Į ką atsižvelgti renkantis riebalų degintojus?

Sportuojantiems žmonėms skirtų maisto papildų asortimentas šiandien yra ypač didelis. Vienas iš galimų pasirinkimų yra ir riebalų degintojai, kuriuos turėtų rinktis žmonės, norintys atsikratyti nereikalingų kilogramų. Praktika rodo, kad tie vyrai bei moterys, kurie vartoja šios rūšies papildus, nepageidaujamų kilogramų netenka greičiau. Tačiau tie, kurie dar tik planuoja įsigyti šiuos papildus, pastebi, kad jų pasirinkimas – taip pat yra labai didelis, tad, nieko keista, kad dažniausiai nežino, kam teikti pirmenybę. Tad dalinamės vertingomis įžvalgomis, ko svarbu nepamiršti, nusprendus įsigyti šios rūšies maisto papildų.

Kofeino kiekis

Pirmą kartą planuojantieji įsigyti šiuos maisto papildus, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad viena pagrindinių sudedamųjų dalių yra kofeinas. Taigi, renkantis svarbu įvertinti, kiek kofeino yra maisto papilduose. Kuo jo daugiau, tuo didesnį poveikį bei efektą užtikrins maisto papildas. Tačiau taip pat nereikėtų skubėti ieškoti riebalų degintojo, kurio sudėtyje būtų didžiausias šios medžiagos kiekis, niekada šio papildo nevartojusiems, nereikėtų rinktis ir paties intensyviausio sprendimo. Tad bus geriausia, jei pirmiausia, pasikonsultuosite su savo mitybos arba sporto specialistu, kurie, įvertinę jūsų situaciją bei norimus pasiekti tikslus, pateiks tikslesnių rekomendacijų, kiek kofeino turinčius papildus reikėtų rinktis.

Kitos sudedamosios dalys

Įvertinti reikėtų ir kitas sudedamąsias dalis. Verta akcentuoti, kad didelė dalis šios rūšies maisto papildų yra praturtinti vitaminais bei mineralais ir tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas, kadangi sportuojantys žmonės daug šių medžiagų netenka prakaituodami. Taip pat tokio pobūdžio papildų sudėtyje yra ir įvairių priedų, pavyzdžiui, konservantų, kurie nėra kenksmingi, tačiau užtikrina ilgą galiojimo laiką. Dar daugiau, šie papildai taip pat neretai savo sudėtyje turi ir kvapiklių ar skonį suteikiančių medžiagų, tad vartoti – ne tik naudinga, bet ir skanu.

Kiekis

Atsakingai įvertinkite ir pasirenkamos pakuotės dydį – riebalų degintojai yra parduodami įvairaus dydžio pakuotėmis, tad, jei iš anksto numatysite, kaip ilgai bus vartojamas šis papildas, įsigysite tinkamo dydžio pakuotę.

Atsakingai įvertinkite šiuos kriterijus ir investicija jus tikrai džiugins.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose bus ir lietuvių

Praėjusiais metais dėl pasaulinės pandemijos Lietuva neteko itin aukštos klasės renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo, kuris turėjo būti surengtas Vilkyčiuose. Tąkart šias varžybas, kaip ir dalį kitų etapų Europos čempionato kalendoriuje, teko atšaukti. Tačiau šiemet automobilių kroso gerbėjai šias lenktynes tikrai išvys. Geriausi Europos automobilių kroso lenktynininkai, besivaržantys bagiais bei kėbuliniais automobiliais, Lietuvoje pasirodys liepos 3-4 d. Tai bus antrasis Europos autokroso čempionato etapas. Dvi dienas varžysis Europos automobilių kroso čempionato dalyviai. Tarp iškeltų daugelio senojo žemyno šalių

Taip pat skaitykite