Į politinę areną išeina pirmasis Šilutės rajono savivaldybės visuo-meninis rinkimų komitetas AK

Vakar surengtoje spaudos konferencijoje ūkininkas Kęstutis Andrijauskas, advokatas Tomas Leščinskas, Stasys Blinkevičius ir buvusi Savivaldybės merė Daiva Žebelienė pranešė, kad pagal pakeistą Savivaldos įstatymą jie susitelkė į visuomeninį rinkimų komitetą, kuriam Vyriausioji rinkimų komisija suteikė pavadinimą iš dviejų raidžių AK. Komiteto tikslas – dalyvauti artėjančiuose savivaldos rinkimuose, komiteto koordinatore išrinkta Daiva Žebelienė.

Vieno iš 9 Lietuvoje iki ketvirtadienio įregistruotų visuomeninių rinkimų komitetų iniciatoriai (iš kairės) Stasys Blinkevičius, Tomas Leščinskas, Daiva Žebelienė, Kęstutis Andrijauskas.

K. Andrijauskas priminė, kad trys spaudos konferencijoje dalyvaujantys vyrai prieš ketverius metus „išbandė laimę“ savarankiškai dalyvaudami rinkimuose į Šilutės r. savivaldybės tarybą, bet nesėkmingai. Dabar tai ruošiamasi padaryti bendromis jėgomis.
Į klausimą, kaip atsitiko, kad politinių partijų vengę kandidatai šįkart vedle pasirinko į Savivaldybės tarybą patekusią partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše, bet dėl pasiūlyto mero posto tą partiją palikusią, ir vėliau tapusią socialdemokrate, bet ir iš ten greitai pasitraukusią, kai vidiniuose partijos rinkimuose netapo kandidate į merus, Daivą Žebelienę, niekas išsamiai atsakyti nepanoro.
Be kitų dalykų, ką labiausiai norėtų pakeisti būdami Savivaldybės taryboje, visuomenininkai pastebėjo, kad juos piktina stiklinė siena, kuria Savivaldybės tarnautojai sėdi atsitvėrę nuo savo rinkėjų. Tiesa, ta stiklinė siena ponios Daivos nė kiek nepiktino, kai ji buvo mere.
Keistas sutapimas, bet į kitą spaudos konferenciją Savivaldybės rūmuose nuskubėję žiniasklaidininkai rado stiklines duris plačiai atlapotas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite