Ištroškusiems vasaros: pramogos, kurios mūsų laukia

Jei paklaustume, kokio metų laiko ilgimąsi labiausiai, tikėtina, kad išgirstume tokį atsakymą: tai – vasara.  Ir, nieko keista, kodėl būtent jos laukia daugelis: juk būtent tuomet galima  mėgautis ne tik nuostabiais orais, bet ir pramogomis, kuriomis vėlyvą rudenį ar žiemą, tikrai nepasidžiaugsi. Gera žinia ta, kad vasara – jau ne už kalnų, tad būtent jau dabar verta galvoti, kokiomis pramogomis mėgausitės jei atėjus. O, jeigu trūksta idėjų įdomiam laiko praleidimui šiuo metų laiku, tereikia atkreipti dėmesį į šiuos pasiūlymus. 

Pažintiniai takai

Ar žinojote, kad vaikščiojimas yra naudingas jūsų organizmas dėl įvairiausių priežasčių: Šios veiklos metu stiprinami įvairūs kūno raumenys; didinama fizinė ištvermė, dailinamos kūno linijos. Reguliariai į ilgus pasivaikščiojimus besileidžiantys žmonės džiaugiasi stangresniu kūnu, lengviau pakelia fizinius krūvius, yra geresnės nuotaikos bei mėgaujasi kokybiškesniu miegu. Na, o ši veikla malonumo teikia dar daugiau, jei yra vaikščiojama pažintiniais takais. Taigi, jau dabar pats metas išsirinkti tuos, kuriuos aplankysite ir įveiksite šią vasarą. 

Plaukiojimas baidarėmis

Jei dar niekada nebandėte šios pramogos, artėjanti vasara – pats geriausias laikas tai padaryti. Plaukiojimas baidarėmis ne tik jums padovanos labai daug puikių emocijų, bet ir lavins įvairias kūno raumenų grupes; didins fizinę ištvermę; padės nusiraminti bei atsipalaiduoti; pagerinti miego kokybę ir netgi – geriau pažinti su jumis kartu pramogausiančius žmones.

Jei jau svarstote, kur ir kaip išbandyti šią pramogą, išbandykite Neries-baidares.lt

Lauko žaidimai

Ne paslaptis, kad pažintinių takų lankymas arba plaukiojimas baidarėmis, turi būti iš anksto  kruopščiai suplanuota. O tai reiškia, kad vos tik užsinorėjęs nepapramogausi: teks rezervuoti pramogos laiką, nuvykti į jai skirtą vietą ir atlikti nemažai kitų pasiruošiamųjų darbų. O štai panorėjus pramogauti ekspromtu teks ieškoti kitokių sprendimų. Vienu iš jų gali tapti lauko žaidimai, kuriais galėsite mėgautis tiesiog savo kieme ar sode. Na, o, kad vasarai atėjus ir vos tik panorėjus, iš karto būtų galima juos žaisti, jau dabar įsigykite tam reikalingus reikmenis bei priemones. 

pr2021/09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Jono Jakštaičio knyga vaikams apie tai, kaip „Kiškis žolę pjovė“ 

Rudens nuspalvintą gražią spalio popietę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kvietė vaikus į naujausios tauragiškio poeto Jono Jakštaičio-Šapelio knygos „Kiškis žolę pjovė“ pristatymą. Susitikti su knygos autoriumi susirinko  Algimanto Mackaus gimnazijos ir Stoniškių pagrindinės mokyklos 3-4 kl. mokiniai su mokytojomis Dalia Kuisiene, Gražina Noreikaite, Laima Kuizinaite, Janeta Vidraite-Maroziene, Sandvina Birvydiene bei Rūta Jankevičiene. Tauragiškis, renginių vedėjas, šios knygos redaktorius Eugenijus Šaltis, apie autorių pasakojo, kad jis – kūrybiškas žmogus, pastebintis įvairias natūralioje gamtoje esančias detales, kurios ir atsispindi jo eilėraščių

Taip pat skaitykite