Į ką atsižvelgti renkantis riebalų degintojus?

Sportuojantiems žmonėms skirtų maisto papildų asortimentas šiandien yra ypač didelis. Vienas iš galimų pasirinkimų yra ir riebalų degintojai, kuriuos turėtų rinktis žmonės, norintys atsikratyti nereikalingų kilogramų. Praktika rodo, kad tie vyrai bei moterys, kurie vartoja šios rūšies papildus, nepageidaujamų kilogramų netenka greičiau. Tačiau tie, kurie dar tik planuoja įsigyti šiuos papildus, pastebi, kad jų pasirinkimas – taip pat yra labai didelis, tad, nieko keista, kad dažniausiai nežino, kam teikti pirmenybę. Tad dalinamės vertingomis įžvalgomis, ko svarbu nepamiršti, nusprendus įsigyti šios rūšies maisto papildų.

Kofeino kiekis

Pirmą kartą planuojantieji įsigyti šiuos maisto papildus, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad viena pagrindinių sudedamųjų dalių yra kofeinas. Taigi, renkantis svarbu įvertinti, kiek kofeino yra maisto papilduose. Kuo jo daugiau, tuo didesnį poveikį bei efektą užtikrins maisto papildas. Tačiau taip pat nereikėtų skubėti ieškoti riebalų degintojo, kurio sudėtyje būtų didžiausias šios medžiagos kiekis, niekada šio papildo nevartojusiems, nereikėtų rinktis ir paties intensyviausio sprendimo. Tad bus geriausia, jei pirmiausia, pasikonsultuosite su savo mitybos arba sporto specialistu, kurie, įvertinę jūsų situaciją bei norimus pasiekti tikslus, pateiks tikslesnių rekomendacijų, kiek kofeino turinčius papildus reikėtų rinktis.

Kitos sudedamosios dalys

Įvertinti reikėtų ir kitas sudedamąsias dalis. Verta akcentuoti, kad didelė dalis šios rūšies maisto papildų yra praturtinti vitaminais bei mineralais ir tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas, kadangi sportuojantys žmonės daug šių medžiagų netenka prakaituodami. Taip pat tokio pobūdžio papildų sudėtyje yra ir įvairių priedų, pavyzdžiui, konservantų, kurie nėra kenksmingi, tačiau užtikrina ilgą galiojimo laiką. Dar daugiau, šie papildai taip pat neretai savo sudėtyje turi ir kvapiklių ar skonį suteikiančių medžiagų, tad vartoti – ne tik naudinga, bet ir skanu.

Kiekis

Atsakingai įvertinkite ir pasirenkamos pakuotės dydį – riebalų degintojai yra parduodami įvairaus dydžio pakuotėmis, tad, jei iš anksto numatysite, kaip ilgai bus vartojamas šis papildas, įsigysite tinkamo dydžio pakuotę.

Atsakingai įvertinkite šiuos kriterijus ir investicija jus tikrai džiugins.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Koronaviruso pandemija karūnavo apelsiną

Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija paskatino daugiau dėmesio skirti natūraliems imuniteto stiprinimo būdams. Natūralaus vitamino C šaltinio – apelsinų – paklausa pirmosios pandemijos metu pernai pavasarį taip šoktelėjo, kad Viduržemio jūros šalių ūkininkai buvo priversti ieškoti būdų, kaip patenkinti žaibiškai išaugusią paklausą. Augo ne tik šviežių vaisų, bet ir sulčių poreikis. Skaičiuojama, kad apelsinų sulčių gamyba 2020-2021 metų sezoną pasaulyje turėtų išaugti apie 17 procentų. Panašus augimas prognozuojamas ir Lietuvos rinkai. Didžiausios Lietuvoje sulčių gamintojos „Eckes-Granini Lietuva“ generalinis direktorius Marius Gudauskas

Darbo keitimas karantino metu: kaip sėkmingai įsilieti į naują kolektyvą ar veiklos sritį?

Jau beveik metus trunkanti COVID-19 pandemija ne tik perkėlė daugelį darbų į namus ir darbuotojus išmokė dirbti nuotoliniu būdu, bet ir ne vieną paskatino ieškoti naujo darbo ar, likus be jo, išbandyti jėgas visiškai naujoje srityje. Kam ruoštis, jei karantino metu nusprendėte keisti darbo pobūdį ar įsilieti į naują kolektyvą? Elektroninės parduotuves „Senukai.lt“ ir „1A.lt“ Baltijos šalyse valdančios bendrovės „Kesko Senukai Digital“ administracijos vadovė Solveta Bružaitė pastebi, kad pastarieji 12 mėnesių darbo rinkoje buvo kaip niekuomet intensyvūs ir kupini iššūkių.

Kaip meninių vertybių restauratorius tapo 3D modeliuotoju?

3D modeliavimas – profesija, kurios dėka sukuriamos virtualios realybės ir kompiuterinių žaidimų erdvės, ji dažnai naudojama ir kuriant filmus ar projektuojant įvairius objektus gamybai. Trimatės erdvės modeliuotojas Lukas Paulauskas sako, jog sunkiausia šiame darbe analizuoti ir suprasti, kaip objektai padaryti realybėje, o labiausiai džiugina, kai juos pavyksta kokybiškai atkurti skaitmeninėje erdvėje. L. Paulauskas pasakoja, kad jo profesinis kelias prasidėjo prieš maždaug ketverius metus, kai jam buvo pasiūlyta prisidėti prie virtualiosios realybės erdvių kūrimo Kauno technologijos universitete (KTU). „Tuomet virtuali realybė

Zigmantas Balčytis: „Daržovių augintojai tikisi kompensacijų ir šiemet“

Vasario 22 d. Seimo narys Zigmantas Balčytis raštu kreipėsi į žemės ūkio ministrą prašydamas, kad būtų ieškoma būdų, kaip tęsti daržovių augintojams svarbią laikinosios pagalbos priemonę. 2020 metais prasidėjusi ir tebesitęsianti pandemija, COVID-19 ligos plitimas skaudžiai palietė visus sektorius, tarp jų ir žemės ūkio: daržovių augintojai, kurie negalėjo realizuoti derliaus, turėjo jį utilizuoti. Valstybė žemės ūkio ministro įsakymu skyrė laikinąją pagalbą, kuria pasinaudojo didžioji dalis daržovių augintojų, laiku suspėjusių užpildyti reikiamus dokumentus. Seimo narys Z. Balčytis sako, kad regionuose pasitaikė

Taip pat skaitykite