Įspūdingiausi medžioklės trofėjai

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijoje vyksta 2015 metų sezono medžioklės trofėjų apžiūra. Jau atrinkti trofėjai, kuriuos siūloma eksponuoti respublikinėje medžioklės trofėjų parodoje, įvyksiančioje po dvejų metų.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos vadovė Nijolė Endrikaitienė.

Rajono medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkė, medžioklės žinovė Nijolė Endrikaitienė sakė, kad medžioklės trofėjai apžiūrimi ir vertinami kasmet. Kanopinių gyvūnų trofėjus pateikti privaloma, o kitus įspūdingiausius laimikius medžiotojai rodo savo noru.Vienas iš tokios apžiūros tikslų – pagal trofėjus vertinti medžiojamųjų kanopinių gyvūnų populiacijos būklę.
Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijai priklauso 14 Šilutės rajono ir 4 Pagėgių savivaldybės medžiotojų klubai. Per praėjusius metus Šilutės rajone sumedžioti 134 stirninai, 5 briedžiai ir 2 elniai, Pagėgių savivaldybėje – 52 stirninai, 2 briedžiai ir 2 elniai.
Pasak N. Endrikaitienės, į kas trejus metus vykstančią respublikinę medžioklės trofėjų parodą šiemet atrinkti „Rusnės“ būrelio nario Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai. Taip pat 5 stirninų ragai. Juos sumedžiojo Romas Minelga iš Pagėgių savivaldybės „Santakos“ būrelio, „Gėgės“ būrelio nariai Rimantas Mikšys ir Remigijus Špečkauskas, Šilutės r. savivaldybės „Usėnų“ klubo narys Algirdas Ūselis bei „Kulynų“ klubo narys Gražvydas Raila.

Vaidotas VILKAS

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Tarp respublikinėje parodoje siūlomų eksponuoti trofėjų – „Rusnės“ būrelio atstovo Stasio Pužausko sumedžioto briedžio ragai.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Vilko kailis – kiekvieno medžiotojo geidžiamas trofėjas.

Hits: 196

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite