Internetas: trys patarimai norintiems geriausio

Dažno paklausus, ar įsivaizduotų savo gyvenimą be interneto, tikriausiai sulauktume vienodo – neigiamo atsakymo. Žinoma, yra ir išimčių, tačiau šiuolaikiniame, išmaniųjų technologijų kupiname pasaulyje internetas yra labai svarbi mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Ir tai visai nenuostabu, nes internetas – ir pramogos, ir bendravimo priemonė, ir darbas, ir laisvalaikis.

Tad nestebina ir itin įvairi interneto tiekėjų pasiūla. Visi vilioja interneto vartotojus geriausiais pasiūlymais, planais ir akcijomis. Taigi natūralu, kad kyla klausimų: kaip išsirinkti; kaip nuspręsti, koks internetas pateisins visus jūsų lūkesčius 100 procentu? Jei šie klausimai kankina ir jus, tuomet metas suklusti ir pasinaudoti trimis vertingais patarimais, kurie padės išsirinkti geriausią internetą namams, leisiantį jums mėgautis kiekviena minute, praleista virtualiame pasaulyje.

1 patarimas: ieškokite greičio

Internetas ir greitis yra itin stipriai tarpusavyje susiję. Tik greitas namų internetas maksimaliai pateisins visus jūsų lūkesčius, leis efektyviai dirbti ir mėgautis interneto platybėse esančiomis pramogomis. Žmonėms, kurių namuose internetas nėra itin greitas, net sunku patikėti, kiek galimybių suteikia tikrai greitas interneto ryšys.

Greito interneto dėka sklandžiai vyksta darbo susitikimai, seminarai, paskaitos, mokymai. Greitas internetas leidžia be trukdžių ir per trumpą laiką parsisiųsti norimus duomenis ir juos gauti. Turint greitą internetą galima mėgautis mėgiamais filmais, serialais ar laidomis. Tai tik keletas iš daugelio pliusų, kuriuos suteikia greitas ir kokybiškas namų internetas.

Iš kur žinoti, kad internetas greitas?

Šiuo metu tai itin lengva patikrinti įvairiomis interneto greičio matuoklėmis. Na, o jei nenorite gaišti laiko ir patikimą bei greitą namų internetą trokštate įsigyti jau dabar, tuomet Splius yra tai, ko jums reikia. Šviesolaidinio Splius interneto greitaveika siekia iki 1000 Mbps. Ar tai daug? Patikėkite, daugiau dėl per lėto interneto ryšio tikrai neteks jaudintis.

2 patarimas: raskite sau tinkamą planą

Jau išsiaiškinome, kad interneto greitis – labai svarbu. Tačiau jei norite, kad namų internetas išpildytų visus jūsų lūkesčius, vien greičio nepakaks. Į ką dar atkreipti dėmesį? Į interneto tiekėjų siūlomus planus. Pirmiausia turite įvertinti, ko norite, ir ko tikitės iš namų interneto. Jei jūsų poreikiai nėra dideli – darbo reikalai, filmų peržiūros ir pan. – tuomet rinkitės kuklesnį, ekonomiškesnį interneto planą. Ekonomiškas interneto planas leidžia džiaugtis kokybe, neišleidžiant tam daug pinigų. Tačiau jei internetas jūsų gyvenime užima labai svarbią vietą – jame praleidžiate daug laiko, siunčiatės įvairiausius duomenis, galbūt žaidžiate žaidimus, tuomet jums reikalingas platesnes galimybes suteiksiantis interneto planas. Sumokėsite šiek tiek daugiau, bet gausite viską, ko tik panorėsite.

3 patarimas: dėmesys kainai ir kokybei

Prieš rinkdamiesi namų internetą, atidžiai išnagrinėkite visų interneto tiekėjų siūlomas kainas ir paslaugas. Nesirinkite interneto ryšio vien dėl populiaraus ir plačiai žinomo interneto tiekėjo vardo. Įvertinkite visus pliusus ir minusus, tai tikrai padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Patikėkite, visa tai įgyvendinus savo namuose džiaugsitės tokiu internetu, apie kurį jau seniai svajojote ir kokio jau seniai ieškojote.

pr2021/38

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuva pereina prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos

Laisva elektros energijos rinka Lietuvoje tai – valstybės sprendimas nuosekliai atsisakyti monopolinių sąlygų, nebereguliuoti elektros energijos kainos ir pereiti prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos. Patirtis rodo, kad tai užtikrins aukštą paslaugų kokybę už geriausią kainą – Lietuvoje anksčiau atvertos kitos rinkos šakos, pavyzdžiui, mobilaus ryšio sektorius, kuris dabar yra vienas iš efektyviausių Europoje. „Kalbant apie patį procesą, svarbu suprasti, kad parduodama yra tik prekė, kaip, pavyzdžiui, yra su telekomunikacijų paslaugomis. Elektros energijos gamyba, perdavimas, skirstymas ir tiekimas yra atskirtas. Kas

Vizija, o gal vis dėlto realybė,  arba Nuo geltonojo tilto – iki šviesoforo

Mintis parašyti rašinį kilo besižvalgant į senojo turgaus aikštėje vykstančius darbus. Ir smagu, ir neramu, kas bus, kaip atrodys miesto aikštė baigus darbus. Taip norėtųsi, kad galėtume ja didžiuotis, kaip tai daro kitų miestų gyventojai. Pasidairius svetur Kadangi beveik visi Lietuvoje esantys apžvalgos bokštai aplankyti, tad vasarą keliaudami po Aukštaitijos miestus – Ukmergę, Anykščius, Kupiškį, Pasvalį – domėjomės jų aikštėmis (žinoma, ir kitais objektais). Grįždami pasivaikščiojome Kuršėnų pėsčiųjų tiltu – vienu ilgiausių, 262 metrų, gražiausių ir moderniausių Lietuvoje, per Ventos

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną. Rugsėjo 27 d. būtina keliauti ir patirti naujų įspūdžių!   Nuo 12 val. SKONIŲ KELIONĖ ŠILUTĖJE! Atrask Pasaulio skonius savo pietų lėkštėje Paragauk ITALIJOS – restoranas KITCHEN INN (Saulės akl.10, Šilutė) Paragauk JAPONIJOS – kavinė KULINARAI (Tilžės g. 6) Paragauk GRUZIJOS – kavinė MAGNOLIJA (Lietuvininkų g. 29) Paragauk LIETUVOS – kavinė KLUMPĖ (Gluosnių g. 13) Paragauk VOKIETIJOS – kepyklėlė HEYDEKRUG (Saulės akl.3) Paragauk AUSTRIJOS – restoranas GILJA (Vytauto g. 17) Paragauk KINIJOS

Pusė ministrų į darbą vyksta ne automobiliais. O kuo prastesni mes? 

Rugsėjo 22-oji – Diena be automobilio, baigiamasis Europos judumo savaitės akordas. Kai kuriems Vyriausybės nariams diena be automobilio yra kasdienybė. Du ministrai dažnai keliauja dviračiu, du – traukiniu, dar dviem patogiausias būdas – pėstute. Kiti, gyvenantys toli nuo miesto centro ar turintys nuvežti vaikus į ugdymo įstaigas, dažniau renkasi automobilį. Susisiekimo ministras Marius Skuodis ir energetikos ministras Dainius Kreivys kas dieną į darbą eina pėsčiomis. Ir ne tik į darbą – jiedu visur, kur tik įmanoma, vaikšto. Švietimo, mokslo ir

Taip pat skaitykite