Indaplovės

Tikriausiai nei vienam nepatinka nešvarūs indai gulintys kriauklėje. Tačiau daugeliui indų plovimas yra vienas nemėgstamiausių darbų buityje. Daugelis žmonių, savo namuose, turi indaplovę, kuri ypač palengviną kasdienybę, nes nereikia kiekvieną kartą plauti nešvarių indų. Jeigu ir jūs planuojate savo namuose įsigyti šį pagalbininką, štai jums keletas patarimų, kaip išsirinkti patį geriausią variantą.

Iš esmės, visos indaplovės išoriškai yra vienodos, tačiau jų visų parametrai ir funkcijos dažniausiai būna skirtingos. Indaplovės būna trijų tipų: stacionarios, pusiau integruotos ir integruotos.

Jei gyvenate, pavyzdžiui, nuomojamam bute, jums patogiausias variantas yra stacionari indaplovė, nes galėsite ją paprastai perkelti į kitą vietą. Integruotos indaplovės yra įmontuotos į virtuvės baldus, dėl šios priežasties paprastai perkelti nepavyks, tačiau tokio tipo indaplovės puikiai atrodo virtuvės interjere. Pusiau integruotos yra tarpinis variantas. Jos integruotos į virtuvės baldų komplektą, tačiau jų valdymo mechanizmas yra išorėje. Tai labai palengvina darbą, jei indaplovė sugenda. Meistrui daug lengviau tampa sutvarkyti gedimą. Taip pat labai svarbu atkreipti į indaplovės dydį ir turimas funkcijas. Indaplovės būna įvairių išmatavimų.

Rinktis indaplovę reikėtų remiantis pagal tai, kiek jūsų šeimoje žmonių.

Jei turite didelę arba vidutinę šeimą, rekomenduojama rinktis didesnę indaplovę, kad tilptų ne tik lėkštės ir įrankiai, bet ir puodai ir keptuvės. Tai labai palengvins jūsų kasdienybę. Tačiau, jei gyvenate tik dviese, didelės indaplovės jums nereikia. Tik be reikalo sunaudosite vandenį ir elektrą. Pasirinkite kompaktišką, jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip pat pagalvokite ir apie funkcijas. Šiais laikais indaplovės gali būti net labai išmanios. Jos gali turėti net keletą lentynų, kurias galite reguliuoti pagal savo poreikius. Indaplovės gali nuskaityti indų, kuriuos sudėjote, nešvarumo lygį ir pagal tai nustatyti vandens temperatūrą, kuri reikalinga, kad indai išsiplautu nepriekaištingai. Taip pat galima indaploves valdyti telefono programėlės pagalba. Taip galite sutaupyti pinigų. Daugelis elektros vartotojų už elektros naktinį tarifą moka mažiau, galite nustatyti programėlės pagalba, kad indai plautųsi naktį, o ryte jau galėsite ištraukti švarius ir blizgančius indus.
Tiesa, jeigu norite, kad indai būtų visuomet švariai išplauti, turite nepamiršti, kad indaplovės priežiūra taip pat labai svarbi.

  • Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę:
    1. Indaplovės, taip pat kaip ir skalbimo mašinos, nereiktų prikrauti pilnos. Rekomenduojama palikti vieną trečdalį laisvos vietos iki maksimalaus rekomenduojamo svorio. Taip vanduo turės vietos suktis ir indai išsiplaus nepriekaištingai.
    2. Reguliariai valykite indaplovę. Per laiką indaplovės viduje ir vamzdynuose prisikaupia nešvarumų ir kalkių. Yra daugybe priemonių jiems išvalyti, kuriuos rasite bet kokiame prekybos centre. Taip pat po kiekvieno indų plovimo, pasirūpinkite, kad indaplovėje neliktų jokių maisto likučių, nes jie pradės pūti, gali atsirasti pelėsis.
    3. Visuomet partikrinkite indaplovės filtrus. Dažnai žmonės skundžiasi, kad nauja indaplovė, tačiau indai po plovimo lieka nešvarūs. Tai gali atsitikti todėl, nes pamirštate indaplovės filtrą, kurį reikia išvalyti mažiausiai savaitėje vieną kartą. Ten renkasi daugybe nešvarumų ir maisto likučių, todėl būtina gerai išvalyti ir išplauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių. tai rodo naujausi moksliniai tyrimai. Gydytojų kardiologų teigimu, Lietuvoje ir prieširdžių virpėjimas, ir arterinė hipertenzija, tai yra padidėjęs kraujospūdis, yra itin dažnos ir vis dar nepakankamai kontroliuojamos sveikatai pavojingos būklės. Pasak gydytojos kardiologės Julijos Jurgaitytės, prieširdžių virpėjimą itin dažnai sukelia arterinė hipertenzija, tai įrodė ir Europos prevencinės kardiologijos žurnale paskelbti duomenys. Tyrimą atlikę mokslininkai ne tik patvirtino

Plastikinių šiaudelių nebelieka. Ką vertėtų žinoti juos naudojantiems 44 proc. gyventojų?

Nuo liepos pradžios Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, parduotuvėse nebegalima įsigyti vienkartinių plastikinių indų ar šiaudelių. Pastarųjų atsisakyti privalo ir maitinimo įstaigos, taip pat gėrimų ir sulčių gamintojai. Tačiau ar lengva rasti alternatyvą plastikiniams šiaudeliams, prie kurių esame įpratę? 44 proc. šalies gyventojų gerdami gėrimą bent retkarčiais naudoja šiaudelį, rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa. Šiaudelis pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. 18 proc. respondentų taip vartoti įvairius gėrimus atrodo patogiau, 17 proc. – skaniau. Patogumą siurbčioti gėrimus per šiaudelį labiausiai

Taip pat skaitykite