Išmaniųjų telefonų pirkimo vadovas: 8 patarimai, kaip rasti tinkamą telefoną

Šiais laikais išmanusis telefonas yra būtinas kiekvienam žmogui. Dabar telefonas yra ne tik komunikacijos priemonė, bet ir atlieka daugybę kitų funkcijų, kurios stipriai palengvina ir pagreitina tam tikrus procesus. Norime pateikti kelis niuansus, kuriuos turite žinoti, jei pirmą kartą perkate telefoną arba norite atsinaujinti.

  1. Operacinė sistema. ,,iOS“ yra lengviau naudoti, o ,,Android“ suteikia daugiau lankstumo. ,,iPhone“ skirtas tiems, kurie nori lengvo naudojimo ir pirmi gausite pačias naujausias programėles ir programinės įrangos atnaujinimus. ,,Android“ yra geriau, jei norite daugiau techninės įrangos pasirinkimų ir prieinamesnių galimybių.
  2. Nemokėkite už telefoną daugiau nei reikia. Nors „iPhone 8“, „Galaxy S8“ ir aukščiausios klasės „Android“ telefonai kainuoja maždaug nuo 700 EUR ir daugiau nei 1 000 EUR, yra puikių pigių telefonų variantų, kainuojančių mažiau nei 500 EUR, ir netgi keletas tvirtų variantų už mažiau nei 300 EUR.
  3. Pasirinkite tinkamo dydžio ekraną. Pirkite telefoną, kurio ekranas yra mažesnis, jei jums patogu naudotis juo viena ranka arba mėgstate telefoną nešioti delne. Rinkitės didesnio dydžio telefoną, jei norite žiūrėti daug vaizdo įrašų, žaisti žaidimus ar norite pasinaudoti daugialypio lango režimu.
  4. Telefono ekrane spalvų kokybė ir ryškumas yra svarbesni nei rezoliucija. Atkreipkite dėmesį į ekrano ryškumą, nes tik jo dėka bus lengva matyti vaizdą lauke. Naujausi telefonai siūlo aukštą dinaminį diapazoną (HDR), kad būtų galima parodyti dar daugiau spalvų.
  5. Nepaisykite fotoaparato megapikselių. Fotoaparatas kartu su akumuliatoriaus veikimo laiku tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip diafragma (mažesni skaičiai yra geresni) ir specialias funkcijas, tokias kaip dvigubi objektyvai ir optinis vaizdo stabilizavimas. Nepaisykite megapikselių.
  6. Procesorius turi mažiau reikšmės nei anksčiau. Net vidutinio lygio telefonai dabar siūlo pakankamai gerą našumą daugeliui vartotojų. Bet jei norite daugiausiai telefoną naudoti žaidimams – rinkitės aukštesnės klasės procesorius.
  7. Atkreipkite dėmesį į telefono įkrovimo laiką. Rinkitės ilgiausiai laikančią bateriją ir įsitikinkite, jog įrenginys įsikraus per dieną vienu įkrovimu. Net biudžetiniai telefonai gali pasigirti ilgai veikiančiomis baterijomis.
  8. Rinkitės mažiausiai 32 GB atminties turinčius įrenginius. Taip galėsite išsisaugoti daugiau žaidimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. 64 GB yra naujas pavyzdinių telefonų standartas.

pr2021/66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite