Greitas ir nebrangus automobilių remontas Panevėžyje

Reikalingas automobilių remontas Panevėžyje? Šiame mieste yra įsikūręs automobilių servisas, teikiantis vienas iš geriausių remonto paslaugų su galimybe mėgautis dar didesniais patogumais. Skaitykite toliau ir sužinokite apie Panevėžyje įsikūrusiame autoservise teikiamas įvairių transporto priemonių remonto paslaugas.

Platus remonto paslaugų asortimentas

Automobilis yra dažnai gendantis daiktas ir ne tik jums. Todėl jo remontas pareikalauja daug išlaidų. Tačiau pažvelkite į situaciją ir iš teigiamos pusės – nuolatos rūpindamiesi automobiliu jūs palaikote jo gerą būklę ir sklandų veikimą, turint automobilį atsiveria labai daug nuostabių galimybių. Galite visur laisvai keliauti, patogu kasdien pasiekti darbą.

Visai nesvarbu, kokie gedimai vargina jus šį kartą – patyrę autoserviso meistrai atskubės į pagalbą pasistengdami užtikrinti kaip įmanoma palankesnes remonto paslaugų kainas. Taisomi labai įvairūs gedimai ir ne tik automobilių, bet ir mikroautobusų ar kitų transporto priemonių. 

Autoservise atliekami šie darbai:

  • tepalų keitimas;
  • variklių remontas;
  • sankabos remontas;
  • padangų keitimas;
  • kompiuterinė diagnostika;
  • automobilio turbinų remontas;
  • važiuoklės remontas;
  • ratų balansavimas-montavimas;
  • stabdžių sistemos remontas;
  • teikiamos kitos remonto paslaugos.

Be remonto paslaugų, gali būti pasirūpinta pakaitinių automobilių nuoma ir pagalba kelyje, kai ištinka netikėti gedimai.

Dar daugiau patogumų įmonėms

Įmonių atstovams iš tiesų verta pasinaudoti puikiomis jiems suteikiamomis galimybėmis, kurių neturi kiti. Galite tapti nuolatiniais autoserviso klientais ir pasirašyti specialią sutartį, kuri atveria naujas galimybes. Tai reiškia, jog įmonių automobiliams remonto paslaugos teikiamos greičiau ir paprasčiau, pristatant juos į reikiamą vietą.

Ištikimiausi autoserviso klientai gauna specialią lojalumo programą su dar daugiau nuolaidų remonto darbų paslaugoms. Jums net nereikės vykti į autoservisą, nes Panevėžio mieste automobiliai pristatomi nuo durų iki durų, juos net nuplaunant. Visa tai suteikiama lojaliausiems įmonių klientams.

Pakaitinių automobilių nuoma ir pagalba kelyje

Nemalonu, tačiau kartais pasitaiko, jog automobilis sugenda kelyje, kur nors pačioje nepatogiausioje vietoje. Pulti į paniką nereikėtų, nes visai netrukus ir kaip galėdami greičiau atvyks autoserviso mechanikai su technika ir pasirūpins nutempti automobilį į artimiausią jo taisymo vietą. Kol automobilis taisomas, galėsite naudotis pakaitiniu, kurį galima išsirinkti iš itin plataus auto asortimento.

Kruopščiai rūpindamiesi automobilio priežiūra ir visuomet laiku veždami automobilį taisyti, gedimų patirsite vis mažiau ir mėgausitės saugiau bei maloniu važiavimu. Neatidėliokite ir atvykite į autoservisą!

pr2022/060

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite