Išmaniųjų telefonų pirkimo vadovas: 8 patarimai, kaip rasti tinkamą telefoną

Šiais laikais išmanusis telefonas yra būtinas kiekvienam žmogui. Dabar telefonas yra ne tik komunikacijos priemonė, bet ir atlieka daugybę kitų funkcijų, kurios stipriai palengvina ir pagreitina tam tikrus procesus. Norime pateikti kelis niuansus, kuriuos turite žinoti, jei pirmą kartą perkate telefoną arba norite atsinaujinti.

  1. Operacinė sistema. ,,iOS“ yra lengviau naudoti, o ,,Android“ suteikia daugiau lankstumo. ,,iPhone“ skirtas tiems, kurie nori lengvo naudojimo ir pirmi gausite pačias naujausias programėles ir programinės įrangos atnaujinimus. ,,Android“ yra geriau, jei norite daugiau techninės įrangos pasirinkimų ir prieinamesnių galimybių.
  2. Nemokėkite už telefoną daugiau nei reikia. Nors „iPhone 8“, „Galaxy S8“ ir aukščiausios klasės „Android“ telefonai kainuoja maždaug nuo 700 EUR ir daugiau nei 1 000 EUR, yra puikių pigių telefonų variantų, kainuojančių mažiau nei 500 EUR, ir netgi keletas tvirtų variantų už mažiau nei 300 EUR.
  3. Pasirinkite tinkamo dydžio ekraną. Pirkite telefoną, kurio ekranas yra mažesnis, jei jums patogu naudotis juo viena ranka arba mėgstate telefoną nešioti delne. Rinkitės didesnio dydžio telefoną, jei norite žiūrėti daug vaizdo įrašų, žaisti žaidimus ar norite pasinaudoti daugialypio lango režimu.
  4. Telefono ekrane spalvų kokybė ir ryškumas yra svarbesni nei rezoliucija. Atkreipkite dėmesį į ekrano ryškumą, nes tik jo dėka bus lengva matyti vaizdą lauke. Naujausi telefonai siūlo aukštą dinaminį diapazoną (HDR), kad būtų galima parodyti dar daugiau spalvų.
  5. Nepaisykite fotoaparato megapikselių. Fotoaparatas kartu su akumuliatoriaus veikimo laiku tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip diafragma (mažesni skaičiai yra geresni) ir specialias funkcijas, tokias kaip dvigubi objektyvai ir optinis vaizdo stabilizavimas. Nepaisykite megapikselių.
  6. Procesorius turi mažiau reikšmės nei anksčiau. Net vidutinio lygio telefonai dabar siūlo pakankamai gerą našumą daugeliui vartotojų. Bet jei norite daugiausiai telefoną naudoti žaidimams – rinkitės aukštesnės klasės procesorius.
  7. Atkreipkite dėmesį į telefono įkrovimo laiką. Rinkitės ilgiausiai laikančią bateriją ir įsitikinkite, jog įrenginys įsikraus per dieną vienu įkrovimu. Net biudžetiniai telefonai gali pasigirti ilgai veikiančiomis baterijomis.
  8. Rinkitės mažiausiai 32 GB atminties turinčius įrenginius. Taip galėsite išsisaugoti daugiau žaidimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. 64 GB yra naujas pavyzdinių telefonų standartas.

pr2021/66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite