Išmanieji televizoriai – dar daugiau galimybių

Tikriausiai retai sutiksime šeimų, kurios savo namuose neturėtų televizoriaus. Šiais laikais, tai būtinas namų aksesuaras, kuris vakarais kviečia šeimos narius kartu praleisti vakarus ir savaitgalio rytus.

Šiais laikais, kai technologijos sparčiai juda į priekį, kiekvieną dieną sulaukiame vis naujesnių ir išmanesnių pasiūlymų. Dabar paprastą televiziją galime pakeisti į internetinį,  naudoti jį kaip projektorių, atlikti daugybę veiksmų, kuriems anksčiau reikėdavo kompiuterio.
Pirmieji Smart televizoriai pasirodė dar 2005 metais, tačiau tada dar niekas nemanė, kad televizorius gali turėti tiek galimybių ir būti kaip nepriklausomas įrenginys namuose, kuris perims dalį telefono ir kompiuterio funkcijų. Kaip ir kompiuterio, taip ir televizoriaus pagrindu tapo bevielis internetas, leidžiantis Smart TV išmaniąsias funkcijas:

  • Televizoriaus ir telefonų, kompiuterių, ausinių bendrinimas. Dabar tapo labai paprasta telefono ar kompiuterio vaizdą matyti televizoriaus ekrane, tokiu būdu lengvai galite parodyti šeimos nariams norimą informaciją: vaizdo filmuką, nuotraukas ar kitą informaciją dideliame ekrane. Jei vakare, visai šeimai nuėjus miegoti norite tyliai pažiūrėti per televizorių gerą filmą, galite televizoriaus garsą perjungti į ausines, tokiu būdų netrukdydami kitiems.
  • Įdiegtos populiarios naudojamos programos: Youtube, Facebook, Skype ir kt. Šiais laikais, ypač plačiai naudojamos programėlės, kurios leidžia matyti turinį televizoriaus ekrane, nemaža dalimi pakeitė trandicinę televiziją. Youtube kanalai pradėjo daugiau kurti ypač populiarų „podcast“ formato turinį, facebook ir skype pagalba galime bendrauti su artimaisiais, tai ypač aktualu karantino laikotarpiu, kai gyvai susitikti buvo nesaugu.
  • Naujausi pasaulinio lygio filmai ir serialai vienoje vietoje realiuoju laiku. Dauguma išmaniųjų televizorių turi pasaulinio lygio kino platformų programėles: Netfilx, HBO, Hulu, iTunes ir kita, kuriose galite realiuoju laiku pamatyti naujausias kino ir serialų premjeras ir stebėti geriausią turinį.
  • Naršymas internete. Dabar lengvai tai galite padaryti televizoriaus ekrane. Smart TV turi patogu valdymą televizoriaus pultelyje, tačiau jei norite visiško komforto, lengvai galite prijungti klaviatūrą ir pelytę prie televizoriaus ir viską valdysite paprastai ir greitai.

Ateitis atėjo dabar ir televizorių galite valdyti iš bet kurios vietos telefono programėle. Lengvai galite nustatyti, kada norite jog televizorius įsijungtų ir išsijungtų, nustatyti jums patinkančias programas, įrašyti patinkančias ir nematytas laidas, padaryti apsaugą nuo vaikų ir dar daugybe galimybių, kurias galite padaryti kelių mygtukų pagalbą iš bet kurios vietos.

pr2021/25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite