Išmanieji televizoriai – dar daugiau galimybių

Tikriausiai retai sutiksime šeimų, kurios savo namuose neturėtų televizoriaus. Šiais laikais, tai būtinas namų aksesuaras, kuris vakarais kviečia šeimos narius kartu praleisti vakarus ir savaitgalio rytus.

Šiais laikais, kai technologijos sparčiai juda į priekį, kiekvieną dieną sulaukiame vis naujesnių ir išmanesnių pasiūlymų. Dabar paprastą televiziją galime pakeisti į internetinį,  naudoti jį kaip projektorių, atlikti daugybę veiksmų, kuriems anksčiau reikėdavo kompiuterio.
Pirmieji Smart televizoriai pasirodė dar 2005 metais, tačiau tada dar niekas nemanė, kad televizorius gali turėti tiek galimybių ir būti kaip nepriklausomas įrenginys namuose, kuris perims dalį telefono ir kompiuterio funkcijų. Kaip ir kompiuterio, taip ir televizoriaus pagrindu tapo bevielis internetas, leidžiantis Smart TV išmaniąsias funkcijas:

  • Televizoriaus ir telefonų, kompiuterių, ausinių bendrinimas. Dabar tapo labai paprasta telefono ar kompiuterio vaizdą matyti televizoriaus ekrane, tokiu būdu lengvai galite parodyti šeimos nariams norimą informaciją: vaizdo filmuką, nuotraukas ar kitą informaciją dideliame ekrane. Jei vakare, visai šeimai nuėjus miegoti norite tyliai pažiūrėti per televizorių gerą filmą, galite televizoriaus garsą perjungti į ausines, tokiu būdų netrukdydami kitiems.
  • Įdiegtos populiarios naudojamos programos: Youtube, Facebook, Skype ir kt. Šiais laikais, ypač plačiai naudojamos programėlės, kurios leidžia matyti turinį televizoriaus ekrane, nemaža dalimi pakeitė trandicinę televiziją. Youtube kanalai pradėjo daugiau kurti ypač populiarų „podcast“ formato turinį, facebook ir skype pagalba galime bendrauti su artimaisiais, tai ypač aktualu karantino laikotarpiu, kai gyvai susitikti buvo nesaugu.
  • Naujausi pasaulinio lygio filmai ir serialai vienoje vietoje realiuoju laiku. Dauguma išmaniųjų televizorių turi pasaulinio lygio kino platformų programėles: Netfilx, HBO, Hulu, iTunes ir kita, kuriose galite realiuoju laiku pamatyti naujausias kino ir serialų premjeras ir stebėti geriausią turinį.
  • Naršymas internete. Dabar lengvai tai galite padaryti televizoriaus ekrane. Smart TV turi patogu valdymą televizoriaus pultelyje, tačiau jei norite visiško komforto, lengvai galite prijungti klaviatūrą ir pelytę prie televizoriaus ir viską valdysite paprastai ir greitai.

Ateitis atėjo dabar ir televizorių galite valdyti iš bet kurios vietos telefono programėle. Lengvai galite nustatyti, kada norite jog televizorius įsijungtų ir išsijungtų, nustatyti jums patinkančias programas, įrašyti patinkančias ir nematytas laidas, padaryti apsaugą nuo vaikų ir dar daugybe galimybių, kurias galite padaryti kelių mygtukų pagalbą iš bet kurios vietos.

pr2021/25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite