Guminiai batai ne tik ūkiui ir sodui?

Guminiai darbo batai puikiai apsaugo nuo drėgmės, kurios gausu dirbant lauke. Be jų tikriausiai net negalėtume atlikti kai kurių darbų. Taigi kokius guminius batus rinktis darbui?

Dar visai neseniai guminiai batai buvo avimi vien tik atliekant sodo darbus, ūkyje ir vaikštant itin drėgnose vietovėse. Ir nors jie vis dar idealiai tinka išvardytomis aplinkybėmis, vis dažniau jų prireikia ir įvairiose darbo vietose. Šiuolaikiniai guminiai batai apsaugo ne tik nuo vandens, bet dažnai ir nuo kenksmingų medžiagų.

Guminiai batai darbui sode

Purvas, aukšta žolė, lietus ir šaltis dažną atgraso nuo lauko darbų. Tačiau jei tinkamai apsiausime, jokia užduotis mums nebus baisi. Dauguma guminių batų yra skirti nešioti atšiauriomis sąlygomis. Tai taip pat puiki avalynė žmonėms, turintiems ūkį ar gyvenantiems užmiestyje. Rūpinantis ūkiniais gyvūnais ar dirbant lauke reikalinga tinkama apsauga, o tokios rūšies batai gali tai garantuoti.

Guminiai batai darbovietėse

Šie batai pasiteisins ir kaip profesionaliam darbui skirta avalynė. Šiandieniniai modeliai sukurti taip, kad ne tik saugotų kojas nuo drėgmės, bet ir nuo įvairių medžiagų. Tepalai, skysčiai ir kitos medžiagos gali kelti rimtą pavojų, todėl labai svarbu avėti tinkamą avalynę. Guminiai darbo batai yra naudojami:

  • pieninėse,
  • skerdyklose,
  • automobilių plovyklose,
  • įvairaus pobūdžio dirbtuvėse.

Modeliai su papildomu izoliaciniu įdėklu puikiai tinka žiemai. Jais naudosis ir tie darbuotojai, kuriems šaltis yra kasdienybė, pvz., dirbantys šaldymo kamerose.

Esant sudėtingoms darbo sąlygoms, apsaugos nuo vandens gali nepakakti. Kai kuriose darbovietėse drėgmė nėra vienintelis nepatogumas, kurį patiria darbuotojas. Todėl guminiai batai turėtų apsaugoti ir nuo tam tikrų pavojų. Tokiu atveju geriausia imtis papildomų atsargumo priemonių.

pr2023/76

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite