Išmaniųjų telefonų pirkimo vadovas: 8 patarimai, kaip rasti tinkamą telefoną

Šiais laikais išmanusis telefonas yra būtinas kiekvienam žmogui. Dabar telefonas yra ne tik komunikacijos priemonė, bet ir atlieka daugybę kitų funkcijų, kurios stipriai palengvina ir pagreitina tam tikrus procesus. Norime pateikti kelis niuansus, kuriuos turite žinoti, jei pirmą kartą perkate telefoną arba norite atsinaujinti.

  1. Operacinė sistema. ,,iOS“ yra lengviau naudoti, o ,,Android“ suteikia daugiau lankstumo. ,,iPhone“ skirtas tiems, kurie nori lengvo naudojimo ir pirmi gausite pačias naujausias programėles ir programinės įrangos atnaujinimus. ,,Android“ yra geriau, jei norite daugiau techninės įrangos pasirinkimų ir prieinamesnių galimybių.
  2. Nemokėkite už telefoną daugiau nei reikia. Nors „iPhone 8“, „Galaxy S8“ ir aukščiausios klasės „Android“ telefonai kainuoja maždaug nuo 700 EUR ir daugiau nei 1 000 EUR, yra puikių pigių telefonų variantų, kainuojančių mažiau nei 500 EUR, ir netgi keletas tvirtų variantų už mažiau nei 300 EUR.
  3. Pasirinkite tinkamo dydžio ekraną. Pirkite telefoną, kurio ekranas yra mažesnis, jei jums patogu naudotis juo viena ranka arba mėgstate telefoną nešioti delne. Rinkitės didesnio dydžio telefoną, jei norite žiūrėti daug vaizdo įrašų, žaisti žaidimus ar norite pasinaudoti daugialypio lango režimu.
  4. Telefono ekrane spalvų kokybė ir ryškumas yra svarbesni nei rezoliucija. Atkreipkite dėmesį į ekrano ryškumą, nes tik jo dėka bus lengva matyti vaizdą lauke. Naujausi telefonai siūlo aukštą dinaminį diapazoną (HDR), kad būtų galima parodyti dar daugiau spalvų.
  5. Nepaisykite fotoaparato megapikselių. Fotoaparatas kartu su akumuliatoriaus veikimo laiku tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip diafragma (mažesni skaičiai yra geresni) ir specialias funkcijas, tokias kaip dvigubi objektyvai ir optinis vaizdo stabilizavimas. Nepaisykite megapikselių.
  6. Procesorius turi mažiau reikšmės nei anksčiau. Net vidutinio lygio telefonai dabar siūlo pakankamai gerą našumą daugeliui vartotojų. Bet jei norite daugiausiai telefoną naudoti žaidimams – rinkitės aukštesnės klasės procesorius.
  7. Atkreipkite dėmesį į telefono įkrovimo laiką. Rinkitės ilgiausiai laikančią bateriją ir įsitikinkite, jog įrenginys įsikraus per dieną vienu įkrovimu. Net biudžetiniai telefonai gali pasigirti ilgai veikiančiomis baterijomis.
  8. Rinkitės mažiausiai 32 GB atminties turinčius įrenginius. Taip galėsite išsisaugoti daugiau žaidimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. 64 GB yra naujas pavyzdinių telefonų standartas.

pr2021/66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgąjį savaitgalį policija sustiprino greičio ir blaivumo kontrolę.

Ilgąjį savaitgalį, rugpjūčio 12-15 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę, tikrino vairuotojų blaivumą. Patruliuojantys pareigūnai, keliuose užfiksavo 32 transporto priemonių leistino greičio viršijimo atvejus (Tauragės mieste ir rajone – 17; Šilalėje – 5; Šilutėje – 8; Pagėgių savivaldybėje – 2). Nustatyta atvejų, kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau kaip 50 km/val. Šilutės rajone 51-erių vyras automobiliu BMW važiavo 162 km/h greičiu, maksimalų leistiną greitį viršydamas 90 km/h greitį. Kitas 48-erių vyras kelyje Vilnius

Policija tiria galimą žmogžudystę

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, gim. 1949 m., dėl suklastotos pirkimo-pardavimo sutarties perkant automobilį „Subaru Forester“. Sutartyje įrašyti klaidingi pardavėjo duomenys. Rugpjūčio 10 d. Vilkyčių k., Saugų sen., pažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gim. 2005 m., ir iš jos pavogė telefoną „Huawei I6“. Rugpjūčio 11-12 d. Petrelių k., Saugų sen., nenustatyti asmenys iš traktorių bakų, kurie priklausė moteriai, gim. 1995 m., pavogė 150 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis 210 eurų.

Kvepalų rinkiniai. Savybės, kurias labiausiai vertina pirkėjai

Kvepalai naudojami įvairiais atvejais: kasdien, laisvalaikiu ar išskirtinėmis progomis. Ir kiekvienam iš šių atvejų dažniausiai tinka skirtingi aromatai. Todėl labai populiaru rinktis kvepalų rinkinius, kuriuos gali sudaryti trijų, keturių, šešių ar daugiau skirtingų kvepalų buteliukai. Kvepalų rinkiniai gali būti vyriški, moteriški arba universalūs (unisex). Talpa irgi gali būti įvairi – nuo 2 ml iki 10 ml. Tai galima laikyti privalumu – tokius kvepalus paprasta vežtis į kelionę ar nuolat patogiai nešiotis rankinėje, vežiotis automobilyje. Bet šios priežastys ne vienintelės, kodėl

Kas yra nagų ir odelių aliejus?

Nagų aliejus skirtas nuolatinei nagų priežiūrai po higieninės grožio procedūros. Šis produktas minkština odeles ir neleidžia joms šerpetoti. Rekomenduojama aliejus nagams ir odelėms naudoti reguliariai tam, kad būtų skatinamas sveikų nagų augimas ir užtikrinama puiki nagų ir odelių išvaizda. Šie aliejai taip pat būna papildyti įvairiais vitaminais, kurie lėtina senėjimo procesą bei saugo ląsteles nuo sužalojimo. Kada naudoti aliejų? Nagų odelės yra pakankamai kietos, tad atliekant higieninę grožio procedūrą, jas pirmiausia reikia atstumti jas apelsinmedžio lazdele, o vėliau nukirpti nagų

Taip pat skaitykite