 d. po pietų kapinėse Montvydų k., Saugų sen., moteris, gim. 1971 m., rado apgadintą kapavietę. Nuostolis 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti termosą?

termosas

Ieškant idealiojo termoso, svarbu atsižvelgti į keletą esminių aspektų, kad pasirinktas produktas atitiktų asmeninius poreikius ir lūkesčius. Nors rinkoje egzistuoja daugybė variantų, nuo paprastų iki geriausių termosų, raktas į sėkmingą pasirinkimą slypi ne vien prekės ženklo populiarume, bet ir tam tikruose praktiškuose patarimuose. Štai keletas svarbių aspektų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis termosą. Talpa Vienas pirmųjų svarstymų turėtų būti apie termoso talpą. Apibrėžkite savo poreikius: ar dažniausiai termosą naudosite trumpoms išvykoms, ar ilgoms kelionėms? Jeigu mėgstate ilgus pasivaikščiojimus gamtoje

Ką BŪTINA žinoti turintiems vaikų ir gyvenantiems užsienyje?

Gyvenimas užsienyje su vaikais gali būti įkvepiantis ir kartu iššūkių kupinas nuotykis. Šis straipsnis skirtas padėti tėvams, kurie planuoja arba jau gyvena užsienyje, suprasti pagrindinius aspektus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, norint užtikrinti šeimos gerovę. 1. Teisiniai reikalavimai ir dokumentacija Pirmas ir svarbiausias žingsnis – išsiaiškinti ir įgyvendinti visus teisinius reikalavimus, susijusius su gyvenimu užsienyje: Vizos ir leidimai. Priklausomai nuo šalies, gali prireikti įvairių vizų ar leidimų gyventi su šeima. Įsitikinkite, kad jūsų ir jūsų vaikų dokumentai yra tvarkingi ir

Gyventojai kviečiami įsitraukti į pašto ženklų kūrimą – tereikia pasiūlyti temą

Nors popierinių laiškų ir atvirlaiškių kasmet išsiunčiama vis mažiau, susidomėjimas pašto ženklais vis dar išlieka gana didelis ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Lietuvos paštas primena, kad prisidėti prie šių ženklų kūrimo gali kiekvienas – tereikia pasiūlyti dėmesio vertą temą. O jeigu jai pritars pašto mokos ženklų leidybos komisija, tema bus įamžinta ir lietuviškame pašto ženkle. Pasak Lietuvos pašto filatelijos projektų vadovės Aušrutės Varnienės, šiuo metu galima siūlyti temas 2025, 2026 ir 2027 metais pasirodysiantiems pašto ženklams. Tai padaryti galima iki

Pasaulinė motinos Žemės diena

Balandžio 22-ąją minėta Pasaulinė motinos Žemės diena. Ji pradėta minėti 1970 metais, o atliepiant į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuvoje ji minima nuo 1992 metų. Kasmet civilizuotos pasaulio šalys ragina vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais – Žeme ir Gamta. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba šią dieną atkreipė dėmesį į būtinybę vykdyti gamtotvarką, kad būtų išsaugotos nykstančios ir retos rūšys. Gamtotvarkos darbai saugomose teritorijose vykdomi siekiant išsaugoti biologinę įvairovę. Gamtotvarka padeda išsaugoti natūralias buveines ir rūšis, apima buveinių atkūrimą, invazinių rūšių

Taip pat skaitykite