Indaplovės

Tikriausiai nei vienam nepatinka nešvarūs indai gulintys kriauklėje. Tačiau daugeliui indų plovimas yra vienas nemėgstamiausių darbų buityje. Daugelis žmonių, savo namuose, turi indaplovę, kuri ypač palengviną kasdienybę, nes nereikia kiekvieną kartą plauti nešvarių indų. Jeigu ir jūs planuojate savo namuose įsigyti šį pagalbininką, štai jums keletas patarimų, kaip išsirinkti patį geriausią variantą.

Iš esmės, visos indaplovės išoriškai yra vienodos, tačiau jų visų parametrai ir funkcijos dažniausiai būna skirtingos. Indaplovės būna trijų tipų: stacionarios, pusiau integruotos ir integruotos.

Jei gyvenate, pavyzdžiui, nuomojamam bute, jums patogiausias variantas yra stacionari indaplovė, nes galėsite ją paprastai perkelti į kitą vietą. Integruotos indaplovės yra įmontuotos į virtuvės baldus, dėl šios priežasties paprastai perkelti nepavyks, tačiau tokio tipo indaplovės puikiai atrodo virtuvės interjere. Pusiau integruotos yra tarpinis variantas. Jos integruotos į virtuvės baldų komplektą, tačiau jų valdymo mechanizmas yra išorėje. Tai labai palengvina darbą, jei indaplovė sugenda. Meistrui daug lengviau tampa sutvarkyti gedimą. Taip pat labai svarbu atkreipti į indaplovės dydį ir turimas funkcijas. Indaplovės būna įvairių išmatavimų.

Rinktis indaplovę reikėtų remiantis pagal tai, kiek jūsų šeimoje žmonių.

Jei turite didelę arba vidutinę šeimą, rekomenduojama rinktis didesnę indaplovę, kad tilptų ne tik lėkštės ir įrankiai, bet ir puodai ir keptuvės. Tai labai palengvins jūsų kasdienybę. Tačiau, jei gyvenate tik dviese, didelės indaplovės jums nereikia. Tik be reikalo sunaudosite vandenį ir elektrą. Pasirinkite kompaktišką, jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip pat pagalvokite ir apie funkcijas. Šiais laikais indaplovės gali būti net labai išmanios. Jos gali turėti net keletą lentynų, kurias galite reguliuoti pagal savo poreikius. Indaplovės gali nuskaityti indų, kuriuos sudėjote, nešvarumo lygį ir pagal tai nustatyti vandens temperatūrą, kuri reikalinga, kad indai išsiplautu nepriekaištingai. Taip pat galima indaploves valdyti telefono programėlės pagalba. Taip galite sutaupyti pinigų. Daugelis elektros vartotojų už elektros naktinį tarifą moka mažiau, galite nustatyti programėlės pagalba, kad indai plautųsi naktį, o ryte jau galėsite ištraukti švarius ir blizgančius indus.
Tiesa, jeigu norite, kad indai būtų visuomet švariai išplauti, turite nepamiršti, kad indaplovės priežiūra taip pat labai svarbi.

  • Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę:
    1. Indaplovės, taip pat kaip ir skalbimo mašinos, nereiktų prikrauti pilnos. Rekomenduojama palikti vieną trečdalį laisvos vietos iki maksimalaus rekomenduojamo svorio. Taip vanduo turės vietos suktis ir indai išsiplaus nepriekaištingai.
    2. Reguliariai valykite indaplovę. Per laiką indaplovės viduje ir vamzdynuose prisikaupia nešvarumų ir kalkių. Yra daugybe priemonių jiems išvalyti, kuriuos rasite bet kokiame prekybos centre. Taip pat po kiekvieno indų plovimo, pasirūpinkite, kad indaplovėje neliktų jokių maisto likučių, nes jie pradės pūti, gali atsirasti pelėsis.
    3. Visuomet partikrinkite indaplovės filtrus. Dažnai žmonės skundžiasi, kad nauja indaplovė, tačiau indai po plovimo lieka nešvarūs. Tai gali atsitikti todėl, nes pamirštate indaplovės filtrą, kurį reikia išvalyti mažiausiai savaitėje vieną kartą. Ten renkasi daugybe nešvarumų ir maisto likučių, todėl būtina gerai išvalyti ir išplauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite