Indaplovės

Tikriausiai nei vienam nepatinka nešvarūs indai gulintys kriauklėje. Tačiau daugeliui indų plovimas yra vienas nemėgstamiausių darbų buityje. Daugelis žmonių, savo namuose, turi indaplovę, kuri ypač palengviną kasdienybę, nes nereikia kiekvieną kartą plauti nešvarių indų. Jeigu ir jūs planuojate savo namuose įsigyti šį pagalbininką, štai jums keletas patarimų, kaip išsirinkti patį geriausią variantą.

Iš esmės, visos indaplovės išoriškai yra vienodos, tačiau jų visų parametrai ir funkcijos dažniausiai būna skirtingos. Indaplovės būna trijų tipų: stacionarios, pusiau integruotos ir integruotos.

Jei gyvenate, pavyzdžiui, nuomojamam bute, jums patogiausias variantas yra stacionari indaplovė, nes galėsite ją paprastai perkelti į kitą vietą. Integruotos indaplovės yra įmontuotos į virtuvės baldus, dėl šios priežasties paprastai perkelti nepavyks, tačiau tokio tipo indaplovės puikiai atrodo virtuvės interjere. Pusiau integruotos yra tarpinis variantas. Jos integruotos į virtuvės baldų komplektą, tačiau jų valdymo mechanizmas yra išorėje. Tai labai palengvina darbą, jei indaplovė sugenda. Meistrui daug lengviau tampa sutvarkyti gedimą. Taip pat labai svarbu atkreipti į indaplovės dydį ir turimas funkcijas. Indaplovės būna įvairių išmatavimų.

Rinktis indaplovę reikėtų remiantis pagal tai, kiek jūsų šeimoje žmonių.

Jei turite didelę arba vidutinę šeimą, rekomenduojama rinktis didesnę indaplovę, kad tilptų ne tik lėkštės ir įrankiai, bet ir puodai ir keptuvės. Tai labai palengvins jūsų kasdienybę. Tačiau, jei gyvenate tik dviese, didelės indaplovės jums nereikia. Tik be reikalo sunaudosite vandenį ir elektrą. Pasirinkite kompaktišką, jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Taip pat pagalvokite ir apie funkcijas. Šiais laikais indaplovės gali būti net labai išmanios. Jos gali turėti net keletą lentynų, kurias galite reguliuoti pagal savo poreikius. Indaplovės gali nuskaityti indų, kuriuos sudėjote, nešvarumo lygį ir pagal tai nustatyti vandens temperatūrą, kuri reikalinga, kad indai išsiplautu nepriekaištingai. Taip pat galima indaploves valdyti telefono programėlės pagalba. Taip galite sutaupyti pinigų. Daugelis elektros vartotojų už elektros naktinį tarifą moka mažiau, galite nustatyti programėlės pagalba, kad indai plautųsi naktį, o ryte jau galėsite ištraukti švarius ir blizgančius indus.
Tiesa, jeigu norite, kad indai būtų visuomet švariai išplauti, turite nepamiršti, kad indaplovės priežiūra taip pat labai svarbi.

  • Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę:
    1. Indaplovės, taip pat kaip ir skalbimo mašinos, nereiktų prikrauti pilnos. Rekomenduojama palikti vieną trečdalį laisvos vietos iki maksimalaus rekomenduojamo svorio. Taip vanduo turės vietos suktis ir indai išsiplaus nepriekaištingai.
    2. Reguliariai valykite indaplovę. Per laiką indaplovės viduje ir vamzdynuose prisikaupia nešvarumų ir kalkių. Yra daugybe priemonių jiems išvalyti, kuriuos rasite bet kokiame prekybos centre. Taip pat po kiekvieno indų plovimo, pasirūpinkite, kad indaplovėje neliktų jokių maisto likučių, nes jie pradės pūti, gali atsirasti pelėsis.
    3. Visuomet partikrinkite indaplovės filtrus. Dažnai žmonės skundžiasi, kad nauja indaplovė, tačiau indai po plovimo lieka nešvarūs. Tai gali atsitikti todėl, nes pamirštate indaplovės filtrą, kurį reikia išvalyti mažiausiai savaitėje vieną kartą. Ten renkasi daugybe nešvarumų ir maisto likučių, todėl būtina gerai išvalyti ir išplauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite