Greitas ir nebrangus automobilių remontas Panevėžyje

Reikalingas automobilių remontas Panevėžyje? Šiame mieste yra įsikūręs automobilių servisas, teikiantis vienas iš geriausių remonto paslaugų su galimybe mėgautis dar didesniais patogumais. Skaitykite toliau ir sužinokite apie Panevėžyje įsikūrusiame autoservise teikiamas įvairių transporto priemonių remonto paslaugas.

Platus remonto paslaugų asortimentas

Automobilis yra dažnai gendantis daiktas ir ne tik jums. Todėl jo remontas pareikalauja daug išlaidų. Tačiau pažvelkite į situaciją ir iš teigiamos pusės – nuolatos rūpindamiesi automobiliu jūs palaikote jo gerą būklę ir sklandų veikimą, turint automobilį atsiveria labai daug nuostabių galimybių. Galite visur laisvai keliauti, patogu kasdien pasiekti darbą.

Visai nesvarbu, kokie gedimai vargina jus šį kartą – patyrę autoserviso meistrai atskubės į pagalbą pasistengdami užtikrinti kaip įmanoma palankesnes remonto paslaugų kainas. Taisomi labai įvairūs gedimai ir ne tik automobilių, bet ir mikroautobusų ar kitų transporto priemonių. 

Autoservise atliekami šie darbai:

  • tepalų keitimas;
  • variklių remontas;
  • sankabos remontas;
  • padangų keitimas;
  • kompiuterinė diagnostika;
  • automobilio turbinų remontas;
  • važiuoklės remontas;
  • ratų balansavimas-montavimas;
  • stabdžių sistemos remontas;
  • teikiamos kitos remonto paslaugos.

Be remonto paslaugų, gali būti pasirūpinta pakaitinių automobilių nuoma ir pagalba kelyje, kai ištinka netikėti gedimai.

Dar daugiau patogumų įmonėms

Įmonių atstovams iš tiesų verta pasinaudoti puikiomis jiems suteikiamomis galimybėmis, kurių neturi kiti. Galite tapti nuolatiniais autoserviso klientais ir pasirašyti specialią sutartį, kuri atveria naujas galimybes. Tai reiškia, jog įmonių automobiliams remonto paslaugos teikiamos greičiau ir paprasčiau, pristatant juos į reikiamą vietą.

Ištikimiausi autoserviso klientai gauna specialią lojalumo programą su dar daugiau nuolaidų remonto darbų paslaugoms. Jums net nereikės vykti į autoservisą, nes Panevėžio mieste automobiliai pristatomi nuo durų iki durų, juos net nuplaunant. Visa tai suteikiama lojaliausiems įmonių klientams.

Pakaitinių automobilių nuoma ir pagalba kelyje

Nemalonu, tačiau kartais pasitaiko, jog automobilis sugenda kelyje, kur nors pačioje nepatogiausioje vietoje. Pulti į paniką nereikėtų, nes visai netrukus ir kaip galėdami greičiau atvyks autoserviso mechanikai su technika ir pasirūpins nutempti automobilį į artimiausią jo taisymo vietą. Kol automobilis taisomas, galėsite naudotis pakaitiniu, kurį galima išsirinkti iš itin plataus auto asortimento.

Kruopščiai rūpindamiesi automobilio priežiūra ir visuomet laiku veždami automobilį taisyti, gedimų patirsite vis mažiau ir mėgausitės saugiau bei maloniu važiavimu. Neatidėliokite ir atvykite į autoservisą!

pr2022/060

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite