Į pašto dėžutes krenta lankstinukai su Šilutės r. savivaldybės 2019-2020 m. ataskaita

Pandemija ir dėl COVID-19 ligos plitimo, tebegaliojančio karantino Šilutės rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, ko gero, kovą, kaip buvo įprasta kasmet, negalės vykti į seniūnijas, susitikti su gyventojais ir atsiskaityti už praėjusių metų veiklą.

Savivaldybės vadovų ankstesnių metų ataskaita Gardame. Nuotr. iš „Pamario“ archyvo

Anot Savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėjo Romualdo Eglinsko, šių dienų aplinkybės verčia keisti planus ir rinktis kitokią ataskaitos formą ir būdą. Tiesa, po kovą rengiamų susitikimų su seniūnijų gyventojais balandį Savivaldybės taryba svarstydavo ataskaitą ir priimdavo sprendimą: pritarti ar nepritarti.

Susitikimuose dalyvaudavo meras, mero pavaduotojas, administracijos direktorius ir jo pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narių, Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas ar atstovas, Savivaldybės įmonių vadovai ir kt. Visi pateikdavo gyventojams svarbių žinių, pristatydavo nuveiktus darbus, atsakydavo į klausimus. Gyventojai turėdavo pageidavimų, siūlymų, kurie dažnai atsidurdavo naujų darbų planuose.

Sunku prognozuoti, ar šį kovą bus atšauktas karantinas ir leista rengti susitikimus su gyventojais. Todėl Savivaldybė pasiruošė ir kitokiam ataskaitos būdui: rajono gyventojams platinami lankstinukai su informacija, ką 2019-2020 metais nuveikė Savivaldybės taryba ir jos valdančioji dauguma. Dabartinės kadencijos politikų Taryba dirba nuo 2019 metų balandžio 25 d.

2020 metų Kovo 11-osios švęsti susibūrus jau nepavyko: buvo paskelbtas karantinas, o nuo lapkričio 7 d. – antrasis karantinas. Atsisakyta susibūrimų, todėl nevyko seniūnijų šventės, išskyrus vieną kitą. Karantinų metu Savivaldybės taryba dirbo ir dabar dirba nuotoliniu būdu. Tiek 2020 metais, tiek šių metų du pirmuosius mėnesius karantinai atskyrė valdžią nuo rinkėjų.

Peržvelgus išleistą ataskaitos lankstinuką, vargu ar pasakytumei, kad darbai sustojo. Savivaldybės parengtų projektų ir atliktų darbų gausu: surašyta, kas padaryta kiekvienoje seniūnijoje, išvardinti projektai ir investicijos, pristatyta socialinė globa, švietimo, kultūros, sportininkų ir jaunimo veikla, aplinkosaugos, žemės ūkio reikalai, Savivaldybei pavaldžių medicinos įstaigų pokyčiai, savivaldos aktualijos. Įdomu peržvelgti ir skaičius: kiek lėšų įsisavinta 2019-2020 metais, kam jų teko.

Šio leidinio sudarytojas R. Eglinskas informavo, kad gyventojai gaus beveik 14 tūkst. šių lankstinukų. Vieno išleidimas Savivaldybei kainavo 32 ct.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį. Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų. Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“. Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo. Sausio

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Taip pat skaitykite