Greita ir nebrangi kremacija

Kremavimas yra praktiškas ir patogus būdas, pastaruoju metu sparčiai populiarėjantis greta įprasto laidojimo. Kremacijos metu mirusiojo kūnas sudeginamas, o pelenai sudedami į specialią urną, kurią galima palaidoti šeimos kape. Tai padeda sutaupyti vietos kapinėse ir net sumažina kai kurias laidojimo išlaidas.

 

Toliau skaitydami sužinosite viską apie kremavimą – pradedant kremavimo tradicijomis, baigiant praktiniais kremavimo aspektais ir visomis laidojimo paslaugomis, kurių gali prireikti mirusio artimojo išlydėjimui Anapilin.

Kodėl verta rinktis kremavimą?

Kremavimas yra jau nuo senovės žinomas atsisveikinimo su mirusiais būdas, plačiai praktikuotas mūsų šalyje. Buvo tikima, jog mirusiojo palaikai turi būti deginami ne anksčiau kaip praėjus trims paroms po mirties – tas laikas būdavo skiriamas atsisveikinimui. Įsigalėjus krikščionybei, kremacija ilgą laiką buvo užmiršta, laikantis krikščioniškos tradicijos, kad kūną reikia laidoti į žemę. Tačiau pastaraisiais metais vietos kapinėse vis mažėja, tradicijų nebesilaikoma taip griežtai, praktikuojami labiau ekologiški laidojimo būdai.

Mūsų dienomis, kremavimas yra praktiškas ir patogus atsisveikinimo būdas. Urnos nėra brangios, nors žinoma, esama labai įvairių, nereikia tiek daug išlaidų kai kurioms kitoms laidojimo paslaugoms bei atributams. Ženkliai sutaupoma. Lietuvoje veikia ne vienas krematoriumas, teikiamos transportavimo paslaugos, tad viskas atliekama lengvai ir be papildomų organizacinių rūpesčių.

Visos kremavimo ir laidojimo paslaugos

Pasirinkus kremavimą, laidojimo specialistai padeda viskuo, suteikdami reikiamus kremacijos atributus ir paslaugas. Užsakoma šarvojimo salių nuoma, karstas, viską atliekant įprastai, kaip ir laidojimo metu, skirtumas tik tas, kad palaikai ne laidojami, o kremuojami krematoriume. Artimiesiems tereikia pasirinkti arčiau namų esančią šarvojimo salę, krematoriumą, suderinti visas kitas būtinąsias detales. Vėliau specialistai pasirūpina viskuo, kas svarbu.

Patikėkite savo rūpesčius patyrusiems laidojimo specialistams, kurie pasirūpins, jog visas procesas vyktų sklandžiai. Teikiamos ne tik laidojimo, kremavimo paslaugos, bet ir išsamios konsultacijos visais rūpimais susijusiais klausimais, o taip pat dėl paslaugų bei įrankių kainų.

Daugiau apie kremavimo paslaugas sužinosite: https://www.sielvartas.lt/kremavimas/

pr2024/32

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite