Indaplovės

Tikriausiai nei vienam nepatinka nešvarūs indai gulintys kriauklėje. Tačiau daugeliui indų plovimas yra vienas nemėgstamiausių darbų buityje. Daugelis žmonių, savo namuose, turi indaplovę, kuri ypač palengviną kasdienybę, nes nereikia kiekvieną kartą plauti nešvarių indų. Jeigu ir jūs planuojate savo namuose įsigyti šį pagalbininką, štai jums keletas patarimų, kaip išsirinkti patį geriausią variantą.

Iš esmės, visos indaplovės išoriškai yra vienodos, tačiau jų visų parametrai ir funkcijos dažniausiai būna skirtingos. Indaplovės būna trijų tipų: stacionarios, pusiau integruotos ir integruotos.

Jei gyvenate, pavyzdžiui, nuomojamam bute, jums patogiausias variantas yra stacionari indaplovė, nes galėsite ją paprastai perkelti į kitą vietą. Integruotos indaplovės yra įmontuotos į virtuvės baldus, dėl šios priežasties paprastai perkelti nepavyks, tačiau tokio tipo indaplovės puikiai atrodo virtuvės interjere. Pusiau integruotos yra tarpinis variantas. Jos integruotos į virtuvės baldų komplektą, tačiau jų valdymo mechanizmas yra išorėje. Tai labai palengvina darbą, jei indaplovė sugenda. Meistrui daug lengviau tampa sutvarkyti gedimą. Taip pat labai svarbu atkreipti į indaplovės dydį ir turimas funkcijas. Indaplovės būna įvairių išmatavimų.

Rinktis indaplovę reikėtų remiantis pagal tai, kiek jūsų šeimoje žmonių.

Jei turite didelę arba vidutinę šeimą, rekomenduojama rinktis didesnę indaplovę, kad tilptų ne tik lėkštės ir įrankiai, bet ir puodai ir keptuvės. Tai labai palengvins jūsų kasdienybę. Tačiau, jei gyvenate tik dviese, didelės indaplovės jums nereikia. Tik be reikalo sunaudosite vandenį ir elektrą. Pasirinkite kompaktišką, jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip pat pagalvokite ir apie funkcijas. Šiais laikais indaplovės gali būti net labai išmanios. Jos gali turėti net keletą lentynų, kurias galite reguliuoti pagal savo poreikius. Indaplovės gali nuskaityti indų, kuriuos sudėjote, nešvarumo lygį ir pagal tai nustatyti vandens temperatūrą, kuri reikalinga, kad indai išsiplautu nepriekaištingai. Taip pat galima indaploves valdyti telefono programėlės pagalba. Taip galite sutaupyti pinigų. Daugelis elektros vartotojų už elektros naktinį tarifą moka mažiau, galite nustatyti programėlės pagalba, kad indai plautųsi naktį, o ryte jau galėsite ištraukti švarius ir blizgančius indus.
Tiesa, jeigu norite, kad indai būtų visuomet švariai išplauti, turite nepamiršti, kad indaplovės priežiūra taip pat labai svarbi.

  • Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę:
    1. Indaplovės, taip pat kaip ir skalbimo mašinos, nereiktų prikrauti pilnos. Rekomenduojama palikti vieną trečdalį laisvos vietos iki maksimalaus rekomenduojamo svorio. Taip vanduo turės vietos suktis ir indai išsiplaus nepriekaištingai.
    2. Reguliariai valykite indaplovę. Per laiką indaplovės viduje ir vamzdynuose prisikaupia nešvarumų ir kalkių. Yra daugybe priemonių jiems išvalyti, kuriuos rasite bet kokiame prekybos centre. Taip pat po kiekvieno indų plovimo, pasirūpinkite, kad indaplovėje neliktų jokių maisto likučių, nes jie pradės pūti, gali atsirasti pelėsis.
    3. Visuomet partikrinkite indaplovės filtrus. Dažnai žmonės skundžiasi, kad nauja indaplovė, tačiau indai po plovimo lieka nešvarūs. Tai gali atsitikti todėl, nes pamirštate indaplovės filtrą, kurį reikia išvalyti mažiausiai savaitėje vieną kartą. Ten renkasi daugybe nešvarumų ir maisto likučių, todėl būtina gerai išvalyti ir išplauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite