Išmaniųjų telefonų pirkimo vadovas: 8 patarimai, kaip rasti tinkamą telefoną

Šiais laikais išmanusis telefonas yra būtinas kiekvienam žmogui. Dabar telefonas yra ne tik komunikacijos priemonė, bet ir atlieka daugybę kitų funkcijų, kurios stipriai palengvina ir pagreitina tam tikrus procesus. Norime pateikti kelis niuansus, kuriuos turite žinoti, jei pirmą kartą perkate telefoną arba norite atsinaujinti.

  1. Operacinė sistema. ,,iOS“ yra lengviau naudoti, o ,,Android“ suteikia daugiau lankstumo. ,,iPhone“ skirtas tiems, kurie nori lengvo naudojimo ir pirmi gausite pačias naujausias programėles ir programinės įrangos atnaujinimus. ,,Android“ yra geriau, jei norite daugiau techninės įrangos pasirinkimų ir prieinamesnių galimybių.
  2. Nemokėkite už telefoną daugiau nei reikia. Nors „iPhone 8“, „Galaxy S8“ ir aukščiausios klasės „Android“ telefonai kainuoja maždaug nuo 700 EUR ir daugiau nei 1 000 EUR, yra puikių pigių telefonų variantų, kainuojančių mažiau nei 500 EUR, ir netgi keletas tvirtų variantų už mažiau nei 300 EUR.
  3. Pasirinkite tinkamo dydžio ekraną. Pirkite telefoną, kurio ekranas yra mažesnis, jei jums patogu naudotis juo viena ranka arba mėgstate telefoną nešioti delne. Rinkitės didesnio dydžio telefoną, jei norite žiūrėti daug vaizdo įrašų, žaisti žaidimus ar norite pasinaudoti daugialypio lango režimu.
  4. Telefono ekrane spalvų kokybė ir ryškumas yra svarbesni nei rezoliucija. Atkreipkite dėmesį į ekrano ryškumą, nes tik jo dėka bus lengva matyti vaizdą lauke. Naujausi telefonai siūlo aukštą dinaminį diapazoną (HDR), kad būtų galima parodyti dar daugiau spalvų.
  5. Nepaisykite fotoaparato megapikselių. Fotoaparatas kartu su akumuliatoriaus veikimo laiku tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip diafragma (mažesni skaičiai yra geresni) ir specialias funkcijas, tokias kaip dvigubi objektyvai ir optinis vaizdo stabilizavimas. Nepaisykite megapikselių.
  6. Procesorius turi mažiau reikšmės nei anksčiau. Net vidutinio lygio telefonai dabar siūlo pakankamai gerą našumą daugeliui vartotojų. Bet jei norite daugiausiai telefoną naudoti žaidimams – rinkitės aukštesnės klasės procesorius.
  7. Atkreipkite dėmesį į telefono įkrovimo laiką. Rinkitės ilgiausiai laikančią bateriją ir įsitikinkite, jog įrenginys įsikraus per dieną vienu įkrovimu. Net biudžetiniai telefonai gali pasigirti ilgai veikiančiomis baterijomis.
  8. Rinkitės mažiausiai 32 GB atminties turinčius įrenginius. Taip galėsite išsisaugoti daugiau žaidimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. 64 GB yra naujas pavyzdinių telefonų standartas.

pr2021/66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite