Įspūdingiausi medžioklės trofėjai

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijoje vyksta 2015 metų sezono medžioklės trofėjų apžiūra. Jau atrinkti trofėjai, kuriuos siūloma eksponuoti respublikinėje medžioklės trofėjų parodoje, įvyksiančioje po dvejų metų.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Rajono medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkė, medžioklės žinovė Nijolė Endrikaitienė sakė, kad medžioklės trofėjai apžiūrimi ir vertinami kasmet. Kanopinių gyvūnų trofėjus pateikti privaloma, o kitus įspūdingiausius laimikius medžiotojai rodo savo noru.Vienas iš tokios apžiūros tikslų – pagal trofėjus vertinti medžiojamųjų kanopinių gyvūnų populiacijos būklę.
Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijai priklauso 14 Šilutės rajono ir 4 Pagėgių savivaldybės medžiotojų klubai. Per praėjusius metus Šilutės rajone sumedžioti 134 stirninai, 5 briedžiai ir 2 elniai, Pagėgių savivaldybėje – 52 stirninai, 2 briedžiai ir 2 elniai.
Pasak N. Endrikaitienės, į kas trejus metus vykstančią respublikinę medžioklės trofėjų parodą šiemet atrinkti „Rusnės“ būrelio nario Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai. Taip pat 5 stirninų ragai. Juos sumedžiojo Romas Minelga iš Pagėgių savivaldybės „Santakos“ būrelio, „Gėgės“ būrelio nariai Rimantas Mikšys ir Remigijus Špečkauskas, Šilutės r. savivaldybės „Usėnų“ klubo narys Algirdas Ūselis bei „Kulynų“ klubo narys Gražvydas Raila.

Vaidotas VILKAS

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Rugsėjo 29-ąją minime šventąjį Mykolą

Kalendoriaus lapelis primena, kad rugsėjo 29-oji yra Pasaulinė širdies diena, Dagos diena, Šv. Mykolas. Proga priminti, kaip svarbu saugoti širdį                  1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29-ą Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90-yje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką gyvensenos būdą. Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje skatina švęsti Lietuvos širdies asociacija. Šią dieną organizuojami sveikatingumo renginiai, išvykos dviračiais. Širdies veikla daug priklauso nuo taisyklingos mitybos ir žalingų įpročių. Širdžiai itin kenkia nutukimas, nejudrumas

Taip pat skaitykite