Įspūdingiausi medžioklės trofėjai

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijoje vyksta 2015 metų sezono medžioklės trofėjų apžiūra. Jau atrinkti trofėjai, kuriuos siūloma eksponuoti respublikinėje medžioklės trofėjų parodoje, įvyksiančioje po dvejų metų.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Rajono medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkė, medžioklės žinovė Nijolė Endrikaitienė sakė, kad medžioklės trofėjai apžiūrimi ir vertinami kasmet. Kanopinių gyvūnų trofėjus pateikti privaloma, o kitus įspūdingiausius laimikius medžiotojai rodo savo noru.Vienas iš tokios apžiūros tikslų – pagal trofėjus vertinti medžiojamųjų kanopinių gyvūnų populiacijos būklę.
Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijai priklauso 14 Šilutės rajono ir 4 Pagėgių savivaldybės medžiotojų klubai. Per praėjusius metus Šilutės rajone sumedžioti 134 stirninai, 5 briedžiai ir 2 elniai, Pagėgių savivaldybėje – 52 stirninai, 2 briedžiai ir 2 elniai.
Pasak N. Endrikaitienės, į kas trejus metus vykstančią respublikinę medžioklės trofėjų parodą šiemet atrinkti „Rusnės“ būrelio nario Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai. Taip pat 5 stirninų ragai. Juos sumedžiojo Romas Minelga iš Pagėgių savivaldybės „Santakos“ būrelio, „Gėgės“ būrelio nariai Rimantas Mikšys ir Remigijus Špečkauskas, Šilutės r. savivaldybės „Usėnų“ klubo narys Algirdas Ūselis bei „Kulynų“ klubo narys Gražvydas Raila.

Vaidotas VILKAS

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite