Išmaniųjų telefonų pirkimo vadovas: 8 patarimai, kaip rasti tinkamą telefoną

Šiais laikais išmanusis telefonas yra būtinas kiekvienam žmogui. Dabar telefonas yra ne tik komunikacijos priemonė, bet ir atlieka daugybę kitų funkcijų, kurios stipriai palengvina ir pagreitina tam tikrus procesus. Norime pateikti kelis niuansus, kuriuos turite žinoti, jei pirmą kartą perkate telefoną arba norite atsinaujinti.

  1. Operacinė sistema. ,,iOS“ yra lengviau naudoti, o ,,Android“ suteikia daugiau lankstumo. ,,iPhone“ skirtas tiems, kurie nori lengvo naudojimo ir pirmi gausite pačias naujausias programėles ir programinės įrangos atnaujinimus. ,,Android“ yra geriau, jei norite daugiau techninės įrangos pasirinkimų ir prieinamesnių galimybių.
  2. Nemokėkite už telefoną daugiau nei reikia. Nors „iPhone 8“, „Galaxy S8“ ir aukščiausios klasės „Android“ telefonai kainuoja maždaug nuo 700 EUR ir daugiau nei 1 000 EUR, yra puikių pigių telefonų variantų, kainuojančių mažiau nei 500 EUR, ir netgi keletas tvirtų variantų už mažiau nei 300 EUR.
  3. Pasirinkite tinkamo dydžio ekraną. Pirkite telefoną, kurio ekranas yra mažesnis, jei jums patogu naudotis juo viena ranka arba mėgstate telefoną nešioti delne. Rinkitės didesnio dydžio telefoną, jei norite žiūrėti daug vaizdo įrašų, žaisti žaidimus ar norite pasinaudoti daugialypio lango režimu.
  4. Telefono ekrane spalvų kokybė ir ryškumas yra svarbesni nei rezoliucija. Atkreipkite dėmesį į ekrano ryškumą, nes tik jo dėka bus lengva matyti vaizdą lauke. Naujausi telefonai siūlo aukštą dinaminį diapazoną (HDR), kad būtų galima parodyti dar daugiau spalvų.
  5. Nepaisykite fotoaparato megapikselių. Fotoaparatas kartu su akumuliatoriaus veikimo laiku tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip diafragma (mažesni skaičiai yra geresni) ir specialias funkcijas, tokias kaip dvigubi objektyvai ir optinis vaizdo stabilizavimas. Nepaisykite megapikselių.
  6. Procesorius turi mažiau reikšmės nei anksčiau. Net vidutinio lygio telefonai dabar siūlo pakankamai gerą našumą daugeliui vartotojų. Bet jei norite daugiausiai telefoną naudoti žaidimams – rinkitės aukštesnės klasės procesorius.
  7. Atkreipkite dėmesį į telefono įkrovimo laiką. Rinkitės ilgiausiai laikančią bateriją ir įsitikinkite, jog įrenginys įsikraus per dieną vienu įkrovimu. Net biudžetiniai telefonai gali pasigirti ilgai veikiančiomis baterijomis.
  8. Rinkitės mažiausiai 32 GB atminties turinčius įrenginius. Taip galėsite išsisaugoti daugiau žaidimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų. 64 GB yra naujas pavyzdinių telefonų standartas.

pr2021/66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite