Internetas: trys patarimai norintiems geriausio

Dažno paklausus, ar įsivaizduotų savo gyvenimą be interneto, tikriausiai sulauktume vienodo – neigiamo atsakymo. Žinoma, yra ir išimčių, tačiau šiuolaikiniame, išmaniųjų technologijų kupiname pasaulyje internetas yra labai svarbi mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Ir tai visai nenuostabu, nes internetas – ir pramogos, ir bendravimo priemonė, ir darbas, ir laisvalaikis.

Tad nestebina ir itin įvairi interneto tiekėjų pasiūla. Visi vilioja interneto vartotojus geriausiais pasiūlymais, planais ir akcijomis. Taigi natūralu, kad kyla klausimų: kaip išsirinkti; kaip nuspręsti, koks internetas pateisins visus jūsų lūkesčius 100 procentu? Jei šie klausimai kankina ir jus, tuomet metas suklusti ir pasinaudoti trimis vertingais patarimais, kurie padės išsirinkti geriausią internetą namams, leisiantį jums mėgautis kiekviena minute, praleista virtualiame pasaulyje.

1 patarimas: ieškokite greičio

Internetas ir greitis yra itin stipriai tarpusavyje susiję. Tik greitas namų internetas maksimaliai pateisins visus jūsų lūkesčius, leis efektyviai dirbti ir mėgautis interneto platybėse esančiomis pramogomis. Žmonėms, kurių namuose internetas nėra itin greitas, net sunku patikėti, kiek galimybių suteikia tikrai greitas interneto ryšys.

Greito interneto dėka sklandžiai vyksta darbo susitikimai, seminarai, paskaitos, mokymai. Greitas internetas leidžia be trukdžių ir per trumpą laiką parsisiųsti norimus duomenis ir juos gauti. Turint greitą internetą galima mėgautis mėgiamais filmais, serialais ar laidomis. Tai tik keletas iš daugelio pliusų, kuriuos suteikia greitas ir kokybiškas namų internetas.

Iš kur žinoti, kad internetas greitas?

Šiuo metu tai itin lengva patikrinti įvairiomis interneto greičio matuoklėmis. Na, o jei nenorite gaišti laiko ir patikimą bei greitą namų internetą trokštate įsigyti jau dabar, tuomet Splius yra tai, ko jums reikia. Šviesolaidinio Splius interneto greitaveika siekia iki 1000 Mbps. Ar tai daug? Patikėkite, daugiau dėl per lėto interneto ryšio tikrai neteks jaudintis.

2 patarimas: raskite sau tinkamą planą

Jau išsiaiškinome, kad interneto greitis – labai svarbu. Tačiau jei norite, kad namų internetas išpildytų visus jūsų lūkesčius, vien greičio nepakaks. Į ką dar atkreipti dėmesį? Į interneto tiekėjų siūlomus planus. Pirmiausia turite įvertinti, ko norite, ir ko tikitės iš namų interneto. Jei jūsų poreikiai nėra dideli – darbo reikalai, filmų peržiūros ir pan. – tuomet rinkitės kuklesnį, ekonomiškesnį interneto planą. Ekonomiškas interneto planas leidžia džiaugtis kokybe, neišleidžiant tam daug pinigų. Tačiau jei internetas jūsų gyvenime užima labai svarbią vietą – jame praleidžiate daug laiko, siunčiatės įvairiausius duomenis, galbūt žaidžiate žaidimus, tuomet jums reikalingas platesnes galimybes suteiksiantis interneto planas. Sumokėsite šiek tiek daugiau, bet gausite viską, ko tik panorėsite.

3 patarimas: dėmesys kainai ir kokybei

Prieš rinkdamiesi namų internetą, atidžiai išnagrinėkite visų interneto tiekėjų siūlomas kainas ir paslaugas. Nesirinkite interneto ryšio vien dėl populiaraus ir plačiai žinomo interneto tiekėjo vardo. Įvertinkite visus pliusus ir minusus, tai tikrai padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Patikėkite, visa tai įgyvendinus savo namuose džiaugsitės tokiu internetu, apie kurį jau seniai svajojote ir kokio jau seniai ieškojote.

pr2021/38

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite