Išmanieji televizoriai – dar daugiau galimybių

Tikriausiai retai sutiksime šeimų, kurios savo namuose neturėtų televizoriaus. Šiais laikais, tai būtinas namų aksesuaras, kuris vakarais kviečia šeimos narius kartu praleisti vakarus ir savaitgalio rytus.

Šiais laikais, kai technologijos sparčiai juda į priekį, kiekvieną dieną sulaukiame vis naujesnių ir išmanesnių pasiūlymų. Dabar paprastą televiziją galime pakeisti į internetinį,  naudoti jį kaip projektorių, atlikti daugybę veiksmų, kuriems anksčiau reikėdavo kompiuterio.
Pirmieji Smart televizoriai pasirodė dar 2005 metais, tačiau tada dar niekas nemanė, kad televizorius gali turėti tiek galimybių ir būti kaip nepriklausomas įrenginys namuose, kuris perims dalį telefono ir kompiuterio funkcijų. Kaip ir kompiuterio, taip ir televizoriaus pagrindu tapo bevielis internetas, leidžiantis Smart TV išmaniąsias funkcijas:

  • Televizoriaus ir telefonų, kompiuterių, ausinių bendrinimas. Dabar tapo labai paprasta telefono ar kompiuterio vaizdą matyti televizoriaus ekrane, tokiu būdu lengvai galite parodyti šeimos nariams norimą informaciją: vaizdo filmuką, nuotraukas ar kitą informaciją dideliame ekrane. Jei vakare, visai šeimai nuėjus miegoti norite tyliai pažiūrėti per televizorių gerą filmą, galite televizoriaus garsą perjungti į ausines, tokiu būdų netrukdydami kitiems.
  • Įdiegtos populiarios naudojamos programos: Youtube, Facebook, Skype ir kt. Šiais laikais, ypač plačiai naudojamos programėlės, kurios leidžia matyti turinį televizoriaus ekrane, nemaža dalimi pakeitė trandicinę televiziją. Youtube kanalai pradėjo daugiau kurti ypač populiarų „podcast“ formato turinį, facebook ir skype pagalba galime bendrauti su artimaisiais, tai ypač aktualu karantino laikotarpiu, kai gyvai susitikti buvo nesaugu.
  • Naujausi pasaulinio lygio filmai ir serialai vienoje vietoje realiuoju laiku. Dauguma išmaniųjų televizorių turi pasaulinio lygio kino platformų programėles: Netfilx, HBO, Hulu, iTunes ir kita, kuriose galite realiuoju laiku pamatyti naujausias kino ir serialų premjeras ir stebėti geriausią turinį.
  • Naršymas internete. Dabar lengvai tai galite padaryti televizoriaus ekrane. Smart TV turi patogu valdymą televizoriaus pultelyje, tačiau jei norite visiško komforto, lengvai galite prijungti klaviatūrą ir pelytę prie televizoriaus ir viską valdysite paprastai ir greitai.

Ateitis atėjo dabar ir televizorių galite valdyti iš bet kurios vietos telefono programėle. Lengvai galite nustatyti, kada norite jog televizorius įsijungtų ir išsijungtų, nustatyti jums patinkančias programas, įrašyti patinkančias ir nematytas laidas, padaryti apsaugą nuo vaikų ir dar daugybe galimybių, kurias galite padaryti kelių mygtukų pagalbą iš bet kurios vietos.

pr2021/25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite