Internetas: trys patarimai norintiems geriausio

Dažno paklausus, ar įsivaizduotų savo gyvenimą be interneto, tikriausiai sulauktume vienodo – neigiamo atsakymo. Žinoma, yra ir išimčių, tačiau šiuolaikiniame, išmaniųjų technologijų kupiname pasaulyje internetas yra labai svarbi mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Ir tai visai nenuostabu, nes internetas – ir pramogos, ir bendravimo priemonė, ir darbas, ir laisvalaikis.

Tad nestebina ir itin įvairi interneto tiekėjų pasiūla. Visi vilioja interneto vartotojus geriausiais pasiūlymais, planais ir akcijomis. Taigi natūralu, kad kyla klausimų: kaip išsirinkti; kaip nuspręsti, koks internetas pateisins visus jūsų lūkesčius 100 procentu? Jei šie klausimai kankina ir jus, tuomet metas suklusti ir pasinaudoti trimis vertingais patarimais, kurie padės išsirinkti geriausią internetą namams, leisiantį jums mėgautis kiekviena minute, praleista virtualiame pasaulyje.

1 patarimas: ieškokite greičio

Internetas ir greitis yra itin stipriai tarpusavyje susiję. Tik greitas namų internetas maksimaliai pateisins visus jūsų lūkesčius, leis efektyviai dirbti ir mėgautis interneto platybėse esančiomis pramogomis. Žmonėms, kurių namuose internetas nėra itin greitas, net sunku patikėti, kiek galimybių suteikia tikrai greitas interneto ryšys.

Greito interneto dėka sklandžiai vyksta darbo susitikimai, seminarai, paskaitos, mokymai. Greitas internetas leidžia be trukdžių ir per trumpą laiką parsisiųsti norimus duomenis ir juos gauti. Turint greitą internetą galima mėgautis mėgiamais filmais, serialais ar laidomis. Tai tik keletas iš daugelio pliusų, kuriuos suteikia greitas ir kokybiškas namų internetas.

Iš kur žinoti, kad internetas greitas?

Šiuo metu tai itin lengva patikrinti įvairiomis interneto greičio matuoklėmis. Na, o jei nenorite gaišti laiko ir patikimą bei greitą namų internetą trokštate įsigyti jau dabar, tuomet Splius yra tai, ko jums reikia. Šviesolaidinio Splius interneto greitaveika siekia iki 1000 Mbps. Ar tai daug? Patikėkite, daugiau dėl per lėto interneto ryšio tikrai neteks jaudintis.

2 patarimas: raskite sau tinkamą planą

Jau išsiaiškinome, kad interneto greitis – labai svarbu. Tačiau jei norite, kad namų internetas išpildytų visus jūsų lūkesčius, vien greičio nepakaks. Į ką dar atkreipti dėmesį? Į interneto tiekėjų siūlomus planus. Pirmiausia turite įvertinti, ko norite, ir ko tikitės iš namų interneto. Jei jūsų poreikiai nėra dideli – darbo reikalai, filmų peržiūros ir pan. – tuomet rinkitės kuklesnį, ekonomiškesnį interneto planą. Ekonomiškas interneto planas leidžia džiaugtis kokybe, neišleidžiant tam daug pinigų. Tačiau jei internetas jūsų gyvenime užima labai svarbią vietą – jame praleidžiate daug laiko, siunčiatės įvairiausius duomenis, galbūt žaidžiate žaidimus, tuomet jums reikalingas platesnes galimybes suteiksiantis interneto planas. Sumokėsite šiek tiek daugiau, bet gausite viską, ko tik panorėsite.

3 patarimas: dėmesys kainai ir kokybei

Prieš rinkdamiesi namų internetą, atidžiai išnagrinėkite visų interneto tiekėjų siūlomas kainas ir paslaugas. Nesirinkite interneto ryšio vien dėl populiaraus ir plačiai žinomo interneto tiekėjo vardo. Įvertinkite visus pliusus ir minusus, tai tikrai padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Patikėkite, visa tai įgyvendinus savo namuose džiaugsitės tokiu internetu, apie kurį jau seniai svajojote ir kokio jau seniai ieškojote.

pr2021/38

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kovo 5 d. – savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Už ką balsuosime?

Praėjusią savaitę įvykusiame Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Sigitas Majus pranešė, kad frakcijos „Nepriklausomi“ nelieka, nes jos nariai Genovaitė Kimbrienė, Edgaras Padimanskas pasitraukė. Frakcijai būtini bent trys Tarybos nariai. Politinės rokiruotės Jau esame informavę, kad šie trys vietos politikai atstovavo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriui, kuris buvo panaikintas. Yra naujas skyrius, jo kandidatas į merus, kaip paskelbė Šilutėje lankęsis Seimo narys Aurelijus Veryga, bus Robertas Kuncaitis. Iširus „valstiečių“ skyriui, trys paminėti vietos politikai savivaldybės Taryboje, taip pat ir su

Atgimė Šilutės kultūros ir pramogų centras

Šiandien, 2022 m. spalio 5 d. 13 val. buvo iškilmingai perkirpta simbolinė atnaujinto ir rekonstruoto Šilutės kultūros ir pramogų centro pastato atidarymo juostelė. Šventinę teatralizuotą ceremoniją kūrė Šilutės kamerinio dramos teatro aktoriai ir šokių klubo „Žvaigždūnė“ šokėjos. Į iškilmes susirinko gausus būrys miestelėnų, Savivaldybės vadovai, dalyvavo LR Seimo narys Zigmantas Balčytis.  Statybų ir įrengimo darbus atlikusios UAB „Stamela“ vadovas Stanislovas Liepis simbolinį atnaujinto pastato raktą įteikė kultūros ir pramogų centro direktorei Jūratei Pancerovai. Pastatą pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas

Šilutėje prasidėjo labai brangus šildymo sezonas (atnaujintas ir papildytas)

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įsakymu paskelbė, kad spalio 3 d. pradedamas švietimo įstaigų šildymo sezonas. Pernai šildymo sezonas centralizuotai tiekiant šilumą rajone prasidėjo spalio 11 dieną ir truko iki šių metų gegužės 2 d. Kaip beskaičiuotumei, pusę metų teks šildytis. Šis šildymo sezonas bus neregėto brangumo. Savivaldybės UAB „Šilutės šilumos tinklai“ paskelbė, kad centralizuotai tiekiamos šilumos kilovatvalandė Šilutės gyventojams spalio mėnesį kainuos net 8,27 ct (su 9 proc. PVM – 9,01 ct). Prieš metus kainavo 4,83 ct

Prasideda gripo sezonas: svarbu pasiskiepyti

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje šią savaitę prasideda 2022-2023 m. gripo sezonas, kuris tęsis iki kitų metų gegužės mėn. (20-osios metų savaitės).  Įprastai šiuo laikotarpiu NVSC specialistai atidžiai stebi sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI), hospitalizacijos rodiklius, vertina sergamumo dinamiką. Ir, atsižvelgdami į tai, siūlo savivaldybėms skelbti epidemiją, taikyti kitas užkrečiamųjų ligų valdymo priemones.   Iki šiol gripo sezono metu kiekvieną savaitę buvo skelbiami Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodikliai. Šiemet šie pranešimai, kuriuos

Taip pat skaitykite