Greitas ir patogus būdas siųsti siuntas į Airiją

Kadangi nėra visiems tinkamos pristatymo strategijos kiekvienai įmonei, bet kuri iš jų gali būti įtraukta į pristatymo parinktis atsiskaitant. Kai kurie (pvz., fiksuotas tarifas ir nemokamas pristatymas) yra puikūs, nes padeda valdyti lūkesčius ir užtikrina skaidrumą, o kiti padidina greitį ir užtikrina, kad siuntinys būtų pristatytas kuo greičiau. Siuntų pristatymas šiais laikais tapo labai populiarus, o ypač greitas siuntų pristatymas. Tačiau nuo ko priklauso greitos siuntos į Airiją ? Siuntos yra pristatomos kurjerių tarnybos, tad greito pristatymo terminai priklauso nuo įmonės užimtumo, jų terminų ir kitų veiksnių. Pirmasis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, norint greitai ir patogiai nusiųsti savo siuntinį, tai pasirinkti kurjerių tarnybą ir įvertinti jų siūlomus pristatymo terminus.

Kaip pasirinkti tinkamą tiekėją

Lietuvoje yra daug vežėjų, siūlančių skirtingus tarifus pagal įvairius reikalavimus. „Shopify Shipping“  Lietuvoje turi išskirtinius taupymo sandorius su Lietuvos pašto tarnyba, su „TNT“, „UPS“ ir „DHL Express“, o daugelis kitų paslaugų teikėjų gali būti integruoti per daugybę „Shopify“ programų. Siuntimo įkainiai priklauso nuo jūsų poreikių ir vietos. Siuntimo paslaugų teikėjai atnaujina savo paslaugų išlaidas kiekvienais metais (dažniausiai sausio mėnesį), atsižvelgdami į infliaciją, mokesčius ir priedus. Svarbu neatsilikti nuo kintančių siuntimo įkainių, kad apsaugotumėte savo pelną ir nesusidurtumėte su brangiai kainuojančiais netikėtumais.

Pasidomėkite kiekvienos kurjerių tarnybos įkainiais, terminais ir reikalavimais, kad galėtumėte palyginti kainas ir parinktis. Jei esate „Shopify“ prekybininkas ir gyvenate  Lietuvoje, galite mokėti už „USPS“, „UPS“, „DHL Express“, „Canada Post“ ir „Sendle“ siuntimo parinktis ir gauti iš anksto suderintus tarifus. Kiekvienas tiekėjas pasiūlys skirtingas parinktis pagal atstumą, dydį ir svorį, o tai turės įtakos kiekvieno pristatymo kainai.

Koks pigiausias būdas išsiųsti nedidelę pakuotę? Paprastai tai yra vokai, pakuotės arba poliruoti pašto siuntiniai, kurie sveria mažiau nei 4,5 kilogramo. Kiekvienas vežėjas turės savo gaires, kas laikoma maža pakuote. Daugelis vežėjų pasiūlys pagrindines pasirinkimo gaires. Tad norint pigiai siųsti siuntas, turite atlikti tam tikros informacijos paieškas.

pr2023/36

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite